Топ 5 на количките

  • 18 262
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 226
На първо място слагам Stokke!Сестра ми сега си я купи за третото дете и мисля, че тази количка няма аналог! Ако я бях видяла по-рано,  щях да си я купя, но сега и от Чико-то съм много доволна!

# 31
  • Мнения: 4 422
На първо място слагам Stokke!Сестра ми сега си я купи за третото дете и мисля, че тази количка няма аналог! Ако я бях видяла по-рано,  щях да си я купя, но сега и от Чико-то съм много доволна!
Нищо не ти пречи и сега да си я купиш  Peace

# 32
  • Мнения: X

Мики, капеш мед по сърцето ми.
Чакам си бъгстъра след 2 седмици и вече нямам търпение!
А полулегналото положение удобно ли ви е за спане?
От къде си я поръча и колко ти излезе?
Аз си я взех в комплект със зимно чувалче и дъждобран и ми направиха голяма отстъпка.

# 33
  • Мнения: 724
Здравейте Дали мога да Ви попитав къде в София и дали изобщо ги има някъде тези колики STOKKE.По принцип съм се спряла на Куини Бъз но все пак да ги погледна.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 457
имаше съседна тема ,че скоро ще се предлагат и в БГ,питаи Ладида ,тя е по-наясно  Peace

# 35
  • Мнения: 4 422
Здравейте Дали мога да Ви попитав къде в София и дали изобщо ги има някъде тези колики STOKKE.По принцип съм се спряла на Куини Бъз но все пак да ги погледна.
Благодаря ви предварително  bouquet

STOKKE все още ги няма в България.Можеш да ги видиш в сайта 
http://www.stokke.com/xplory/en/camp_forunderstanding.asp

# 36
  • Мнения: 204
Za men nai-dobri sa na Graco, a nai-neudobni Quinny, a i sa mnogo skupi.

# 37
  • Мнения: 1 544
Za men nai-dobri sa na Graco, a nai-neudobni Quinny, a i sa mnogo skupi.
Съгласна съм  за цените на Куини по високи са от необходимото  Naughty         

# 38
  • Мнения: 1 045
Za men nai-dobri sa na Graco, a nai-neudobni Quinny, a i sa mnogo skupi.
Съгласна съм  за цените на Куини по високи са от необходимото  Naughty         
Ами то само в България май са на такива високи цени .... Щот сме много богати ли не мога да разбера или щот гъзарията почивен ден няма  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 544
Za men nai-dobri sa na Graco, a nai-neudobni Quinny, a i sa mnogo skupi.
Съгласна съм  за цените на Куини по високи са от необходимото  Naughty         
Ами то само в България май са на такива високи цени .... Щот сме много богати ли не мога да разбера или щот гъзарията почивен ден няма  Crazy
Joy всъшност нявасякъде цените са им такива нона хората заплатите не са като наште  Tired

# 40
  • Мнения: 2 663
Здравейте Дали мога да Ви попитав къде в София и дали изобщо ги има някъде тези колики STOKKE.По принцип съм се спряла на Куини Бъз но все пак да ги погледна.
Благодаря ви предварително  bouquet

От май месец ще има вече представителство в Бг, иначе можеш да си я поръчаш от някой интернет магазин

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 137
А знае ли някой къде в Пловдив могат да се видят на живо колички марка Peg Perego i Chicco? Харесала съм си моделите Chicco ct 0.2 cortina i Peg Perego Centro comleto. Струва ми се добра алтернатива между качество и цена. Бих искала да бъде до около 500 лв. Някой ползвал ли ги е и какви са отзивите ви по отношение на това, дали са удобни за новородени?

# 42
  • Мнения: 1 045
Ааа не е баш така. Преди няколко дни приятелката ми си взе от Италия Бъз + Дрийми + Макси кози модел 2006 за 460 евро. Е тука такива цени няма нищо че са стара колекция  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 917
http://www.giordanibaby.com/novita.php?id=281&pdt=1&cat=1&linea=11
виж тази страхотна е и лека като перце. Една приятелка я има, но от как я взе се влюбихме всички в нея / в количката де Simple Smile

# 44
  • Мнения: 124
Къде във Варна може да се види тази количка на Geordani 3per8 ?   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт