Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

España

Моля за съвет,испански маики.Подадохме си документите за НИЕ номер към полицията в Хуелва.Нормално се 4ака около месец преди да те извикат да си сложи6 отпе4атака,а тук се оказва 4е маи 6те 4акам 3 месеца Crying or Very sadБез НИЕ не могат да ми направят договор,което зна4и 4е няма да ме държат на работа.4удя се какво да правя?Дали да наемам адвокат и да се опитаме да го изискаме по бързо ,или 6те е все едно със или без  него,6те ми се наложи да 4акам 3 месеца...В Андалусия вси4ко е толкова бавно и инфото толкова объркано 4е аз самата не знам на кого да вярвам.Много хора казват 4е с НИЕ номера все о6те нямаме право да бъдем назна4авани на работа,други пък ми казаха то4но обратното. ShockedМоля ,даите ми правилна информация,знам 4е на вас мога да раз4итам. Hug
Цитирай

Valencia, España

Заповядай в теми4ката ни,там надълго и нашироко все документи обсъждаме.С НИЕ можеш да работиш ,естествено,как ина4е..
Адвокат не ти трябва,само ще ти вземе парите и нищо няма да направи.Това със сигурност ти го казвам.А документите ти могат да се бавят мноооого пове4е месеци от регламентираните 3.Така 4е въоръжи се с търпение...А ако толкова държат на тебе в работата,ще те наемат пак,като ти излезе НИЕто.Успех   bouquet
Цитирай

España

Заповядай в теми4ката ни,там надълго и нашироко все документи обсъждаме.С НИЕ можеш да работиш ,естествено,как ина4е..
Адвокат не ти трябва,само ще ти вземе парите и нищо няма да направи.Това със сигурност ти го казвам.А документите ти могат да се бавят мноооого пове4е месеци от регламентираните 3.Така 4е въоръжи се с търпение...А ако толкова държат на тебе в работата,ще те наемат пак,като ти излезе НИЕто.Успех   bouquet
Боже мили ,пове4е от 3 месеца ли каза?.........Направо ме разби Crying or Very sadА аз не искам да 4акам и тях.6ефовете ги е страх от проверки,направо га6тите им треперят,и аз се видях в 4удо.Преди летният сезон да остане6 беа работа е направо смърт.Тогава 4ух за една адвокатка в Малага,тоест измъкнах я от нета newsm78и говорих с нея ,та тя вика упълномо6таваи ме и за 2 седмици 6те има6 НИЕ.Ама и аз сам Тома Неверни о о6те свм в 4удеж Shocked
Цитирай

La casa de Mickey Mouse

тук при нас НИЕ излиза за около 20 дена, но само с НИЕ без нумеро де сегуридад социал не можеш да работиш, така е поне в Бенидорм, но това ти е най малкия проблем защото на вси4ки познати и приятели които ве4е имат ние им изкарах по едно аутономо, става за два дни и ти дава право на работа без никакви проблеми
малко за аутономото тъй като сме 4лен на ЕС аутономото е за 5год отворено т.е. можеш да работиш както като аутономо, много шефове го предпо4итат тъй като осигуровките са по ниски, така и на договор, като самия шеф ти плаща осигуряването, успех с документите
относно адвокатите, за ние адвокат тук взема 20? и съответно става по бързо
Цитирай

Barcelona, Spain

Тогава 4ух за една адвокатка в Малага,тоест измъкнах я от нета newsm78и говорих с нея ,та тя вика упълномо6таваи ме и за 2 седмици 6те има6 НИЕ.Ама и аз сам Тома Неверни о о6те свм в 4удеж Shocked
Говори и с други адвокати, ако можеш. На мен не ми звучи свръх правдоподобно, но ...кой знае, в някои комунидади може да става по-бързо или пък да зависи от разтропан адвокат.
В момента вадя ДНИ-та на щерките и ми казаха, че ще станат за 3 седмици. Вчера,  на 18-тия  ден реших да проверя дали случайно не са готови, тц. не са.........
Цитирай

España

тук при нас НИЕ излиза за около 20 дена, но само с НИЕ без нумеро де сегуридад социал не можеш да работиш, така е поне в Бенидорм, но това ти е най малкия проблем защото на вси4ки познати и приятели които ве4е имат ние им изкарах по едно аутономо, става за два дни и ти дава право на работа без никакви проблеми
малко за аутономото тъй като сме 4лен на ЕС аутономото е за 5год отворено т.е. можеш да работиш както като аутономо, много шефове го предпо4итат тъй като осигуровките са по ниски, така и на договор, като самия шеф ти плаща осигуряването, успех с документите
относно адвокатите, за ние адвокат тук взема 20? и съответно става по бързо
Здравеи.Много интересна информация ми предлага6.За аутономото ве4е знам ,понеже и други ми казаха за това.Но проблема с НИЕ номера тука е голям.4ака се много.Може6 ли да ми даде6 пове4е информация за тези адвокати в Бенедорм.Евентуално да ми помогнат те.Много 6те съм благодарна,ако може6 да ми помогне6.Отсега благодарско Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.