Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 март 2007, 12:57 ч.

Зацапване-помощ:(

• 673
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета,незнам дали темата е за тук ,ако не е-нека модераторите да я преместят ,за което се извинявам.Имам леко зацапване(кафеникаво) в 5-та седмица CryТова нормално ли е,имам час за лекар чак за утре,незнам как ще издържа.Кажете ми дали е обезпокоително,моля Ви:(

# 1
  • Бургас
Според мен още днес трябва да отидеш на лекар ,за да се установи от какво е зацапването

# 2
  • Варна
Без да се паникьосваш, отиди на лекар Веднага! Колко дни закъснение имаш? Аз имах такова зацапване с всяка бременност. Оказа се хормонална недостатъчност - при настоящата бременност започнах Дуфастон още с първия тест и удържахме фронта.
Все пак според мен върви да те видят още днес, дано се констатира нещото в матката и да ти изпишат нужните лекарства за задържане. Ако решиш да оставиш за утре, лежи дотогава вкъщи.

# 3
8 дни закъснение:((Уплаших се да не е извънматочна Cry

# 4
  • Бургас
Отиди на лекар не се паникьосвай там ще се установи защо е зацапването така само гадаем и стискам палци всичко да е ок Peace Praynig

# 5
Отиди на лекар днес. При това положение, едва ли някой ще те върне заради липса на час.
Успех!

# 6
  • София
Не се притеснявай излишно.
Аз имах ежедневно кафеникаво зацапване до края на 2ри месец.
Ходех постоянно на видеозон, но всичко беше нормално.
Предписаха ми 3*2 но шпа, да лежа повече (превантивна мярка) и утрогестан.
Дано при  теб също не е нещо сериозно!
Стискам палци! Hug

# 7
  • София
Защо веднага не си отишла на лекар?Зашо трябва да чакаш до утре?
Това са сериозни неща!
След прегледа пиши какво става.
Успех! Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт