Много трудно заспиваме през нощта

  • 340
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Моля за съвет, че вече ми е много трудно да издържам физически, а тепърва ще ми трябват силите.
Проблемът ни е, че нашият младеж спи като къпан цял ден, а когато дойде вечерта, след последното хапване в 12ч се започва един рев, едно чудо, чак до 2ч посред нощите не ще да спи. Будим се към 6-7ч, за да хапнем. Няма колики, уж си е хапнал-снощи стоя да сучи час и половина  #Crazy, за да съм сигурна, че се е нахранил, дадох му освен това 20 гр. кърма, които успях да изцедя, че и още 20-30 гр добавка му направих-сигурно до шията му дойде толкова храна, но се бях притеснила да не е гладен, не му е топло, не му е студено, защо не иска да спи? Вие какво правите? Има ли някакви соли за вана, които да му слагам при нощното къпане, къпим се в 21ч, за да може да спи по-спокойно? Или да му обърна режима някак си, но как? Кажете какво да правя, че вече вървя и спя, през деня уж се опитвам да поспя, но  не ми стига  smile3518

# 1
  • Мнения: 209
Ами малки сте още. Детето само ще си регулира режима на спане. Новородените намат още ориентация дали е ден или нощ. Предполагам, че към втория месец ще се пооправят нещата Peace
Това, което можеш ТИ да направиш е през деня да Не пазиш никаква тишина докато спи, да гледаш да е максимално светло в стаята. А през нощта тъкмо обратното....

# 2
  • Мнения: 2 616
Уж така правим ама явно всичко е въпрос на време. Важното е, че засега не съм направила някоя грешка, каквото можем правим, другото само ще си дойде на мястото явно.

# 3
  • Мнения: 2 015
Към втория месец ще се пооправят нещата, а до тогава търпение и лягай да спиш през деня, когато бебо спи.

Общи условия

Активация на акаунт