слънцезащитен флуид на виши и фон дъо тен-а

  • 1 451
  • 14
  •   1
Отговори
купих си го по препоръка на джи пито, защото кожата ми е мноо чусвтвителна и й трябва висок слънцезащитен фактор..въпроса ми е крема ще предпазва ли лицето ако отгоре се сложи фон дъо тен,или трябва той  да е в/у фон дъо тен-а?
благодаря ви  Hug  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 462
Под фон дъо тен,пудра ....  Simple Smile Какъв е фактора? И аз си търся слънцезащитен продукт за лице в момента.

# 2
50+ и е течен..пише че е от нормална до мазна кожа и че матира но мойта е суха и пак ми понася много добре.Малко е течно като вода а не като крем

# 3
  • София
  • Мнения: 4 743
Някой може ли да сложи снимчица?Може ли под него да се ползва друг крем без фактор? Tired Може да са глупави въпросите ама със слънцезащитните продукти за лице и действието им не съм особено запозната  Blush

# 4
  • Мнения: 40
здравейте!имам проблем с луничките и много се интересувам от подобен тип козметика!бих искала да попитам каква е цената на този флуид?благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 17 407
к..въпроса ми е крема ще предпазва ли лицето ако отгоре се сложи фон дъо тен,или трябва той  да е в/у фон дъо тен-а?
благодаря ви  Hug  bouquet

И аз това питам.
Щом кожата ти е чувствителна, може би по- добре е било да си вземеш Авен 50+( само с минерален филтър е тяхната козметика)

# 6
  • Мнения: 17 407
Може ли под него да се ползва друг крем без фактор?....

Може.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,вчера ми подариха кремче с хипер хидратация на Клинианс ,пробвах го и много добре ми понесе на кожата,но защитата му е много малък фактор,та въпроса ми е може ли Авене 50 да се използва върху него или има значение,че са различни марки?Всъщност има ли отзиви за Клинианс,защото до сега не съм ползвала тяхна козметика и си нямам престава дори на каква основа са?Моля ,да ме извините,че се измествам от заглавието на темата,но все пак смятам за ненужно да пускам въпроса си като нова тема,нали все пак става въпрос за употребата на слънцезащитни средства и допълнителни продукти към тях.Предварително ,благодаря!

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 19:37 от k.a.l.i.

# 8
  • Мнения: 351
Ползвам на Авен 50+ от 2 седмици и не съм доволна - кожата ми е суха и чувствителна и ако сложа само него ми стои като маска и изобщо не попива. Затова ми се налага отдолу да слагам друг крем и после слънцезащитния. Вчера си купих на Талодерма детския крем 50+ и ми стои по-добре, явно е качествен крем само за 7 лв.

# 9
  • Мнения: 17 407
Ползвам на Авен 50+ от 2 седмици и не съм доволна - кожата ми е суха и чувствителна и ако сложа само него ми стои като маска и изобщо не попива.....

Кой продукт ползваш- крем, емулсия? За суха кожа специално е кремът от оранжевата серия- на мен ми попива идеално, нямам такъв проблем. Пробвах преди това крема от бялата серия(леко оцветен е)- той сякаш по- трудно попива, ако не си внушавам, понеже само веднъж се намазах с него.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 456
Няма никакъв проблем върху слънцезащитното кремче да нанасяш фдт, и пудра дори. Simple Smile
Екрана, който създава кремчето си остава. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 978
А нямаше ли фон-дьо тен с фактор? Само , че не помня марката?

Иначе аз си слагам крем и от горе дон дьо- тена, ама аз го ползвам само под очите, че имам сенки Embarassed

# 12
  • Мнения: 351
Ползвам на Авен 50+ от 2 седмици и не съм доволна - кожата ми е суха и чувствителна и ако сложа само него ми стои като маска и изобщо не попива.....

Кой продукт ползваш- крем, емулсия? За суха кожа специално е кремът от оранжевата серия- на мен ми попива идеално, нямам такъв проблем. Пробвах преди това крема от бялата серия(леко оцветен е)- той сякаш по- трудно попива, ако не си внушавам, понеже само веднъж се намазах с него.
Ползвам белия крем, казаха ми, че той е за по-чувствителна кожа, но е адски твърд, трудно се разнася и направо ме е яд, че дадох 30 лв за него. Следващия път ще погледна оранжевата серия.

# 13
искам да ви питам тези слънцезащитните кремове/флуиди стават ли и за кожата около очите..?за тях околоочния контур има ли специални слънцезащитни кремчета или пък не е необходимо да се мажем и там

# 14
  • София
  • Мнения: 9 456
искам да ви питам тези слънцезащитните кремове/флуиди стават ли и за кожата около очите..?за тях околоочния контур има ли специални слънцезащитни кремчета или пък не е необходимо да се мажем и там
Аз винаги така се мажа Peace. Иначе какъв е смисъла, ако точно тази, най-деликатна зона, не е слънцезащитена. Wink
И все пак всичко е въпрос на поносимост към кремчето. Някой кремчета със химически филтър са малко дразнещи за окото и може да се прояви сълзене, сърбежи и пр. Така, че всичко е въпрос на пробване. Wink

Общи условия

Активация на акаунт