Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

Момичета, днес уволнявам овулацията  Very Happy , надявам се за година поне. След 15 месеца неуспешни опити, морфология 9, 5 %, варикоцеле отдясно, вече почти без надежда за естествено забременяване вчера теста беше положителен. След тази менструация другия месец трябваше да правим инсеминация. Радвам се, щастлива съм, стискайте ми палци, момичета. Вие ми помогнахте много с информация, избор на точния лекар, благодаря ви от сърце. Прегръщам ви и се моля всички да го преживеят.
Цитирай

Пловдив

Прекрасна тема за започване на седмицата!
Поздравявам те  bouquet
Нека има повече такива чудеса Hug
Желая ти лека бременност!
Цитирай

Бургас

Чудесна новина! Честито  bouquet Лека бременност!
Цитирай

Честито!   bouquet  bouquet  bouquet
Лека бременност и здраво и хубаво бебе ви радва!

...ммммммммм как обичам такива новини в понеделнииииик
Цитирай

Враца

Честито!
лека и безпроблемна
Цитирай

София

Благодаря ви момичета  Hug , закъсняваше ми 3 дни, но преди 5 правих тест и беше отрицателен, както можете да си представите са все така от 15 месеца и реших да не се тормозя повече, да не хвърлям пари и за тестове, да си чакам, дойде, дойде..... Вчера мъжа ми казва, хайде Благовещение било /аз никак не залитам в религиозната тематика/ прави го този тест и аз буквално насила .... даже му казах, защо искаш да ме лишиш от няколкото дни надежда... а то какво ???? Изобщо не мога да го осмисля, не съм на себе си. Сега идва важното, да се задържи, да се развие, да е имплантирано на правилното място. Аз имам усещането, че е имало параовулация, защото 2 дни преди менструация обикновено тестовете показват, слаба черта, но има нещо, докато при мен 0. Кога е най-добре да отида на УЗ, според вас?
Цитирай

Пловдив

Ами изчакай десетина дни и тичай на лекар Smile
Цитирай

kalinuccia честитоооооооо Smile

Пожелавам ти лека и безпроблемна браменност и след 9 месеца да гушкаш здраво и сладко бебенце.

На преглед иди след 10-дневно закъснение.

Успех! Аз вярвам че бебенцето ще е където трябва!

Цитирай

София

Ще тичам, ще тичам Stef  Smile , при д-р Владимиров, той щеше да ми прави инсеминацията, а преди месец ми направи хидротубация и най- вероятно и това е помогнало. Сега държа спермограмата пред мен с написаното от Кацаров - с мнение за инсеминация. Той не ни остави почти никаква надежда за естествено забременяване и не само той де, всички казваха, абе може, но ще е чудо. Дано т`ва чудо порасте  Smile.
Цитирай

София

Поздравления!!! Laughing След седмица закъснение можеш да отидеш на лекар.
Цитирай

до морето

Честита радост! Бъди щастлива и не се страхувай, ти вече си вядяла как стават чудеса!  bouquet
Цитирай

Varna

Честито!  Hug
Цитирай

Пловдив

Честито!
Цитирай

софия

Честито.
Лека, безоблачна и изпълнена с чудеса бременност. На финала - здраво бебе.
Цитирай
честито и лека бременност. Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора