за приятелките

  • 1 695
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Повечето ми приятелки са неомъжени и без деца ... и спряха да ме търсят след раждането. Вярно, че сега пуша по-малко, пия по-малко и през последната година не съм излязла нормално на клуб или заведение, по-трудно се организирам да се видим извън къщи ... ама ... така ли се случва. Променя ли раждането старите приятелства?

# 1
  • Мнения: 1 629
Пускала съм същата тема. Grinning
Случва се често. Различни интереси и приоритети, предполагам. Като се задомят и обебят ще се обадят Simple Smile
Хубавото на приятелствата е, че се завръзват нови.

# 2
  • Мнения: 1 418
Аз по принцип имам само
добри познати.

# 3
  • Мнения: 2 723
Много такива теми е имало, аз също съм пускала...
Не съм прекъснала контакти с безбебните си приятелки, но не се и виждаме, чуваме се с уговорка да се видим и все нещо се случвало.... страдах, плаках, тръшках се, но файда никаква...
Все пак имам дете, той е по-важен от всички кокошки...
И Мюриелъ е права, много нови приятелства имам Naughty

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Случва се често. Различни интереси и приоритети, предполагам. Като се задомят и обебят ще се обадят Simple Smile
Хубавото на приятелствата е, че се завръзват нови.
Тъй, тъй... жалко, че моя много близка приятелка трябваше да я чакам четири години, докато дойде на моя акъл...сега е с новородено - да видим дали може да се съживи и запази нещо от това, което беше...

# 5
  • Мнения: 1 629
Бу, не е същото. Т.е. не се опитвай да възраждаш, а тръгнете по нова пътека. При мен се получи Grinning

# 6
  • Мнения: 2 152
Така е наистина...всеки има различни грижи и занимания и се стига до леко отчуждаване. Но пък ако сте истински приятели, няма да е проблем за вас
Затова супер се радвам, че с моята най-близка приятелка забременяхме заедно.Първо аз ,тя месец след мен.Сега пак сме на една вълна, говорим за бебоци , зъби и дупета и сме си по-близки и от преди Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 7 723
Случва се често. Различни интереси и приоритети, предполагам. Като се задомят и обебят ще се обадят Simple Smile
Хубавото на приятелствата е, че се завръзват нови.
Тъй, тъй... жалко, че моя много близка приятелка трябваше да я чакам четири години, докато дойде на моя акъл...сега е с новородено - да видим дали може да се съживи и запази нещо от това, което беше...

Ха- ха, осем години я чакам мойта  Whistling

# 8
  • Мнения: 41
Ами да кажа, защо аз съм прекъсвала по-честите срещи-защото, когато приятелка роди, в главата й са само мисли за бебето и тя за друго не може да говори. Обяснява ти най-различни бебешки неща, които теб въобще не те вълнуват-е, ами естественно е, да разредиш срещите. Да не ми се сърдят мамите, но е така.

# 9
  • Мнения: 429
На мен ми липсват  Sad Една част от мен се е променила, ама друга си е същата. Като сме родили, някой да не ни е сменил чипа в мозъка. Смеех на Бриджид Джонс и самодоволно женените, а се оказа, че има друга порода - самодоволно неомъжените.  Laughing

# 10
  • Мнения: 429
Ами да кажа, защо аз съм прекъсвала по-честите срещи-защото, когато приятелка роди, в главата й са само мисли за бебето и тя за друго не може да говори. Обяснява ти най-различни бебешки неща, които теб въобще не те вълнуват-е, ами естественно е, да разредиш срещите. Да не ми се сърдят мамите, но е така.

Вярно, че има досадни майки, за които няма друга тема, освен децата, ама не мисля че са мнозинство. Аз не искам да си сменяме старите теми - за мъжете, живота и работата  Laughing

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
На мен ми липсват  Sad Една част от мен се е променила, ама друга си е същата. Като сме родили, някой да не ни е сменил чипа в мозъка. Смеех на Бриджид Джонс и самодоволно женените, а се оказа, че има друга порода - самодоволно неомъжените.  Laughing
Има и трета - ама не я виждаш сега и надали ще я видиш с тези си очи още едно 10 години - самодоволните майки Grinning

# 12
  • Мнения: 3 423
Приятелствата в много случаи
са едни клубове по интереси.

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, даже бракуването поврежда приятелства, мойта приятелка след 10 г неразделни, ме заряза след мойта сватба! опитах вси4ко, не стана, но тотално ме разби след като родих второто си дете я видях на улицата и я поканих да ми дойде на гости за бебка, нейните думи бяха, какво ме засяга, 4е си родила дъщеря! докато бях в бг все 4увах, 4е  си седи неомъжена! но аз не съм я търсила пове4е! аз не търся приятели, знам, 4е е трудно да ги имаш, ако някой иска ме намира, 4ака ме да се върна и си организира отпуската да сме заедно като съм в бг, приятелство не отказвам, нито познанство!имам две и като се върна даже и след 10 г както беше за едната, все едно в4ера сме били за последно на маса! има ка4ествени хора и такива си остават и връзките!

# 14
  • Мнения: 251
Аз не мога да кажа,че са се променили отношенията ми със старите приятели. Просто сега по рядко се събираме. От както родих се запознах с три мами и много си допаднахме. За наше голямо щастие и татковците намериха общи теми. И сега от близо 3 год. сме много често заедно. А и децата нали израснаха заедно се разбират чудесно. Сега като почнахме работа и 4- те и не сме по цял ден заедно гледаме да наваксваме събота и неделя.Винаги ние си изкарваме готино голям смях пада  Joy  Joy  Joy
Малко се отплеснах от темата  Embarassed. Искам да кажа само,че истинските приятели остават в живота, независимо какво ти се случва. Ако не е така при теб значи те не сизаслужават.  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт