Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

дали имате впечатления от детска градина "Пламъче" в Борово, ул. Дебър!? Обмислям да запиша детето си на детска ясла и ми се иска да намеря детско заведение с по-малки групи и добро отношение  Wink

Може ли някой да препоръча детско заведение в района на Стрелбище, Бели брези, Красно село, Борово или Емил Марков, дори и частно.
Благодаря!
Цитирай
И аз в този район търся ясла,но от Пламъче не останах с добри впечатления...3 пъти чух 3 различни такси и не ми се вижда нормално.То ходи ли до там?Какво впечатление имаш?
Цитирай

София

Синът ми беше там... ние сме били от м. април 2006г. до септември 2006 г... и на мен детската ми хареса. Бяха много мили лелките, хубави играчки,езици учеха, и най важното има простор да играят.... Единственото което не ми хареса е,че ако са болни пак си плащаш пълната такса...идвал не идвал 330 лв.
Цитирай
Нямам против за таксата,ок.Ама да ми кажат реална сума,а не всеки път да е различно.1-вия път ми казаха 290,после 380,а 15 мин след това моя приятелка се обади и й казаха 395  Shocked ако отида на място може вече и 500 да стане.
Не мога да си представя,че такива некоректни хора са добри възпитатели...
Цитирай

София

Нямам против за таксата,ок.Ама да ми кажат реална сума,а не всеки път да е различно.1-вия път ми казаха 290,после 380,а 15 мин след това моя приятелка се обади и й казаха 395  Shocked ако отида на място може вече и 500 да стане.
Не мога да си представя,че такива некоректни хора са добри възпитатели...

Еми не знам според мен си отиди в яслата и си говори директно... съсъ сигурност знам,че от 28.03.2006 г. до 28.08.2006 г. таксата винаги е била 330лв. за друга не знам... тази такса е без транспорт... 390 може да е с транспорт...отиди и питай...
Цитирай
Вчера бях в "Пламъче".Последно ми обявиха 390лв такса без транспорт.
Не съм очарована от базата.В едно и също помещение децата учат,играят и де хранят.Не видях масички и столчета.
Дворчето е хубаво,слънчево,има съоръжения за игра.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.