Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 003
  • 137
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ето я и ваш'та леля Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Макар, че Джорджа ме е преварила да се похваля и аз:
РОДИ МИ СЕ МОМАТА Grinning Grinning Simple Smile Grinning Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug Hug Hug

След малко ще почерпя щото още много се вълнувам!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 61
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Лелче, честита ти мома!
Баси разциврих се от кеф тука, все едно аз съм родила вече Blush

# 62
  • Мнения: X
оооооооо, страхотна новина
МакДирок, честито бебче и добре дошло, много да ви радва, а вие много да слушате
добре дошъл на:



Мамо В, страхотни кучета
гледам, че правите точно това, което планираме и ние - първо къща (по възможност на езеро) и хъски - само при нас се планират и котки, дай боже догодина и ние да се похвалим с такива сладури
нашият човек се запали по хъски след като хледахме един филм "8 изоставени" (Eight below) и само за това говори сега
при нас пролетта дойде - от няколко дни има страхотно слънце и е топло през деня, ходя само по тънко якенце и обувчици, а майка ми се оплаква, че станало студено в София

аз доскоро също правих декорации от яйца - пробиват им се по 2 дупки и се издухват, като се измият и изсъхнат, се рисуват, лакират, закачат им се панделки и се провесват из стаите - от няколко години не го правя, поддадох се на манипулациите за птичи грип и ме е страх - сурови са все пак
затова смао си купих порцеланови фигурки за украса
имам и разни неща от Дания - изрязани от цветен картон, като тези:



закачаме ги по прозорците

това за среща звучи страхотно, само не знам дали ще мога
иначе и Стокхолм, и Копенхаген ще ви харесат, страхотни са

много съм щастлива, че намерих бои за яйца, та другата седмица почва надпреварата с козунаци и боички
още в понеделник ще правя козунак за моето училище - във вторник ще имаме великденска почерпка, после в събота един за таткото със стафиди и други сушени плодове и един за синчето без плодове, че не им е фен

в неделя открихме грил-сезона - ходихме из планината, пекохме наденички и ябълки на скара, разходихме се, прибрахме се толкова освежени, тази събота пак

честита градинка на mimkata, как си мечтая за такова нещо и аз ...

от нас много поздрави и целувки
на мамите с тумбачета - да се пазят и почиват, за да ни изненадат навреме с малки пакетчета




# 63
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
 Wine Glass Wine Glass Wine Glass Drunk Drunk Drunk cheers beer beer3 beer2
Хора, черпя засега изпровизирано, още се опомням...
Пепе, много ти благодаря....леле ще си умра от кеееееееееф!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Hug Hug Hug Hug Hug Laughing Laughing

# 64
  • Мнения: 1 017
иииииииииииииииииииииииииииииииииииии, честито     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
на мама, на леля, на кака, на баба, и на цялата Макдирокова фамилия   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Малката мартеничка да расте Щастлива, весела и добричка  Hug, а мама да се възстанови бързо и да се радва на нови рокли, панделки и ухажори  Flutter (на девойките, де  Wink)

# 65
  • Мнения: 1 017


Пепе, скоро скоро и ти Ще гуШкаШ "пакетче" Hug Hug Hug

... съвсем не остана до колкото си спомням  Hug

А ти знаеШ ли какво се очаква да е твоето ново слънце? Ако си казвала, не съм запомнила  Rolling Eyes И не съм те питала..Марти осъзнава ли какво точно се случва? че Ще има компания за игри и т.н....той оЩе е мъничък, та си мислех какво ли му се върти из мозъчЕто   Heart Eyes

# 66
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Мили мами, ето ме най-накрая да ви поканя на трапеза, макар и толкоз рано, за задравето на малката ми Але Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 382
ЧЕСТИТО МИЛЕНКА ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА АЛЕ newsm51!!!
Привет момичета,ама как знам кога да се появя Hugкогато има такава хубава новина baby_neutral
Айде сега Morki, хайде мила сега  е твой ред.Аз пък съм пристрастна към датата 1.04(защото си е моята) Joy,но с удоволствие ще я споделя твоето сладко бебе smile3521
Живи и здрави бъдете всички.Сега отивам да ви чета,че много съм ви изпуснала края smile3534

# 68
  • Мнения: 3 388
И оттук да честитя на  Макдирокова! Да е жива и здрава малката госпожица и бързо възстановяване на мамчето й!   bouquet

# 69
  • Мнения: 316
Ихааааааааааааааааааа   Hug   bouquet  Hug   bouquet
ЧЕСТИТО МИЛЕНКА!!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛАКТА ПРИНЦЕСКА! АЛЛЕСАНДРА!!!


Ама мила как ме изпревари.......чакайте си реда де  ooooh! Много, много прегръдки и бързо възстановяване!   bouquet

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 13:10 от Morki

# 70
  • Мнения: 316
Уф аз така се развълнувах, че си написах постa с бая грешки май  Shocked
Честито и на ЛЕЛЯ, че много хора трябват за глезене.
Бебинщайн, благодаря за одобрението за 1.04  hahaha тогава ли ти е датичката? с удоволствие ще я заемем, че ми е много тръпка. И тъй като гледам бебока не ще хич да излиза, та може и великденско да е  Joy Опитва се да търси изхода, но все откъм пъпа ми го докарва - бута, издува.... Бъдещия татко се шегува, че може той да покаже изхода  Embarassed  hahaha
Десинка, вземам си с най-голямо удоволствие от ВСИЧКОООО, да е жива и много, много здрава за радост на цялата фамилия   bouquet   bouquet   bouquet

# 71
  • Мнения: 3 388
И за да продължа бебешко-бременелската вълна, ви пускам малко снимчици от тези дни, ако ви се гледат, ама да не ме критикувате много, ей   Crazy

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=118662

# 72
  • Мнения: 354
Хайде и тук да честитя на цялата фамилия новия член на семейството АЛЕССАНДРА.

Лелче,благодаря за почерпката взимам си от всичко за здраве на момата Peace

Morki ти си на ред мила Hug

# 73
  • Германия
  • Мнения: 8 096


Пепе, скоро скоро и ти Ще гуШкаШ "пакетче" Hug Hug Hug

... съвсем не остана до колкото си спомням  Hug

А ти знаеШ ли какво се очаква да е твоето ново слънце? Ако си казвала, не съм запомнила  Rolling Eyes И не съм те питала..Марти осъзнава ли какво точно се случва? че Ще има компания за игри и т.н....той оЩе е мъничък, та си мислех какво ли му се върти из мозъчЕто   Heart Eyes
Малко остана наистина, дано удържи дотогава, момък ще е. Мартин се вълнува повече от новите си камиончета и новото двуетажно легло Crazy ще го видим, как ще реагира на новото човече. Първо ще трябва да се изтърпят с татко си сами у дома няколко нощи.  Crazy Crazy Crazy

# 74
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Дами, хайде на по коктейл за здравето на ДиРокова и Алето!!! Party Party Party Party Flutter
      


Общи условия

Активация на акаунт