Nivea

  • 18 331
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Мили момичета,предварително прегледах чрез търсачката за подобна тема,защото имам нужда от информация,но уви,затова аз пускам тема. Peace

Моля споделете мнение относно козметиката на Нивея.
Какво ползвате?Какво предлага самата козметика?Какви са конкретните цени?
Споделете опит и мнение за продуктите.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 750
Отскоро ползвам интимния. Ухае много хубаво и ми е приятен. Като бременна използвах течното олио против стрии- доволна съм. Ползвала съм шампоани- не са лоши. Кремове- не съм доволна.

# 2
  • Мнения: 258
НИВЕА  е една от харесваните от мен марки! Доволна съм от кремовете им за лице, от душ-геловете им. В момента ползвам шампоан за къдрава коса- харесва ми.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ползвам Интимния на Нивея.Харесва ми,цената е около 5 лв.
 Hug

# 4
  • Мнения: 6 958
Доволна съм от шампоаните им и крема им за лице... Но не съм фен на марката, но съм доволна определено  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Кремчетата и нещата за лице не ми харесват  Stop Лосионите за тяло обаче са много хубави. Балсамчетата за устни също не са лоши.

# 6
  • Мнения: 9 865
Нивеа е една от марките, които предпочитам за сапуни, душ-гел, шампоан за коса и крем за ръце.
Кремовете за лице са различни, около 11-14 лв. са по-евтините, имат и по-скъпи, но все тая, не съм била много впечатлена от тях, според мен са по-хубави от тези на Гарние (само за сравнение).
Интимният гел е добър, ухае ненатрапчиво и нямам никакви проблеми с него.
А някой пробвал ли е душ-гела с масажния диск да сподели впечатленията си?!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
Едно време по- ми харесваха. Сега смятам, че това, което се предлага под марката Нивеа в България, няма нищо общо със същите продукти в Германия например....В момента нищо тяхно не използвам

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 18:12 от OnlyOne

# 8
  • у нас
  • Мнения: 443
от време на време си купувам дезодорант и ми харесва,също така дълго време ползвах белия крем много бях доволна,сега вече ми е неоходим по-сериозен крем.

# 9
  • Мнения: 9 865
Едно време по- ми харесваха. Сега смятам, че това, което се презлага под марката Нивеа, няма нищо общо със същите продукти в Германия например....В момента нищо тяхно не използвам

Абсолютно си права!!! Така е, защото (според разни експертки  Mr. Green) продуктите за наше село се правят в близките държави със суровини, които се доставят от местни фирми... И се получава едно голямо нищо. В Германия и най-простия крем, който си купих от супера беше много по-качествен от тукашния крем в същата опаковка (все за нивеа нали става НА ВЪПРОС Wink ).

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Лосионите за тяло  Peace

# 11
  • Мнения: 258
За производителят сте много прави. Доколкото знам  Нивеа  е австрииска фирма  или бъркам? newsm78

# 12
  • Мнения: 287
имам лосион за тяло и олиото ама рядко ги ползвам
 и един балсам за коса за блясък - добър е!

# 13
  • Мнения: 4 151
Ползвам кремчетата на Nivea Soft и балсам за устни с аромат на череша на  Nivea.Доволна съм и от двете. Peace

# 14
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ползвам крема Нивея софт и ми харесва,сапуните също ги харесвам.А интимният им гел е супер.

Общи условия

Активация на акаунт