АПРИЛ идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече!

  • 17 628
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
 Laughing здравейте и от мен и аз да пожелая на новите настоящи мами честити бебчета да са им живи и здрави и много да ги слушат.  bouquet
А на другите леко раждане и дано не преносят защото моето овне не ще да идва и доктора каза че поне 3-4 дена след термин .а на мен ми много тежко даже и днес съм с много високо кръвно но кво да се прави.
това е от мен за днес утре ще гледам пак да влезна за да видя дали си нямаме още попълнения  късмет от мен.

# 31
  • Мнения: 366
Честита принцеса Али на мама Flo


и принц Борис на queenmabb.


Много радост и щастие на семействата, здрави бебенца и бързовъзстановяващи се майчета Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 9 097
Честито на новообебилите се мами.   bouquet
Какво стана с reinboro? Май тя имаше някакво кърваво зацапване и щеше да ходи на лекар, ако не бъркам, а гледам, че терминът и е съвсем скоро?
Мен ме мъчат менструални болки, комбинирани с дискомфорта като при разстройство...  #Puppy dog

# 33
Честито на новите мамчета!Да са им много щастливи бебчетата и да растат живи и здрави!  bouquet

# 34
вече всеки ден такива новини!

# 35
  • Мнения: 56
ЗАЗУ1 ,ТОВА МИ ЗВУЧИ КАТО ПРЕДИ РАЖДАНЕ,ДА НЕ ТЕ ПЛАША ЧЕ ИМАШ ВРЕМЕ АМА,НАЛИ ЗНАЕШ АКО Е РЕШИЛО ДА ИЗЛЕЗЕ........ Simple Smile.НЯМА ВРЪЩАНЕ

Искам да успокоя  бременелките с подути крака-на 5 ден след раждане ми се оправиха,сега съм стройна  като гъзелка в краката Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, в старата темичка е писал таткото на reinboro, че си имат бебче:)
ЧЕСТИТО на мама reinboro!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 925
Честито на reniboro, Flo и queenmabb ! Да са им живи и здрави мъничетата, много да ги радват и слушкат ! На мимите бързо възстановяване !

# 38
  • Мнения: 1 925
Момичета сложих снимките от днессссс, супер са Mr. Green

# 39
  • Мнения: 367
честито на мама reniboro

ах колко е хубаво хаиде и останалите в това число и аз  Joy

# 40
  • Мнения: 60
Честито на новите мами - Flo, queenmabb и reniboro!!! Да са им живи и здрави бебоците! Бързо възстановяване на мамчетата!   bouquet

# 41
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета качих малко нови снимки на беба - http://dezygg.multiply.com/

# 42
  • Мнения: 10 982
Честито и на мама reniboro!!!   bouquet   bouquet   bouquet

zazu1, имам същите болки като теб. Днес лекарката ми каза, че това е нормално - един вид подготвителни болки преди раждането. Ако има и контракции - също било нормално, да не се притесняваме Peace

ДейзиГ, много е сладка Теди Hug

# 43
  • Мнения: 7
 LaughingДейзиГ ммного е сладка Теди да ти са живи и здрави двете сладорани ,а и каката да те слуша.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 740
Честито на новите майки, да са им живи и здрави мъниците и много да ги радват.

Момичета някои може ли да ми каже дали е пил augmentin. Много съм притеснена. Днес ми го изписаха, аз още не съм го купувала, ама дали няма да направи нещо на бебчо? Цяла бременност не съм пила антибиотик, а сега точно преди края  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт