Nivea

  • 18 396
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Веси, думата е  проИзвежда.
Забавен разговор се получи все пак.
 smile3530 Ще следя темата за разкрития по случая със софийската нивеа.

Е,хайде без корегиране на правописните грешки,на всеки му се случва! Simple SmileТемата е Нивея -все пак! Grinning

# 76
  • Мнения: 1 701
Имам една позната,която е на 46 години и кожата и е перфектна -като на бебе.Винаги съм я питала какъв крем използва,та накрая ми заяви,че нивея софт при което бях доста учудена от качествения резултат,но тя е работила доста години в козметичен магазин и явно е наясно за какво става на въпрос,вероятно е да използва оргинала,но как да разберем кой е нашенския и кой е немския?Ако не те затруднявам,би ли се консултирала с майка си? Rolling Eyes

Ами то в България от край време се внася Нивеа сано от Полша. Немска можеш да си купиш може би ако отидеш в Германия. Не съм чувала да се произвежда тук Нивеа, така че според мен, каквото и да купиш все ще е полско!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми много ясно,че е вярно.
Продуктите Soft са Софийския вариянт на оригинала.
Ако не врвате проверет и готово. Peace

Майка ми дълго време се занимава в сферата на търговията с козметика и от нея знам,че Софт е Софийската Нивеа както я наричахме преди. Peace

Е това за Софийската Нивея е просто  Joy hahaha Joy

Всъщност крема си е УНИВЕРСАЛЕН - тоест за лице, за тяло и за ръце. Аз го виждам като по-леката алтернатива на познатия крем в синята кутийка с белия надпис, който на мен примерно ми е един такъв твърд и трудно нанасящ се.
Друг е въпроса, че аз, тъй като съм на 30 и имам нужда от по-специална грижа за кожата на лицето, не бих мазала лицето си с крем, който не е специално предназначен за лице, в случая някой от кремовете в серия NIVEA VISAGE. NIVEA SOFT съм ползвала преди време, само за ръце, защото бързо попива, сега ползвам NIVEA HAND.

Ето снапшот на страницата за софт от сайта на Нивеа, където, в първия абзац пише че крема е за лице, за тяло и за ръце.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 11:53 от Гуш

# 78
  • Мнения: 1 354
Пише,че серията Софт е подходяща за лице,ръце,тяло,а не един конкретен крем.
Тоест тази серия -Софт- има продукти за лице,ръце и тяло. Crossing Arms

# 79
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имам една позната,която е на 46 години и кожата и е перфектна -като на бебе.Винаги съм я питала какъв крем използва,та накрая ми заяви,че нивея софт при което бях доста учудена от качествения резултат,но тя е работила доста години в козметичен магазин и явно е наясно за какво става на въпрос,вероятно е да използва оргинала,но как да разберем кой е нашенския и кой е немския?Ако не те затруднявам,би ли се консултирала с майка си? Rolling Eyes

Ами то в България от край време се внася Нивеа сано от Полша. Немска можеш да си купиш може би ако отидеш в Германия. Не съм чувала да се произвежда тук Нивеа, така че според мен, каквото и да купиш все ще е полско!
Говори се ,че и в съседна Турция правят Нивея,та определено бих предпочела полския вариант Peace,точно турския предполагам развали реномето на тази стара марка и повечето получаваме обриви и незнам какво си още.....,за нас в България само некачествената стока,хубавата Нивея си я знаят определени хора от къде да я купят (става на въпрос за българския пазар) Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 5 362
Едно време по- ми харесваха. Сега смятам, че това, което се предлага под марката Нивеа в България, няма нищо общо със същите продукти в Германия например....В момента нищо тяхно не използвам
Подкрепям Peace

# 81
  • Мнения: 1 354
Имам една позната,която е на 46 години и кожата и е перфектна -като на бебе.Винаги съм я питала какъв крем използва,та накрая ми заяви,че нивея софт при което бях доста учудена от качествения резултат,но тя е работила доста години в козметичен магазин и явно е наясно за какво става на въпрос,вероятно е да използва оргинала,но как да разберем кой е нашенския и кой е немския?Ако не те затруднявам,би ли се консултирала с майка си? Rolling Eyes

Ами то в България от край време се внася Нивеа сано от Полша. Немска можеш да си купиш може би ако отидеш в Германия. Не съм чувала да се произвежда тук Нивеа, така че според мен, каквото и да купиш все ще е полско!
Говори се ,че и в съседна Турция правят Нивея,та определено бих предпочела полския вариант Peace,точно турския предполагам развали реномето на тази стара марка и повечето получаваме обриви и незнам какво си още.....,за нас в България само некачествената стока,хубавата Нивея си я знаят определени хора от къде да я купят (става на въпрос за българския пазар) Crossing Arms

Не само.че определени хора си я знаят,ами и  кремчето няма да бъде 2лв.
Казано и доказано:"Качеството струва пари."

Когато ги имаш неброени,както се казва,винаги можеш да намериш най-най.
Но за нас (или поне за мен) качеството отговаря на джоба ми.
Т.е. не мога да си позволя крем за 50лв. така,че ще трябва да свикна (поне на този етап) с мисълта,че ще бъда прецакана и ще ползвам боклуци.
Реномирана марка,въпреки всичко....
Ама то това е ясно на всички де.Все пак всички сме ползвали повече от една марка и имаме някаква база на сравнение.

Ами...примирение....за сега.....

# 82
  • София
  • Мнения: 2 896
Пише,че серията Софт е подходяща за лице,ръце,тяло,а не един конкретен крем.
Тоест тази серия -Софт- има продукти за лице,ръце и тяло. Crossing Arms

Не, не е серия - един и същи крем е, универсален за лице, тяло и ръце.

# 83
  • Мнения: 1 354
Пише,че серията Софт е подходяща за лице,ръце,тяло,а не един конкретен крем.
Тоест тази серия -Софт- има продукти за лице,ръце и тяло. Crossing Arms

Не, не е серия - един и същи крем е, универсален за лице, тяло и ръце.
Не! Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 1 817
Ползвам нивея от 11 години и съм страшно доволна. Продуктите, които употребявам с тази марка са крем за лице за нормална и смесена кожа, мляко за тяло, гел за почистване на лице, тоалетно мляко с трици за почистване и плажно мляко с фактор. Определено ти ги препоръчвам, ако си на възраст до 30 години, тъй като те са по-скоро универсална козметика за млади момичета и жени!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 896
Пише,че серията Софт е подходяща за лице,ръце,тяло,а не един конкретен крем.
Тоест тази серия -Софт- има продукти за лице,ръце и тяло. Crossing Arms

Не, не е серия - един и същи крем е, универсален за лице, тяло и ръце.
Не! Crossing Arms

Айде пак си помисли...

# 86

Общи условия

Активация на акаунт