не може да се обръща от гръб по корем

  • 1 916
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Бебка не може да се обръща сама. Weary

 С помощ може. От други мами съм чувала, че техните деца вече се обръщали на тази възраст.
При вас как беше? Кога започнаха бебетата да се обръщат сами?

# 1
  • Мнения: 750
Ще се обърне бе...спокойно!Немогат вси4ки деца да са еднакви я!  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 456
Ще се обърне бе...спокойно!Немогат вси4ки деца да са еднакви я!  bouquet
Точно така ! Не се шашкай !!!

# 3
  • Мнения: 1 029
Въобще не се притеснявай! Всяко дете е различно. Моята започна да се обръща от гръб по корем някъде към 6-ти месец, но не можеше от корем по гръб. Изведнъж обаче започна да се върти във всички посоки и да не я свърта н а едно място  Laughing Същото ще стане и при вас съвсем скоро, спокойно  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 610
Големия се обърна на 3м и аз се бях притеснила за бебо,че не можеше дълго време,но малко преди да направи 6м се обърна.Всичко прави по-късно от батко си,но това не значи че му има нещо Peace

# 5
  • Мнения: 121
Ние се обърнахме на 4 мес. и полувина, не се притеснявай всички сме различни ,така е и при бебоците. Всичко е наред. Ние пък неможем още да седим стабилно , килка се като шамандура. Joy

# 6
  • Мнения: 2 677
Синът ми се обърна към края на четвъртия, началото на петия месец. А от гръб по корем все още не може сам да се обърне.

# 7
  • София
  • Мнения: 275
Бебка съвсем от скоро започна да се обръща сама по корем, може би от една седмица!!!И  сега и помагам от време на време. Не се притеснявяй , щом има желание да се обръща, съвсем скоро ще започне и сама!!! Peace  bouquet

# 8
  • Мнения: 417
Ние сме почти на седем месеца и от два-три дена взе да се обръща.

# 9
  • Мнения: 934
Моята малка дъщера се роди недоносена и затова не се притеснявах, но както и да е. Първо почна да лази и като паднеше по корем не можеше да се обръща, а ако случайно е седнала и падне на гърба си, пак не можеше да се обърне ,въобще никакво обръщане не можеше да прави. Въпреки това проходи преди да стане на годинка и сега вече ходи стабилно, а нейните връсници родени нормално все още залитат. Това го пиша само за да ти кажа -  всяко дете различно се развива, не се безпокой аз чаках 10 месеца докато се обърне сама и както аз самата сравнявам и докторите казват моята дъщеря си расте заедно с родените на термин, но някой неща не прави все още, което е съвсем наред и не е следсатвие на изоставане.

# 10
  • Мнения: 8 917
Бебка не може да се обръща сама. Weary

 С помощ може. От други мами съм чувала, че техните деца вече се обръщали на тази възраст.
При вас как беше? Кога започнаха бебетата да се обръщат сами?

Има време - не се притеснявай Hug

# 11
  • Мнения: 353
И аз имах същите притеснения до скоро. Стефан се обърна на 7 месеца и в двете посоки едновременно, а преди това не искаше. Така че споко.

# 12
  • Мнения: 46 488
На тази възраст не съм се е и замисляла, че трябва да се обръща  Rolling Eyes

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И ще се преобърне, и ще заговори и ще проходи и зъби ще има спокойно.
Какво значение имат другите? Това си е твоето дете и то си е индивидуално и се развива по негов си начин  Peace

# 14
  • Мнения: 2 015
И моя не иска Sad.

Общи условия

Активация на акаунт