едно неуравновесено моми4е

  • 3 558
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
няма ли спамо-чат темичка тази седмица?! Rolling Eyes

има  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176755.1000

# 31
  • Мнения: 677
Кармацомче,не можеш да я намериш или започваш кандидат-модераторска кампания?

# 32
  • Мнения: 2 386
Тази тема ми напомня болезнено много за 'Лудите на София'....
Да започвам ли пак  Mr. Green ?

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
нито едно от двете

# 34
# 35
  • Мнения: 225
"da i na men mi se e slu4valo. predi izvestno vreme znam 4e kato se mesti6 ot edno mqsto na drugo da jivee6 idva doma6niq duh i zapo4va da 4uka to4no tova mi se slu4i ! makar i da ne iskam da go povqrvam 4uka6e po masata az bqh v krevata i me be6e mnogo strah "

Като стана дума - това е пост на сержанта в друга тема, повече нямам какво да кажа.
Както и "лубов" newsm78, сигурно е любов, де да знам...

# 36
  • Мнения: 920
Ам то Жоро го няма, но все някой ще се намери да те заведе в Син сити. Там има много такива момичета - с или без колче, хвърлят гюбеци.

# 37
  • Мнения: 6 167
и на мен се слу4и не6то много интересно и траги4но . в4ера на бул. вито6ка  едно моми4е не добре психи4ески седе6е на едно кол4е и хвьрля6е гиубеци ,сьс пьлно гьрло пее6е, луда по тебе 6те си остана и т.н. ...        ето докаде води хубавиа ни живот в кави4ки! направо сьм потресена да бяхте я само видяли...  какво мислите ?

ама как на бул. Витошка. newsm78  Витоша се казва. Нали си от София.

Иначе мисля, че знам за кое момиче говориш. Ниска, с къса тъмна коса. Действието се развива някъде на Витошка и Патриарх Евтимий.

ако е тя, девойката е отдавна звезда в квартала около НДК.
от дете проституира, имаше сифилис, лекуваха я,  сега е в това състояние. Мисля, че е на около 15.
За състоянието й обвинявам изцяло батковците и чичковците й клиенти по входовете,
както и социалните или както там се казват служби ( вкл. и здравни), които допускат това нещо да се случва на това място и в това време. Някак все си мисля, че има специализирани заведения за такива хора ( здравни и/или психиятрични..)

Иначе от постингите ти не става ясно от коя точно страна си.

# 38
  • Мнения: 460
Е това едвам го прочетох  ooooh!
newsm10
аз също го прочетох мн.трудно!

# 39
  • Мнения: 11 307


ама как на бул. Витошка. newsm78  Витоша се казва. Нали си от София.

Иначе мисля, че знам за кое момиче говориш. Ниска, с къса тъмна коса. Действието се развива някъде на Витошка и Патриарх Евтимий.


Кое е вярното в крайна сметка? Joy

# 40
  • Мнения: 7 837
И аз тия дни се нагледах на няколко много, много тайни и апокрифни клипове на форумки, хвърлящи гюбеци.
Изобщо, явно гюбеците са на мода   Joy

# 41
  • Мнения: 3 423
От цялата тема разбрах, че
сержант Руми е боец, нова е,
но може би е попълнила онази
анкета за гълтането, неграмотно
пише, но е с добро сърце, щото
Мю само такива ги взема под
шапката си, ДЕ ВАня не се учудва,
че Сопранов се появява с анкетен
лист, Смутената посредничи, Лени
е навътре с материала, пък всички
останали не могат да четат. Дааааа.
Сложно. А каква беше темата?!

# 42
  • Мнения: 6 167
Към Вечерница Laughing : Правилното е бул. Витоша.  Peace

Когато говориш без да споменаваш бул. можеш да кажеш и Витошка.
Витошка идва от стари времена, когато София е била 200 000 души и е била улица, която води към Витоша.
И досега някои улици, също имат окончания -шка или  -ска  ( Пиротска, Солунска и тн). Те са улици, не булеварди.
Булевард обаче не се връзва с такова умалителително окончание и затова не се и използва.
В разговорна реч хората казват "  Вървиш по Витошка ( предимно по-стари жители на София)", а не "Вървиш по Витоша", което е безумно. 

Можем да продължим да уточняваме и в темата за Бисерите.
Драган Тенев е изписал доста и можем да се задълбочим  Laughing

# 43
  • Мнения: 5 539
Лени, ти това го обясняваш на жена, която мисли, че живее в софиа и греши името на собствения си син.
"Витошка"-та е най-малкият проблем в този иначе комплициран случай. Peace

# 44
  • Мнения: 11 307
Към Вечерница Laughing : Правилното е бул. Витоша.  Peace

Когато говориш без да споменаваш бул. можеш да кажеш и Витошка.
Витошка идва от стари времена, когато София е била 200 000 души и е била улица, която води към Витоша.
И досега някои улици, също имат окончания -шка или  -ска  ( Пиротска, Солунска и тн). Те са улици, не булеварди.
Булевард обаче не се връзва с такова умалителително окончание и затова не се и използва.
В разговорна реч хората казват "  Вървиш по Витошка ( предимно по-стари жители на София)", а не "Вървиш по Витоша", което е безумно. 

Можем да продължим да уточняваме и в темата за Бисерите.
Драган Тенев е изписал доста и можем да се задълбочим  Laughing

Ама ти се върза? Joy

Общи условия

Активация на акаунт