Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 март 2007, 16:02 ч.

девет месеца и нито един зъб?

• 1 088
  • 41
  •   1
Отговори
какво ви е мнението!това нормално ли е ?нямаме нито един зъб, само малка точка отгоре от окло два месеца , но нищо не се подава отникъде!!!вече се притеснявам!!кажете имам ли повод!!!!!

# 1
ще излезе споко,нашият първи зъб беше на 9месеца Hug

# 2
На Дани първия му се появи на 9 месеца и 3 седмици.
Всеки момент ще се появи зъбче и при вас.

# 3
Не.
Нямаш повод за притеснение.
На голямото ми детенце първото му зъбче излезе на 9 месеца,а на Пламен ,малко преди годинката.
При всяко дете е различно и индивидуално.

# 4
  • Самоков
Не мисля, че трябва да се притесняваш толкова. На сина ми първия зъб излезе на 8 месеца. Нали знаеш, че човек без зъби няма.  Peace

# 5
няма страшно. на моята дъщеричка първото зъбче и излезна няколко седмици преди рожденния ден Laughing/колкото да се отсрамим, че имам зъбче на годинка/.всичко си е до човече. обикновено на дечицата, на които им излизат зъбчетата по-късно после и по-късно ги сменят

# 6
Споко,ние сме на 1г. и още нямаме зъби Mr. Green

# 7
При моите - и при тримата - зъбите започнаха да никнат 1 седмица преди Първия рожден ден! И дълго след това бяха само с 1......

# 8
  • Варна
Моето бебе е почти на девет месеца и още няма зъбче.
Не се притеснявай, ще излезе.

# 9
благодаря ви, поуспокоих се!!бях решила,че само ние сме така!!!

# 10
колкото по късно,толкова по добре(знам,че късно появилите се зъби,са по-здрави)

# 11
Нашето първо зъбче излезе на 9 месеца и половина, а пък в градинката в която разхождах малката имаше доста деца на които първите зъбчета избиха след годинка  Hug

# 12
Никакъв пробелем. На мен на 1,8 месеца за пръв път са ми излезнали зъбчета

# 13
  • Sf
Ще излезе, няма да остане без зъби детето.

# 14
Спокойно и ние бяхме така и вече сме на 1 и близо и 7 месеца имаме 14 зъба.След годинката като ни напъвнаха по два три на седмица.Така че няма да остане детенце без зъбки

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт