Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 март 2007, 01:24 ч.

фитнес във Варна

• 2 518
  • 26
  •   1
Отговори
  • Варна
Момичета,кажете за някоя хубава фитнес зала във Варна,където могат да ти изготвят индивидуална програма,да е приятно и да не е повече от 4 лв. тренировката???Решила съм да се стапям понеже  Joy Crazy

# 1
Az ходя на GYM PALACE, но е 5 лв посещението. С карта обаче излиза по-евтино.  Фитнеса е много хубав, могат да ти направят индивидуална програма по която да тренираш. Намира се до ХЕИ. 

# 2
  • Варна
В Чайка също има зала, с възможност да ти изготвят програма ! Една приятелка ходи ,ако се интересуваш ще я попитам и ще пиша цена и точно къде се намира ! Мисля че е 3 лв посещението !

# 3
А кои са най-хубавите фитнеси във Варна? Цената не е определяща. Искам да е просторен, чист и обурудван.

# 4
  • Варна
В Чайка също има зала, с възможност да ти изготвят програма ! Една приятелка ходи ,ако се интересуваш ще я попитам и ще пиша цена и точно къде се намира ! Мисля че е 3 лв посещението !
Ще съм ти много благодарна,мила   bouquet

# 5
  • София
А кои са най-хубавите фитнеси във Варна? Цената не е определяща. Искам да е просторен, чист и обурудван.
Аз съм ходила в ТИМ и във Спортна зала...този във спортна зала определено не отговаря на определението просторен...за оборудван може да се каже, но е малък и като се струпат повече хора става ужас ...в ТИМ е просторен и е ок, поне на мен ми харесва, но пък там ходят певече мъже...ако това не ти пречи  Grinning
Добри отзиви съм чувала за този в Пикадили Парк, но там е доста скъпо...

# 6
  • Варна
Вчера ходих точно в този на Спортна зала и е,слабо казано...ужасен-претъпкано,задушно,без каквато и да било вентилация,баните смърдят на пот...абе... ooooh!
Май се ориентирах към ТИМ,цената с карта е 3,30 и ти изготвят индивидуална програма за 20лв. Мъжете не ми пречат,защото ще ходя с мъжа ми  Mr. Green
Колкото до Пикадили парк-аз живея точно срещу него,ама там фитнесът е 8 лв,задължително със сауна.Тъпо са го измислили  Crossing Arms

# 7
  • София
LEI , така е...в Спортна и аз не бях никак доволна, но не исках да бъда така рязка в изказването си  Simple Smile
За Пикадили е супер, но наистина е доста скъпичко, но пък затова е спокойно и луксозно - отиваш там и се отдаваш на релакс и спокойствие, въпросът е дали можеш да си го позволиш...
Ами отиди първо в ТИМа, ако не си ходила, виж как е, дали ще ти допадне и тогава си вземай карта /бих те посъветвала/  Hug

# 8
  • варна
Az ходя на GYM PALACE, но е 5 лв посещението. С карта обаче излиза по-евтино.  Фитнеса е много хубав, могат да ти направят индивидуална програма по която да тренираш. Намира се до ХЕИ. 
Супер е.Условията са много добри, инструкторите също са готини и е кеф да ходиш, дори и да си сама. Grinning

# 9
  • Варна
Супер е.Условията са много добри, инструкторите също са готини и е кеф да ходиш, дори и да си сама. Grinning
Добре де,колко излиза там с карта за 1 месец за 12 посещения  newsm78 ?Днес отивам в ТИМ и после ще разкажа  Peace

# 10
  • На небето
Какви 5лв. какви 3лв. има зали по 1лв. особено в кварталите и широкия център. Знам че на Медицинския на ТИМ-аджиите е най скъпо 3лв. без инструктор, ако искаш инструктор да ти състави програма 5лв. допълнително май се плаща за няколко дена докато ти покаже кое как и какво, според нуждите на тялото си.

# 11
  • Варна
Какви 5лв. какви 3лв. има зали по 1лв. особено в кварталите и широкия център. Знам че на Медицинския на ТИМ-аджиите е най скъпо 3лв. без инструктор, ако искаш инструктор да ти състави програма 5лв. допълнително май се плаща за няколко дена докато ти покаже кое как и какво, според нуждите на тялото си.
Да,има по 1 лв.,ама са мизерни и могат да ми убият всякакво желание за спорт(а аз не че го имам много  Mr. Green).И не е вярно,че в Тим е най-скъпо-напротив,там е най-евтино от луксозните фитнесзали  Peace

# 12
  • На небето
Да,има по 1 лв.,ама са мизерни и могат да ми убият всякакво желание за спорт(а аз не че го имам много  Mr. Green).И не е вярно,че в Тим е най-скъпо-напротив,там е най-евтино от луксозните фитнесзали  Peace

Може не съм запозната така са ми казвали познати които посещават, аз и без това съм 40кл. с мокри дрехи и с нула време за себе си, така, че скоро няма да мога да отида на фитнес. Най малкото няма кой да гледа дребния.

# 13
  • Варна
Ох,блазе ти(благородно,разбира се  Mr. Green) за 40те кг!Аз имам да свалям десетина само,ама пуста му воля  Crossing Arms

# 14
  • Варна
Къде точно до ХЕИ  се намира фитнеса?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт