Toп 3 на балсами за коса

  • 2 163
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
В момента фаворит ми е балсама на Loreal от розовата серия, но харесвам също и Gliss Kur и Shauma.

# 16
  • Мнения: 1 546
L'Oreal за боядисвана коса и Dove за поддържане на руси коси  Peace

# 17
  • Мнения: 1 446
Swiss formula и др. марки неупоменати. Аз също съм на мнение , че по - добре е да се използва маска.

# 18
  • Мнения: 14 489
елсев естествено са добри, но ако трябва да посоча балсам който наистина се е отличавал с действието си от всички други ползвани от мен, то това е нивеа. от техните балсами съм била ама много много доволна.
колкото до това за маските и балсамите - жената който познавам с най-страхотна коса, никога не е ползвала каквито и да били маски. колкото пъти съм я питала какво по-специално прави за косата си тя казва:ами слагам балсам. явно за нея това е върха на грижата за косата й. има рижа къдрава коса

# 19
# 20
  • Мнения: 3 537
Не използвам балсам - винаги и единствено маска за коса.
Peace

# 21
  • Мнения: 1 241
аз от 4-5 месеца ползвам Елсев с нутри серамид и косата ми е супер

# 22
  • Мнения: 154
Vo5 Sheer vitaliti-ползвам го от години и съм доволна.Навремето имаше от същата марка кафява серия - ползвах храната за коса.Но за съжаление сега не я виждам никъде. Sad

# 23
  • Мнения: 2 381
Elseve, Gliss Kur, Nivea- тези редувам обикновено.

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Gliss Kur и  Pantenе без отмиване. Вторият е за оформяне на къдрици - имам чуплива коса.

# 25
  • Мнения: 6 390
Пантен мисля, че ми е най-добре, иначе съм доволна и от Елсев

# 26
  • Мнения: 1 885
Най-най-най любимият ми балсам се казва Пантенол и струва 1.20. Много трудно се намира. Хубав е само този с отмиване. Опаковката е доста голяма, но той е доста течен и се слага по повечко.
Не го заменям за нищо, а съм ползвала много. Само той обаче ми оправя горния слой на косата, който е много сух Simple Smile мдам  Whistling

# 27
  • Мнения: 104
Доволна съм от този и от gliss kur за мазни корени и сухи краища Hug

# 28
  • Мнения: 8 917
Розовият Елсев без отмиване Peace

# 29
  • Мнения: 2 936
много рядко използвам балсам!по-принцип наблягам на маските  Peace
в момента съм с един на Tigi балсам....не виждам нещо особенно в него!

Общи условия

Активация на акаунт