Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

СОФИЯ

МАМЧЕТА , тъй като трябва да купувам матрак за спалнята и съобразявайки се с проблема който имам / проблеми с гръбначния стълб, тъй като съм бивша класическа балерина/ реших да поискам вашето компетентно МНЕНИЕ , за което предварително благодаря !   bouquet
« Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 16:41 от shushi7777 »
Цитирай

Здравей,
ние имаме матрак Релаксан и аз лично съм много доволна. Не знам в твоя случай, дали и кой е най-подходящ, но аз исках твърд и ортопедичен матрак, тъй като след бременността и раждането имам проблеми с кръста и тазовите кости. Не съжалявам за избора си и препоръчвам най-открито тази марка матраци. Мисля, че са в пъти по-класови от българските.
Цитирай

Магнифлекс мисля,че са най-хубавите на нашия пазар в момента.Аз лично съм решила да взема такъв за новата спалня. Peace
Цитирай

СОФИЯ

Благодаря ви мамчета   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

преди да се роди детенце \година и половина\, купихме такъв матрак за нейното креватче и числя че и е много удобен защото спи само в нейното си легълце на друго място неще.
Цитирай

СОФИЯ

ХАйДЕ МАМИ , чакам повече отговори !!!!!!!!!!!!  newsm78
Цитирай

София

А какви са им цените? Hug
Цитирай

СОФИЯ

ДОСТА ВИСОКИ имам нещо като каталог но и гаранцията е голяма - /пише по 10 , 15 години/ Thinking
Цитирай

у дома с любимите си хора

Нашият е "Ултракомфорт"  на Магнифлекс и сме изключително доволни.Струваше 700 лева,но получихме и 2 възглавници подарък към него.Гаранцията е 12 години,пристига навит на руло и 2 часа след разопаковането му възстановява нормалните си размери.
Спали сме на 2 различни матрака,но като този втори няма.Наистина си почиваш и сутрин не си скован,не те боли гърба,кръста или нещо друго,не изскачат пружини,не се степва дунапрена.
Вярно е че са скъпи,но си заслужават парите.
Цитирай

СОФИЯ

Вилиан , кога си го купувала ? тук пред мен имам някакъв каталог и УЛТРАКОМФОРТА - 180/200 СТРУВА 874лв.
Цитирай

СОФИЯ

Чакам становища и след празниците   bouquet
Цитирай

Аз спя на такъв матрак от известно време и може да се каже, че съм доволна. Всъщност ако трябва да съм честна не правя голяма разлика между различните матраци. Но ако трябва да го сравня определено ми се стори по-удобен от разтегателния диван Crazy
Цитирай

Такъв купихме на голямата дъщеря-ами,доволно WinkХубави са,да Very Happy
Цитирай

СОФИЯ

Хайде още малко мнения , че трябва в скоро време да купя матрак  Praynig
Цитирай

Офф,не знам дали този който имам аз(висколастика) се превежда така,но щом казвате 4е са навити и после възстановяват размерите си май за същия иде ре4.На по удобно нещо не съм спала.Първите две нощи ми беше особено,сега на други матраци ми е много кофти...МЪжа ми има проблеми с гърба и по тази при4ина го избрахме.Той също е много доволен Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора