На кого приличат 2-рите ви деца?

  • 1 484
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

На кого приличат 2-рите ви деца?

Опции:

  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хайде да видим сега дали 2-рото дете прилича повече на мама или тати пак ще спечели.  Twisted Evil
Аз много исках сина ми да прилича на мен, но на, копие на баща си е. Дано имам шанс със второто.  Twisted Evil Ако има второ.

# 1
  • Мнения: X
На мен! Mr. GreenА първото  има и от двама ни.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 243
Уж казват че на мене. Peace

# 3
  • Мнения: 170
Първото ни момченце изцяло прилича на тати, а второто има доста голяма прилика с мен  Grinning

# 4
  • Мнения: 574
Още не мога да оприлича. Деница е с руса коса и сини очи, а ние с баща й не сме. Чак на второ гледане малко прилича на мене във формата на очите.

# 5
  • Мнения: 8 769
На баща си. Пълно копие.

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530

А първото на теб ли прилича?
Има ли някой, който и двете му деца да приличат само на единия родител? newsm78

# 7
  • Мнения: 8 769

А първото на теб ли прилича?
Има ли някой, който и двете му деца да приличат само на единия родител? newsm78

За първото съм отговорила в другата тема. Пак там Шани бе писала, че и двете деца приличат на баща си.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 173
Аз си имам само едно, но стискам палци да спечелят мамите Mr. Green
Ще следя темата.

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530

А първото на теб ли прилича?
Има ли някой, който и двете му деца да приличат само на единия родител? newsm78

За първото съм отговорила в другата тема. Пак там Шани бе писала, че и двете деца приличат на баща си.

Да имаше доста мнения, че и двете деца приличат на татковците си.  ooooh!
Ох, много искам да имам дете което да прилича на мен. Да оставя нещо от себе си на света. Ама то не се знае, ще имаме ли друго дете, и ако имаме дали ще прилича на мен.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 465
Всички казват че малката  прилича на  баща си и на батко си, а той познайте на кого прилича Hug(пак на таткото) Wink

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 042
На сестра ми сякаш най- много прилича. И на майка ми. И на мъжа ми. Много хора казват, че е мое копие  Crazy
Гласувах с "друг роднина".

# 12
  • Мнения: 8 769
Да оставя нещо от себе си на света. Ама то не се знае, ще имаме ли друго дете, и ако имаме дали ще прилича на мен.  ooooh!
Вече си оставила нещо на света. Това,ч е не прилича външно на теб би трябвало да ти е последна грижа.
Статистиката няма да промени това, което ще стане вътре в теб, при свързването на онези две първи клетки, и предаването на генетичната информация... Sunglasses

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

А първото на теб ли прилича?
Има ли някой, който и двете му деца да приличат само на единия родител? newsm78

За първото съм отговорила в другата тема. Пак там Шани бе писала, че и двете деца приличат на баща си.

ама ми се иска да вярвам, че 2-рото е смес.
Ти какво казваш? Тъй ли е?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ели е пълно копие на кака си като бебе.  Laughing На снимките почти не се различават ...

Общи условия

Активация на акаунт