Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Варна

Бебка не може да се обръща сама. newsm70

С помощ може. От други мами съм чувала, че техните деца вече се обръщали на тази възраст.
При вас как беше? Кога започнаха бебетата да се обръщат сами?
Цитирай

под водата

Ще се обърне бе...спокойно!Немогат вси4ки деца да са еднакви я!  bouquet
Цитирай

под звездите

Ще се обърне бе...спокойно!Немогат вси4ки деца да са еднакви я!  bouquet
Точно така ! Не се шашкай !!!
Цитирай

София

Въобще не се притеснявай! Всяко дете е различно. Моята започна да се обръща от гръб по корем някъде към 6-ти месец, но не можеше от корем по гръб. Изведнъж обаче започна да се върти във всички посоки и да не я свърта н а едно място  Laughing Същото ще стане и при вас съвсем скоро, спокойно  Peace
Цитирай

София

Големия се обърна на 3м и аз се бях притеснила за бебо,че не можеше дълго време,но малко преди да направи 6м се обърна.Всичко прави по-късно от батко си,но това не значи че му има нещо Peace
Цитирай

София- Младост 4

Ние се обърнахме на 4 мес. и полувина, не се притеснявай всички сме различни ,така е и при бебоците. Всичко е наред. Ние пък неможем още да седим стабилно , килка се като шамандура. 35
Цитирай

Синът ми се обърна към края на четвъртия, началото на петия месец. А от гръб по корем все още не може сам да се обърне.
Цитирай

София

Бебка съвсем от скоро започна да се обръща сама по корем, може би от една седмица!!!И  сега и помагам от време на време. Не се притеснявяй , щом има желание да се обръща, съвсем скоро ще започне и сама!!! Peace  bouquet
Цитирай

Ние сме почти на седем месеца и от два-три дена взе да се обръща.
Цитирай

Алтернативата

Моята малка дъщера се роди недоносена и затова не се притеснявах, но както и да е. Първо почна да лази и като паднеше по корем не можеше да се обръща, а ако случайно е седнала и падне на гърба си, пак не можеше да се обърне ,въобще никакво обръщане не можеше да прави. Въпреки това проходи преди да стане на годинка и сега вече ходи стабилно, а нейните връсници родени нормално все още залитат. Това го пиша само за да ти кажа -  всяко дете различно се развива, не се безпокой аз чаках 10 месеца докато се обърне сама и както аз самата сравнявам и докторите казват моята дъщеря си расте заедно с родените на термин, но някой неща не прави все още, което е съвсем наред и не е следсатвие на изоставане.
Цитирай

London, Sofia

Бебка не може да се обръща сама. newsm70

С помощ може. От други мами съм чувала, че техните деца вече се обръщали на тази възраст.
При вас как беше? Кога започнаха бебетата да се обръщат сами?

Има време - не се притеснявай Hug
Цитирай

София

И аз имах същите притеснения до скоро. Стефан се обърна на 7 месеца и в двете посоки едновременно, а преди това не искаше. Така че споко.
Цитирай

На тази възраст не съм се е и замисляла, че трябва да се обръща  Rolling Eyes
Цитирай

Ямбол

И ще се преобърне, и ще заговори и ще проходи и зъби ще има спокойно.
Какво значение имат другите? Това си е твоето дете и то си е индивидуално и се развива по негов си начин  Peace
Цитирай

И моя не иска Sad.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора