Вече пускат ли с деца в Метро?

  • 2 917
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
САМО ЧЕ трябва да е в порт бебе или кошница и от там в пазарската количка


НИКОГА НЕ СА МИ ИСКАЛИ ПАРИ...абе тия луди ли са бе #Crazy

е това вече ме устройва напълно  bouquet

# 16
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
 
Дъщеря ми на 4.7м я пускат срещу 20 лв.
Shocked

# 17
  • Мнения: 4 068
В Пловдив пускат ако детето е в кенгуру. Щерката все още се събира в нашето и успяваме да ходим заедно. Скоро няма да можем обаче.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодаря на ВСИЧКИ майчета Hug
още веднъж  bouquet мерси за бързата реакция Hug

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А какво може да се е променило че да пускат?
И според мен напълно разумно забраняват. Щом детето е проходило значи като нищо ще бутне нещо от стелажа или пък ще се шмугне някъде където зареждат стока и като му падне на главата палета и АКО оживее родителите ще скъсат от дела Метро. Въпреки че също нямам кой да ми гледа детето предпочитам да си напазарувам от другаде или да изчакам почивните дни за да го оставя на мъжа ми , но хич не си и помислям да го гоня между рафтовете.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Във Варнеското не пускат - инфо от миналата събота.

За бебета в кенгуру не знам.

# 21
  • Мнения: 5 622
След последният скандал, който спретнахме там(заради това, че не пускат детето), повече не сме ходили да се пробваме с Габ.  Stop Обаче плюсът е, че ни познават и поздравяват учтиво  Joy

# 22
  • Мнения: 830
Не пускат!Това е фирмена политика Hug

# 23
  • Мнения: 227
Не пускат!Това е фирмена политика Hug
Ахам!! PeaceА колко съм се карала и аз с клиентите и колко са ме обиждали-бълг.работа.Аз ли съм го измислила това правило?А това за двайсте лева се надявам,че е майтап,хм?

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
абе какъв майтап,бре?
детето няма да стои самО в колата, или да виси на някакви маси отпред.

# 25
  • Мнения: 227
абе какъв майтап,бре?
детето няма да стои самО в колата, или да виси на някакви маси отпред.

Shocked Ама много съм завеяна,гледай хората как си докарвали странични доходи.... Rolling Eyes

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
абе какъв майтап,бре?
детето няма да стои самО в колата, или да виси на някакви маси отпред.

Shocked Ама много съм завеяна,гледай хората как си докарвали странични доходи.... Rolling Eyes

ами и те са хора, нали?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
Снощи бях в МЕТРО-Люлин и на входа влязох заедно със семейство - жена, мъж и дете на около 2 месеца, което бащата носеше на ръце. Явно е "според зависи". Не видях да шарят двадесетолевка.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мерто Горубляне не пускат деца под 7г. и малки деца/бебета без кенгуру. Има голям смисъл в тази забрана.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Мерто Горубляне не пускат деца под 7г. и малки деца/бебета без кенгуру. Има голям смисъл в тази забрана.

каква забрана Mr. Green всиœко е възможно Crazy

Общи условия

Активация на акаунт