Спорът като спорт

  • 2 936
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 099
За да спори човек тук трябва е дебелокож и гъвкъв. Като мен. Mr. Green Спорът е градивна дейност, но приет лично и при липсата на поне природна интелЕгентност си се обръща на махленско дърляне.

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 09:50 от ivonska

# 61
  • Мнения: 5 877
ай, ай! 'Варненка за закуска' звучи абсурдно. Варненките не закусват Mr. Green 
За 'софиянката' не споменахме.
За друго иде реч, а ти - пак неразбрала.
Хората нямат вкус към варненките, сутрин като се събудят гладни, не за варненка се сещат.

Колкото до "софийката" (защото никой не им вика "софиянки"), това си е марципанов десерт от 10 ст., който си купуваш от училищната лавка едва след като си си изхарчил парите за закуска за по-ценни неща.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 629
Айде де, стана софиЕнка и сега отричаш тестяното, а?! Софиянката си е закуска популярна почти колкото добруджанката у варньенску  Mr. Green За мазната софийска баница, пък, да не говорим  Laughing

# 63
  • Мнения: 150
Варненки, софиянки... Ям ги, ама ги наричам Пена, Мара, Райна...

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Алоу, как върви тренировката Mr. Green
Гледам, че загрявате от сутринта. Ами дайте да спортуваме колективно. Тестени срещу шоколадови ли е мача?

# 65
  • Мнения: 3 447
Тестени срещу тестени, май... Очаквам да се включи Дафодилия, да защити честта на "странджанката"  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 533
Огладнахте ли бе? Русенско варено?

# 67
  • Мнения: 5 370
Огладнахте ли бе? Русенско варено?
Изсипано в 0.7 л. вода с разтворима супа става Бооожесствеееноооо. Mr. Green
За да спори човек тук трябва е дебелокож и гървкъв. Като мен. Mr. Green Спорът е градивна дейност, но приет лично и при липсата на поне природна интелЕгентност си се обръща на махленско дърляне.

Аз мойте даже перманентно ги сменям....дам....кожите, де.
П.С. Коригирай го това, с червеното, че някой ще изпробва одма дебелокожието ти и ше те завре в......."БисИрите". Crazy

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Когато спориш, трябва да слушаш какво се говори, но да не го възприемаш лично. Тогава не ти е необходимо дебелокожие.

# 69
  • Мнения: 920
В годините на големия глад се сдобих с 1 кашон - Русенско варено. И кюфтета, стават и мусака и какво ли не. Оттогава не го поглеждам.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз мойте даже перманентно ги сменям....дам....кожите, де.
П.С. Коригирай го това, с червеното, че някой ще изпробва одма дебелокожието ти и ше те завре в......."БисИрите". Crazy

...и моите бисИри все ще се четат... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 5 370
Аз мойте даже перманентно ги сменям....дам....кожите, де.
П.С. Коригирай го това, с червеното, че някой ще изпробва одма дебелокожието ти и ше те завре в......."БисИрите". Crazy

...и моите бисИри все ще се четат... Mr. Green
тъй де, тъй....и върви кажи после, че не съм добро другарче и не се държа за ръчичката ти, когато пресичаме. hahaha
Ауууууу, момичета, яко пролетно съм нападната от лигня......ама от оная, другата, неособено чувствителната, а леко грубоватичката.
По въпроса за спора -има един лаф, който много обичам-а той гласи, че с радиоточка трудно се спори. Между другото, да споря ме научи мъжът ми, колкото и странно да звучи. Той даже се е ядосвал, ако си замълча или с цел да се измъкна бързо-бързо прекратя спора. Е, сега вече си бере горчивите плодове. Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 5 877
Винаги съм се чудила "Варна" от "вар" ли идва и каква е връзката с "вариола"-та.
Русенското варено, Калин@, е типична войнишка дажба.

# 73
  • Мнения: 1 629
Варна иде от 'врана', демек черна. Това е една от теориите за етимологията на името. Градът е горял и така му е останало.

# 74
  • Мнения: 5 877
Гледай значи, пък аз ви мислех за бели, варосани.
То какво било. Църни маци.
Ама малко прилича и на "Вардааааа" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт