Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

sofia

Иска ми се вече да й дам от бишкотите, но не знам как. Ако ги разтворя в АМ дали ще минат през дупките на шишето, ние сме с 2ката на Авент? Или да ги давам като попара? Благодаря ви предварително   bouquet
Цитирай

Бургас

Аз и слагам в млякото вечер,те се разтварят много добре мисля че няма да има проблем с биберона.
Цитирай

софия

При мен се наложи сама да нагаждам широчината на дупката, но на беба не й харесва че остава по-гъсто накраяи вече и ги разтварям със съвсем малко млеко и ги давам с лъжичка и после само млекото.
Цитирай

вече в собствен дом

Влади не можеше да ги пие с 2-ката на Авент. За това , когато слагам бишкотка в млякото му я давам с биберона 1-2-3 на Авент на 2-ра позиция.  Давам ги за следобедна закуска , като редувам с каша. Peace
Цитирай

През дупките на Авент не минават. Имам шише на Нук и само с него го храня, когато в млякото има Plasmon.
Цитирай

Бургас

Тери не ги хареса в млякото и ги оставих за хрупане.
Цитирай

Давам й да си гризка.
Първо пие млякото и след това давам бишкотата да я гризка.Между храненията не давам занимавки.
Цитирай

софия

С този биберон мисля, че няма да стане. Купи 1-2-3 (с цепката).
Цитирай

СОФИЯ

Иска ми се вече да й дам от бишкотите, но не знам как. Ако ги разтворя в АМ дали ще минат през дупките на шишето, ние сме с 2ката на Авент? Или да ги давам като попара? Благодаря ви предварително   bouquet
Бишкотите не са ли с глутен?Понеже виждам,че сте на 5 месеца,педполагам не сте се захранили с глутен,затова ти обръшам внимание на това.Аз давах от безглутеновите (в кутия) на Плазмон.Използвах биберона на Авент с цепката.
Цитирай

Smolyan

Аз ги слагах в шишето с вечерното мляко. Разтвапяха се идеално. Ползвах от тези биберони с капките, т. е. 3-те различни дебита.
Цитирай

Аз ги слагах в шишето с вечерното мляко. Разтвапяха се идеално. Ползвах от тези биберони с капките, т. е. 3-те различни дебита.
и аз така,а напоследък в плодовото пюре ги слагам и става много вкусно.
Но са с глутен,ако не сте го въвели можеш да купиш тези които са на прах в кутия и са без глутен.По същият начин можеш да ги слагаш в млякото или в пюрето  Peace
Цитирай

аз ги давах като закуска с мляко,с плодово пюре...за хрупкане!!!
никога не съм добавяла във вечерното мляко...Алекс не е имала нужда от допълнително засищане!
а и аз давах АМ на Хип,което си е доста гъсто мляко!
Цитирай

Варна

Момичета,а по колко бишкоти слагате във вечерното мляко? Аз давам Плазмон само вечер и следобед да гризка една.През другото време давам обикновени бишкоти-с банан и малко АМ
Цитирай

в шишето разтварям 1 бишкота на плазмон.Обикновенни бишкоти още не смея да давам не съм им прочела как са им съставките.
Цитирай

Варна

в шишето разтварям 1 бишкота на плазмон.Обикновенни бишкоти още не смея да давам не съм им прочела как са им съставките.
Направо са си същата работа,като четох опаковката  Wink Само дето не могат да се гризкат  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора