Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Русе

Вкъщи през ден се налага да го правя! Вярно е, че сме с мокети все още, но виждам че дори веднага след като почистя, пак се натрупва. Бърша с Pronto и обикновена кърпа. Да си купя ли антистатична кърпа? Къде ги продават?
Цитирай

Някъде на път....

С микрофибърна кърпа.  Peace
Цитирай

Русе

Само с такава кърпа ли? Или и с препарат? Къде ги продават? Има ли ги в Метро, Кауфланд...?
Цитирай

Някъде на път....

Да, има ги - най-различни варианти и цени - моята е на фирма Дионис - струва 7,80 лева.  Peace
Цитирай

София

С микрофибър-без никакъв препарат.  Има различни видове-по финни и по- груби. С тях бърша всичко.
Цитирай

плевен

С микрофибър-без никакъв препарат.  Има различни видове-по финни и по- груби. С тях бърша всичко.
Peace
Цитирай

Кърпа от микрофибър от ТСМ и антистатик Пронто. По едно време ползвах и четката на Пронто, но много бързо се разваля.
Цитирай

Пловдив

Бърша с обикновен парцал и препарат, не го знам каквъ е, на Медикс нещо...
Всеки ден се налага, да има как и по няколко пъти - н емога да си обясня откъде, аджеба, като в момента и прозорци не отварям Rolling Eyes
А тези антистатици - дали ще ми помогнат в случая? Или е по-важно кърпата?
Цитирай

France/Antibes

С гъба от тези попивателните. Но не слагам антистатичен препарат - сигурно и затова всяка сутрин е прашясало у нас newsm78 Но ми стигат всички други препарати, за прозорци, кухня, баня тоалетна ooooh! надъхах се с отрови Sick
Цитирай

Дръжка с някакви пера използвам, не знам точно как се нарича.
Цитирай

Стара Загора

С мокри кърпички на ArriXaca за дърво.
Чиста работа, не пера кърпи, парцали и пр. Бърша и хвърлям.  Laughing
Цитирай

При хората, които обичам

Памучна кърпа и препарат накакъв, ама не винаги антистатичен. Какъвто хвана ooooh!
Цитирай

София

Първо осмуквам с косматата четка на прахосмукачката, а после, ако не ме мързи третирам с антистатичен препарат за мебели /наистина има ефект/. Когато се наложи да замажа положението много бързо използвам една специална четка с дълги ресни за обиране на прах, но ефектът е от ден до пладне.
Цитирай

София

Първо го изсмуквам с прахосмукачката - с косматата й приставка, после минаваме с Ники с мокри кърпички - мноого се кефи, че помага, милинкото Hug
Цитирай

Дръжка с някакви пера използвам, не знам точно как се нарича.
И аз ползвам такава дръжка с пера, наричам я "пухчето". Отвреме-навреме редувам с микрофибърна кърпа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора