Хотел Камена-Велинград

  • 6 938
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета ходили ли сте в този хотел във Велинград newsm78.Очертава се да ходим с няколко приятелки с децата,обаче като разгледах стаите и лошо ми стана.Нещо хич не ми харесва обстановката,моля ако някой има впечатления да сподели,а може и да препоръчате някой друг. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравей.
Преди 5 години бях в този хотел. Стаите наистина не са нищо особено.
Не е мизерно, чисто беше, но инфото ми е старо може и снимките на сайта да не са обновявани скоро.
Иначе има минерален открит и закрит басейн, това му е най-хубавото на хотела.
Най добре се обади и попитай, каквото те интересува.

Дано съм помогнала.  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох и аз тайничко се надявам просто да не са си обновили сайта,въпреки че се съмнявам все пак.Аз басейните няма да ги ползвам,така че и те не ме радват особено.Давайте идеи за някой друг тогава..... Whistling

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Във Велинград има много спа хотели - разрови се из старите теми. Но от Камена като цена по-евтино няма да намериш - като за тия пари си е направо добре. Поне два пъти е по-евтино от новите спа. Реновиран хотел на доста добре цена е Елбрус. Хубав хотел и не много скъп е също Маркита. Пусни търсачката в Гугъл и всички ще ти излезнат или се поразрови в стари теми тук.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Незнаех,че е най-евтиният хотел там,една от познатите го беше избрала,ма чудно как имайки се впредвид че ходи все по хубави хотели.Ще поразгледам тези двата,които ми предложи.Мерси.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 554
мани стаите, виж им санитарния възел - доста соц  Rolling Eyes

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Санитарния възел е супер на фона на стаите. Във всяка стая има баня с вана и постоянно мин. вода. А стаите не са чак толкова зле - всички са с тераси, с две легла, телевизор, хладилник - има барче, ресторант, нощен бар, голям парк за игра на деца е супер, външен басейн, вътрешен басейн, спа център, козметик, фризьор, магазинче, на рецепцията е денонощно и се продават сокчета, безалкохолно, бира, вестници, ядки, чипсове, вафлички и др. такива нещица. Според мен няма да сбъркате ако идете. Била съм доста пъти. В стаите се чисти ежедневно и е чисто. Абе за тия пари си е направо идеално.

# 7
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
През септември бях със семейството-аз, мъж, син-12 год и щерка на 5. Взехме апартамент-65лв.+ хладилник, телевизор . Добре обзаведен. Има вътрешен и външен басейн-малката се научи да плува с пояс.Ресторант, механа, бар, много любезен персонал.Чудесна градина на 3-4 нива, паркинг-охраняем, игрище да волейбол и тенис.Аз ползвах козметичката-супер!Има и масаж, ама нямах време.Тангентори и др. глезотийки, които са полезни. Тази година задължително ще отидем отново!!!Не се чуди-отивай спокойно. Резервира се предварително, защото във Велинград е пълно с туристи и лекуващи се.Забравих-нощувката е със закуска. За обяд можеш да си заявиш ядене, което се готви за деня, освен ресторантското меню.Много съм доволна и отново казвам-пак ще отида!!!

# 8
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Забравих да спомена-цените не са високи, защото той все още не е приватизиран, а шефът им бил перфектен, та затова- възползвай се малко от чудесен хотел с ниски цени.Сещам се, че за турския скъп хотел в центъра на Велинград пишеше, че има басейн, а всъщност-нямааааа.препоръчвам го и от друга гледна точка-аз съм от Видин, с приятели имаме малък семеен хотел и правя някакво сравнение.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета благодаря за отзивите,моя приятелка се отказа и няма да пътуваме,но ще имам впредвид това което казахте за хотела.
Скорпион във Видин почти всички хотели съм обиколила,често ходех нагости така да се каже и с мъжът ми спяхме по хотелите.Кой е вашият? Grinning

# 10
  • DE
  • Мнения: 521
В 9-ти клас ( преди около 12 години) бях на екскурзия с класа във Велинград. Хотел Камена си изглеждаше по същия начин, но тогава ни се виждаше ужааааасно шик! Wink

Общи условия

Активация на акаунт