кой е наи-големият скандал който сте преживели????

  • 2 262
  • 51
  •   1
Отговори
кой е най-големиат скандал който ste преживели?аз имам много скандали в живота си и се запитах при вас как е,кое е не6тото което ви е стресирало или което ви е накарало да се промените???примерно някоя скандална врьзка или приятелство което не ви е било от полза?                                                                                                                                   

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 09:48 от rumqn4eto

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Да се променя не...но да ми вдигне адреналина в червения сектор много са  Mr. Green

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нямам такъв скандал, кайто да е обърнал живота ми. Аз съм неконфликтна личност, кротка майка и съпруга, какви ми ти скандали?!

# 3
  • Мнения: 47 963
и аз съм ССФ, не участвам в скандали  Naughty

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може би, ако авторката доизясни тезата си, няма да го обръщаме на майтапи...

# 5
ами какво да доизясня? просто питах за някоя по-вьлнува6та слу4ка от живота ви която да е скандална да е не6то интересно!

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вълнуваща случка като скандална връзка или като престой в комуна, или какво? Защото нали разбра, че ССФ не прави такива неща?

# 7
ами да кажем тогава скандална врьзка ?

# 8
  • Мнения: 5 539
аз имам много скандали в живота си и се запитах при вас как е
Сподели първо ти Thinking

# 9
  • Мнения: 3 447
Нямам такъв скандал, кайто да е обърнал живота ми. Аз съм неконфликтна личност, кротка майка и съпруга, какви ми ти скандали?!
Не става въпрос за конфликти, а за друго - родена си като Иван, обаче в казармата срещаш милото и животът ти се преобръща. След много драми, отхвърляне от обществото и караници с родителите, все пак се вземате. Години наред пестите от закуски и накрая събирате пари за лелеяната операция, която от Иван те превръща в Де Ваня и те променя тотално и завинаги.

# 10
оки . най-скандалното не6то ,което сьм правила е това да бьда с мьж,който не ме заслужава . после да бьда приателка с моми4е което не е подходя6то за мен тьй като се занимава с проституциа...

# 11
аха най-после някой да разбере за какво става вьпрос

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Уф, ама това твойто не е скандал newsm78

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кое, Буболина, не е скандал? Моята лична драма? Права си, не е скандал, това е чудо на медицината. Първият случай на раждане след промяна на пола. Е, със секцио, ама все от някъде трябва да се започне Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
 Thinking newsm78 Shocked Crazy

# 15
  • Мнения: 1 533
Ами то и другото не е скандално, нима има ССФ, която да не е била с мъж, който не я заслужава, преди да се намерят с милото?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 744
Кое, Буболина, не е скандал? Моята лична драма? Права си, не е скандал, това е чудо на медицината. Първият случай на раждане след промяна на пола. Е, със секцио, ама все от някъде трябва да се започне Mr. Green
Joy Joy Joy

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Буболина, шегувам се...  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Разбрах, ама късно, нали сега ставам baby_neutral Hug

# 19
  • Мнения: 5 539
оки . най-скандалното не6то ,което сьм правила е това да бьда с мьж,който не ме заслужава . после да бьда приателка с моми4е което не е подходя6то за мен тьй като се занимава с проституциа...
Продължавай, стана ми интересно. Напусна ли мъжа, остави ли приятелката, писа ли до в-к "Лична драма"?

# 20
ами вие сте ме взели на бъзик ама аз мога да си ви пи6а и да си ви лъжа колкото си искам да видим тогава кой с кого 6те се бъзика Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Ама ние тогава няма да те четем, моля те, не ни лъжи Flutter

# 22
  • Мнения: 1 629
Така, ДЕ ВАня, да идва запас, тогаз! Ще ме лъжете вие мене, че и половете ще си сменяте, амахаха!

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има да чакаш. Аз ходих на баячки, гледачки и всякакви други -ячки, за да родя женски, ти мен ще призоваваш под знамената. Е това вече е скандал!

# 24
  • Мнения: 5 539
ами вие сте ме взели на бъзик ама аз мога да си ви пи6а и да си ви лъжа колкото си искам да видим тогава кой с кого 6те се бъзика Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #2gunfire
Хаххаха, тука има такива лъжкини измежду нас, че не можеш на малкото пръстче да ни стъпиш! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 629
Има да чакаш. Аз ходих на баячки, гледачки и всякакви други -ячки, за да родя женски, ти мен ще призоваваш под знамената. Е това вече е скандал!

Дезертьорка!

# 26
ако оби4ате , по темата !

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 897

Като искаш да ти пишат по темата да беше я пуснала в "Дом и семейство", там щяха да се леят драми и скандали.
В "Клюкарника" не може да очакваш сериозно отношение.

# 28
  • Мнения: 1 629
Добре де, по темата:
Не обичам скандали. Никога не ми се разминават в Български Пощи, обаче. Там служителките са си залепнали за задниците и се чувстват като нещо средно между бог и директор. Викат, сърдят се и не им пука. Обикновено с равен тон и на Вие им обяснявам, че сладките им дни са преброени, защото, освен че са невъзпитани, са и необразовани. Или ги заплашвам с лоша карма. Според момента.

# 29
ааааааааа ,добре . сега ми стана интересно.Ако оби4ате ,не по темата

# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз винаги се карам с шофьорите от обществения транспорт. В редките случаи, когато не си ползвам колата, задължително се карам с някого. Ами като не им харесва професията, нека си я сменят. Не може да се отнасят с мен като с натрапник в личния им автомобил.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 10:51 от ДЕ ВАня

# 31
ХА ХА  ,и аз съм на това мнение  .или пък много мраза някоя неу4тива продава4ка все едно си влезнал да краде6!

# 32
  • Мнения: 677
Най-големият скандал,който съм преживял,е когато спряха тока в целия квартал,по време на сериала "Ало-ало" и Ню ми каза,че съм мухльо,и че един ток не мога да пусна..  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 447
Да кажа за другарката мюриель. Всъщност тя е незаконна дъщеря на Фидел Кастро. Години наред майка й крила кой е истинският й баща, но един ден малката мюриел взела водното си пистолетче, притиснала майка си до стената и с думите "Поименно, моля, поименно!" успяла да изтръгне истината. Впоследствие доразвила влечението си към пури, дрънкане на оръжия и Че Гевара, а в знак на вечна дружба с СССР добавила в края на името си ь.

# 34
  • Мнения: 1 629
Кофти парче и клюкарка все пак.
Подронваш авторитета на Армията.
Кармата ти е лоша, виждам я с просто око.

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да кажа ли за Делю Хайдутин или Дона сама ще си признае за земите под язовир Доспат и синджирите, които са и в наследство?

# 36
  • Мнения: 819
оки . най-скандалното не6то ,което сьм правила е това да бьда с мьж,който не ме заслужава . после да бьда приателка с моми4е което не е подходя6то за мен тьй като се занимава с проституциа...

 Thinking Хм...и какво му е скандалното на това, че нещо не разбрах?!?

# 37
  • Мнения: 1 533
Да кажа за другарката мюриель. Всъщност тя е незаконна дъщеря на Фидел Кастро. Години наред майка й крила кой е истинският й баща...

Мю е дъщеря на Йорданка Христова??? #Crazy

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Калино, ама вЕрно ли?!

# 39
  • Мнения: 677
Чакайте сега..Значи Фидел Кастро и Данчето Христова имат дъщеря мюриель,която пише във форума,така ли?Шушон знае ли го тва?

# 40
  • Мнения: 1 533
Чакайте сега..Значи Фидел Кастро и Данчето Христова имат дъщеря мюриель,която пише във форума,така ли?Шушон знае ли го тва?

Ти пък! Сефте ли чуваш, че цветната преса оттук си вади хляба...копира и пастира само.

# 41
  • Мнения: 3 447
Драмата на Калин@: Всъщност тя е киборг, рожба на българската електронна промишленост и завода в Правец. Замислена е като част от проект за увеличаване на населението в Североизточна България. След като родила третото си дете, на Калина й светнало (буквално), че има нещо съмнително в тази майчинска самоотверженост. Аналитичният й Девешки ум скоро я отвел до истината. Вместо да страда и  да се тръшка, Калина сменила името си на Калин@.

# 42
  • Мнения: 1 533
Драмата на Калин@: Всъщност тя е киборг ... Замислена е като част от проект ...

...като част от проекта Сакс-кобург ...но дали тя закъсня или времето бързаше - вместо княгиня Калина, си остана най-обикновена Калин@, с маймун накрая.

# 43
  • Мнения: 1 629
...и децата и носят прозаични български имена, без космополитни арабски вметки...но...сагата продължава...ще има ли четвърто Калинче????

# 44
  • Мнения: 5 877
Мхм, до точка седма от седемточковата система.

# 45
  • Мнения: 5 877
Дона цъфна по жълтата преса след скандала с цветарите.
Според тях подир нейните писания срамежливите теменужки увехнали, а кокичетата били обрани до шушка.
Тя обаче се спотайва ни лук яла, ни луковица мирисала.

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy
Шапчицата ми падна заради вас!

# 47
  • Мнения: 7 109
Видяхте вие, че събраха последните армейски попълнения и го ударихте на УВОЛНЕНИЕ.
Сержант без редници - това е гоУем скЕндал.

# 48
  • Мнения: 5 877
Василиса скандализира международната общност, понеже не си знаеше гьола.
Противоречието между русофилския й ник и франкофонския й аватар усложниха двустранните отношения между двете страни, които не можеха да си я поделят. Плахото споменаване на Наполеон (и неговото многоканално внимание) ни най-малко не способства за разведряването на атмосферата.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса скандализира международната общност, понеже не си знаеше гьола.
Противоречието между русофилския й ник и франкофонския й аватар усложниха двустранните отношения между двете страни, които не можеха да си я поделят. Плахото споменаване на Наполеон (и неговото многоканално внимание) ни най-малко не способства за разведряването на атмосферата.
Ей затова съм на остров Света Елена вече втори месец. Пия коктейли и се излежавам.  Mr. Green
Ужасен скандал!  Joy

# 50
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ами вие сте ме взели на бъзик ама аз мога да си ви пи6а и да си ви лъжа колкото си искам да видим тогава кой с кого 6те се бъзика Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #2gunfire

Я, по-полека с огнестрелното оръжие, мама на александър .
 Stop

Най-големият скандал тепърва ми предстои. Аз съм извънземно.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 15:05 от Джемма

# 51
  • Мнения: 1 533
......ще има ли четвърто Калинче????

...не и с червена кръв обаче. Синя като арабскосиньо мастило само...

Общи условия

Активация на акаунт