Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора

В смисъл във всяка възмутителна тема (на някой възмутен, демек) влита ято съпричастни възмутени, после долита ято възмутени от съпричастните възмутени и в общи линии на повърхността пърха и се лее едно всеобщо възмущение и раздразнение...
  И ми стана любопитно в действителност ли, чак толкова се дразните и реагирате и в реалния живот? И как въобще издържате, ако го правите.
  Да допълня защо питам, около 90% от дразнещите неща обсъждани тук, мен не ме дразнят/ не ги забелязвам/ не ме интересуват и ми е изненадваща страстта, която предизвикват в други хора. Та това питам от любопитство просто.
« Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:53 от Кифлата »
Цитирай

Аз се ебавам в повечето случаи  Very Happy Правя го, защото знам, че някои се връзват и знам, точно на какво.
Срам ме е, ей на... Blush

п.п. нооо, новаците имат право да са възмутени от вас.  Mr. Green Но не и от нас...
Цитирай

Аз съм въздържателка.
Цитирай

София

Аз съм въздържателка.
Също! Peace
Цитирай

София

Много ме дразнят някои, но не теми и не винаги, и не на всяка цена. Crazy
Цитирай

Аз не се дразня, но съм забелязала, че от моите думи в постингите ми много се дразнят... newsm78
а най-смешното и тъпото е , че не искам с никого да се заяждам, още повече да обиждам
Последно стана голям скандал, като споменах в мой постинг, че ми е селско да видя някого с намачкани дрехи. Примерно натокана, нагримирана,с  прическа, пък не се изгладила или мъж с костюм и смачкана риза, ей такива. Лелеее какъв скандал стана, всички, които не си гладят дрехите ме изядоха  жива , все едно лично съм й казала селянки, без никого да съм визирала.И колкото повече се опитвах да се оправдая, толкова по-лошо ставаше...Направо като се сетя..сега ми е смешно, но тогава ми беше много кофти Sad

Тогава ми се направи забележка, да не правя каквито и да е класификации.Изказваш мнение, ама не точно мнение, ами половин.. Crazy
Цитирай

USA

Не се възмущавам често
Цитирай

София

кръц кръц , да ни ти пука мила, казвай каквото мислиш, това е по- добрия вариант отколкото да лицемерничиш!    bouquet
Цитирай

Да..такава съм.Не обичам да си правят майтапи с мен, особено когато за едно и също нещо ме бъзикат хилядо пъти.Просто им казвам, че ме дразнят и те млъкват
Цитирай

Кейси ти си ясна, но пък вярно много ти се връзват, досадно чак  Smile

Въздържателките да мълчат, питам раздразнителните аз  Crazy Mr. Green.

Бубе, ти се обади, но не е само към теб въпросът ми. Интересно ми е какво значи да те дразни някой чак пък толкова да палиш от 0 до 100 за минута (често срещано явление тук).
  Гледам в темата за Вип Брадър някой се дразни от този или онзи, навлизането на чуждиците също голямо дразнение предизвиква, да не говорим за темите в "Нашите деца" за колко кратко време някой учител/възпитател/родител не влизащ в нет-а може да бъде разпънат на кръст анатемосан и т.н. А за докачливостта на тема поп-фолк направо не ми се говори  Rolling Eyes
  В повечето случаи се реагира прекалено емоционално и без трезва преценка имали момент, в който си давате сметка за това  Thinking

Цитирай

Бургас

На периоди съм, но не си падам по това да "пея в хор" Rolling Eyes Забелязала съм, че когато се пусне тема тук, тя тръгва в зависимост от тона на първия пост след авторския Crazy

Въздържателките да мълчат, питам раздразнителните аз  Crazy Mr. Green.
Съжалявам, ама вече съм си написала поста Crossing Arms
Цитирай

От прекаленото дразнене, се пълнее. Или не се отслабва. Това е истината, ама иди го обясни на една гладна, освирепяла за шоколад и внимание жена.
Цитирай

Интересно ми е какво значи да те дразни някой чак пък толкова да палиш от 0 до 100 за минута (често срещано явление тук).   

Една видна угърчинска поговорка
гласи, че хора, които се дразнят,
се обичат. Забележи само колко
любов струи тук. Потоп се чака.
Цитирай

Аз много рядко се паля, ама ще се запиша с едно теоритично.
  Тук разполагаме само с букви и емотикони. Няма мълчаливо тряскане на врата, слагане на габърчета върху стола, пуфтене и прочие показалки, затова понякога сме по-конкретни в яда си. Емоциите са същите, изразните средства - не.
Цитирай

Просто в реалността човек си мълчи, но тук може да си отпусне пръстите. И Фантазията. Да стане друг човек. Какъвто би искал да е. Да има мнение.
Надявам се всички да са толкова докачливи и на живо.  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора