Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

  • 15 437
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Здравейте, мами на декемврийски деца. Раничко е още, но чакам да напълните темата. Моят термин е на 1.12.2007. На всички лека и безпроблемна бременност  Hug .

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Лелееее, че готскоооо. Сега си спомням, че горе-долу по това време и аз предния път разбрах, че съм бременна. Дъщеря ми е родена на 10.12.2001г.

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
О, колко се радвам, че най-сетне се появиха и други мами за декември newsm44 smile3504 newsm44


Желая Ви лека, безпроблемна и много приятна бременнст и живи и здрави бебоци за Коледа. newsm20

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
И аз да се присъединя за Декември. По първоначални данни 05.12  Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 245
И аз днес разбрах, че се присъединявам към вас Wink 3.12
Лека и безпроблемна бременност и от мен ! Hug

# 5
  • Мнения: 1 243
Здравейте аз съм една миналогодишна декемврийска мама smile3503.Пожелавам ви да изкарате една лека и  бзпроблемна бременност preggo и на финала здрави сладки и пухкави бебчета newsm30 newsm03


# 6
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Да разбирам значи, че е готино, да си декемврийска мама? newsm10 smile3532 smile3534 smile3508

# 7
  • Мнения: 534
хей момичета, браво на вас  Hug
аз още не смея да се тествам, закъснява ми четвърти ден, но съм си казала че ще го направя в неделя  Simple Smile
...дано... Blush

# 8
  • Мнения: 514
Лека и безпроблемна бременност от още една миналогодишна декемврийка   Simple Smile
Чаках ви с нетърпение (по стар навик продължавам да надничам тук).  Grinning
Пазете се и повечко положителни емоции   bouquet

# 9
  • Мнения: 101
Здравейте мили момичета  Hug и аз съм от миналогодишните декемврийки 2006. Като видях че вече има темичка в очакващи ме обзе страхотно чувство и си спомних моите трепети по това време.
Желая на всички ви лека и безпроблемна бременност, да си родите и гушкате здрави и пухкави бебчета  Peace

# 10
  • Мнения: 669
добро утро момичета които скоро ще станат майки!Аз съм една миналогодишна декемвриика 2006 и повярваите ми много бързо се изтъркулва времето в очакване и когато гушнете малкото съкровище е нещо страхотно просто не може да се опише.На тези които им е за втори,трети...път знаят как е ,нооооооо първия път си е пръв.Ако имате нужда от от съвет или просто за разговор с някого аз съм насреща както надявам се и други декемвриики.Успех и лека бременност.

# 11
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте, отново. smile3525

Интерсно ми е да знам как се чувствате, усещате ли се различна, какво се промени във вас със започването на бременността? newsm12

# 12
  • Мнения: 534
Azade, мила аз лично нищо не усещам все още...преди Коледа точно ми се наложи да направя кюретаж щото диагнозата беше "кухо яйце"...и тогава и сега нищо не усещам, освен това, че преди на няколко пъти ме прерязваше ниско долу и когато спях по гръб с опънати крака пак усещах болка....сега я няма....аз всъщност още не съм си направила тест де, трябваше да ми дойде на 25.03, но...хайде да не казвам голяма дума...почти сигурна съм че съм бременна, а и гърдите ги усещам - не че ме болят, не че са напрегнати, ами...някак си по-опънати са  Wink и по наедрели...
...в неделя ще направя тест и в понеделник, живот и здраве ще си кажа  Hug
това е за сега от мен...лек, спокоен и щастлив ден  Heart Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 208
На мен гърдите са ми понаедрели и малко болят, но като чета във форума това е явно нормално. Освен леко ме понаболяват и яйчниците и се чувства лек дискомфорт  Confused

# 14
  • Мнения: 4 966
Лека и безпроблемна бременност от още една миналогодишна декемврийка   Simple Smile
Чаках ви с нетърпение (по стар навик продължавам да надничам тук).  Grinning
Пазете се и повечко положителни емоции   bouquet

Декемврийските бебенца са най-готините!

Общи условия

Активация на акаунт