Бебе на 10 дни, откога на чист въздух

  • 1 633
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте майчета,
ако можете да  ми отговорите......
С дъщеря ми която е на 2,8 месеца първото ни излизане на слънчева тераса беше на 10-ия ден /но тя е лятно бебе, юли родена/ за 5 мин, след което увеличавахме с по 5 мин всеки ден и така докато стигнахме 30 мин, след което вече бяхме навън по разходки.
Сега сина ми /на 10 дни/ , все пак месец март е по хладен, откога да почна да го извеждам за по малко на терасата?
Много ще съм ви благодарна за отговора
Приятен и усмихнат ден Ви желая!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Аз,лятно бебе не бих чакала да минат 10 дена,че да изкарам на терасата и то за 5 мин.Ако,ти следвам логиката би трябвало към април да го изкараш на терасата,а навън  доста по-късно.Аз,бих го изкарала при температура над 10 градуса и без вятър още днес.

# 2
  • Мнения: 4 053
ако е слънчев и е на завет балкона,мисля,че вече можеш да го изведеш за 5 мин.
ако не е почакай още малко да се затопли

# 3
  • Мнения: 2 019
ако е слънчев и е на завет балкона,мисля,че вече можеш да го изведеш за 5 мин.
ако не е почакай още малко да се затопли
Peace

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Синът ми е роден в средата на февруари и в началото на март започнах да го извеждам навън с количка  Peace

# 5
  • Мнения: 11 003
ако е слънчев и е на завет балкона,мисля,че вече можеш да го изведеш за 5 мин.
ако не е почакай още малко да се затопли

Април го дават да е топъл, ще имате време за дълги разходки.

# 6
  • Мнения: 601
Опаковаш го и 5 мин. на терасата. Какво като е хладно?! Ако руснаците чакаха да стане топло, за да си изведат бебетата...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 424
според мен при темп над 5 градуса и  слънце - няма проблем Peace
може да потренираш на терасата в началото

# 8
  • Мнения: 545
Здравей! Дъщеря ми е родена на 08 март и в събота я изведохме за първи път за около половин час. Днес също излизахме за около час. Опаковам я добре и я извеждам с количката. И на двете ни добре се отразява чистия въздух. И аз като теб се колебаех откога да я извеждам и питах нашия педиатър - тя разреши още от втората седмица, защото времето беше доста топло за март.

# 9
  • Мнения: 4 784
Ако не духа и пече слънце, никакъв проблем да го изкараш за малко

# 10
  • Мнения: 1 008
Можеш вече да го извеждаш на терасата.  Peace Първия ден -1 мин, втория -2мин. и така след няколко дни сте готови за разходка ...

# 11
  • Мнения: 1 004
Аз както се вижда съм пред същия въпрос изправена, и моето дете беше юли първото, пък сега незнам, много студен вятър духа тези дни  Sad А и тя има нещо като хрема, и май ще изчакам да се постопли, т.е. да спре студения вятър.

# 12
  • Мнения: 528
Ние сме есенно бебе и още на 10 ден бяхме на вън добре облечени за по 30 мин първите един два дена и после вече с часове.Стига да няма мъгла,дъжд,вятър или да е много студено,самотогава не семе излиза ли иначе по цял ден бяхме на вън

# 13
  • Мнения: 689
Мисля, че няма проблем да започнеш да го изкарваш за малко на слънце, стига да е над 5 градуса, да няма вятър и мъгла.

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ако не духа и пече слънце, никакъв проблем да го изкараш за малко
Подкрепям

Общи условия

Активация на акаунт