девет месеца и нито един зъб?

  • 1 292
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
какво ви е мнението!това нормално ли е ?нямаме нито един зъб, само малка точка отгоре от окло два месеца , но нищо не се подава отникъде!!!вече се притеснявам!!кажете имам ли повод!!!!!

# 1
  • Мнения: 2 019
ще излезе споко,нашият първи зъб беше на 9месеца Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 819
На Дани първия му се появи на 9 месеца и 3 седмици.
Всеки момент ще се появи зъбче и при вас.

# 3
  • Мнения: 6 461
Не.
Нямаш повод за притеснение.
На голямото ми детенце първото му зъбче излезе на 9 месеца,а на Пламен ,малко преди годинката.
При всяко дете е различно и индивидуално.

# 4
  • Самоков
  • Мнения: 561
Не мисля, че трябва да се притесняваш толкова. На сина ми първия зъб излезе на 8 месеца. Нали знаеш, че човек без зъби няма.  Peace

# 5
  • Мнения: 105
няма страшно. на моята дъщеричка първото зъбче и излезна няколко седмици преди рожденния ден Laughing/колкото да се отсрамим, че имам зъбче на годинка/.всичко си е до човече. обикновено на дечицата, на които им излизат зъбчетата по-късно после и по-късно ги сменят

# 6
  • Мнения: 2 613
Споко,ние сме на 1г. и още нямаме зъби Mr. Green

# 7
  • Мнения: 11 607
При моите - и при тримата - зъбите започнаха да никнат 1 седмица преди Първия рожден ден! И дълго след това бяха само с 1......

# 8
  • Варна
  • Мнения: 567
Моето бебе е почти на девет месеца и още няма зъбче.
Не се притеснявай, ще излезе.

# 9
  • Мнения: 209
благодаря ви, поуспокоих се!!бях решила,че само ние сме така!!!

# 10
  • Мнения: 439
колкото по късно,толкова по добре(знам,че късно появилите се зъби,са по-здрави)

# 11
  • Мнения: 3 116
Нашето първо зъбче излезе на 9 месеца и половина, а пък в градинката в която разхождах малката имаше доста деца на които първите зъбчета избиха след годинка  Hug

# 12
  • Мнения: 4 784
Никакъв пробелем. На мен на 1,8 месеца за пръв път са ми излезнали зъбчета

# 13
  • Мнения: 3 500
Ще излезе, няма да остане без зъби детето.

# 14
  • Мнения: 528
Спокойно и ние бяхме така и вече сме на 1 и близо и 7 месеца имаме 14 зъба.След годинката като ни напъвнаха по два три на седмица.Така че няма да остане детенце без зъбки

Общи условия

Активация на акаунт