Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Sofia

Момичета, няколко пъти виждам реклами на някакви такива обувки - Мелина, или нещо такова. Имали шоу-рум на бул. "България" 88 /пада се точно до Зара/. Някой знае ли нещо повече, или поне как точно се казват?
Цитирай

Някъде там...

Заинтригува ме. Не съм чувала нищо, но се записвам да следя темата.
Цитирай

Заинтригува ме. Не съм чувала нищо, но се записвам да следя темата.

И  аз ще следя с интерес
Цитирай

Бристол

Запис и от мен че живи ме интересува темата.
Цитирай

Sofia

Жалко, че никой не знае! Утре ще отида на място, че ми е близо и пак ще пиша.
Цитирай

София

Да не би обувките да са Melania?Скоро имаше такава тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175116.0
Цитирай

Sofia

Сигурно  е това! Утре ще ги преслушам, много сладурски изглеждат! Благодаря, много!!!
Цитирай
 В Магазин Майкъл до 10-15 дни ще получават пролетно лятни италиански обувки. Той има и саит
Цитирай

София

Ходих до въпросния шоу-рум на България 88 ама няма нищо такова, така каза и охраната. МНого майки идвали да питат но той нищо не знаел а няма и никакви надписи или табели.  Според него още не са отворили. Странно  newsm78

Ще видя телефона от билборда и ще им звънна
Цитирай

Sofia

В Магазин Майкъл до 10-15 дни ще получават пролетно лятни италиански обувки. Той има и саит
Не ти ли омръзна да си рекламираш глупавия магазин Mad
Цитирай
Нямам интерес да го рекламирам.Но сигурно ти си падаш по китаиски и турски дрехи и обувки и не можеш да оцениш дрехите който се продават в магазини като Майкъл, Лапин Хаус, Бенетон и други по класни.
Цитирай

Sofia

Нямам интерес да го рекламирам.Но сигурно ти си падаш по китаиски и турски дрехи и обувки и не можеш да оцениш дрехите който се продават в магазини като Майкъл, Лапин Хаус, Бенетон и други по класни.
Предпочитам мила да влезна в Сити-то отсреща да напазарувам или в Бенетона на Витошка,отколкото да ти пълня на теб гушата.Няма да обирам стари колекции и да ги продавам на цени за нови,като си има фирмени магазини за това.На теб ,ако не ти липсваше клиентела нямаше на всяка обява за дрешки или обувки да се правиш реклама.За това се плаща !Що не пробваш да излезнеш на улицата и да каниш минувачите,сигурно ще имаш по-голям успех!Айде със здраве ! Mr. Green
Цитирай
Ти си много найвна и глупава.Не знам защо си позволяваш да правиш коментари относно клиентите на даден магазин.Под достойството ми е да се занимам с такива като теб. :
Цитирай

Някъде там...

Ти си много найвна и глупава.Не знам защо си позволяваш да правиш коментари относно клиентите на даден магазин.Под достойството ми е да се занимам с такива като теб. :

Като ти е под достойнството - защо въобще пишеш тук?
И хайде моля, без обиди.
Цитирай

До парка

От къде тази злоба бе хора??? Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора