Колко дена след закъснението видяхте две чертички?

  • 6 822
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте, Момичета!

Вече два дена ми закъснява (денс е 30-ти ден, при редовен цикъл от 27-28 дена), правих два теста, но и двата бяха отрицателни Cry

Сутрин щом стана, на бегом тичам към банята, за да видя дали не ми е дошъл МЦ. Много искам бебчо да е станал тоя месец Praynig

При вас как беше? Кога видяхте заветните две чертички?

# 1
  • Мнения: 560
Виж ми графиката-на следващия ден видях една мижавка втора чертичка. EFP
Късмет при теб.

# 2
  • Мнения: 9 063
Темата не е съвсем за тук, защото малко от пишещите са вече мами Simple Smile
И е добре да се пусне и една анкета, за да се види нагледно Wink

# 3
  • Мнения: 29
Темата не е съвсем за тук, защото малко от пишещите са вече мами Simple Smile





Stef, права си. Изобщо не съобразих newsm78

# 4
  • Мнения: 2 019
след около седмица

# 5
  • Мнения: 9 063
Модератор ще я премести, ако трябва, ти само можеш да добавиш една анкетка Hug

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
При 27-28 дневен цикъл видях двете чертички на 27-ми ден. Ама те мацките тука ме подлудиха - направи тест, та направи тест! Ей ви на сега - две черти!

# 7
  • Мнения: 3 499
Ами след като ми закъсня с 5 дни си направих тест и беше  EFP

# 8
  • Мнения: 1 098
След  един ден закъснение видях бледа втора черта! Peace

# 9
  • Мнения: 701
Уфффф... newsm78...мисля,че беше след около 4-5 дни като преди това 4-5 дни преди датата имах един отрицателен.

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
При 25-28 дневен цикъл видях две ясни черти на 28-ми ден. Успех  Heart Eyes

# 11
velmona ,аз мисля че е много относително и за всяка жена е различно.
когато забременях първият път,цикала ми беше на 32-34 дни.чаках до 40-тия ден и направих тест-отрицателен.
чаках още 1 седмица,направих пак и тогава имаше много бледа втора черта,която се появи доста след първата.
ползвах ШУЪРЧЕК.като отидох на доктор ми каза че съм в 5-та седмица.така че, не им вярвам много много на тези
тестове.желая ти успех ! newsm44 preggo

# 12
  • Мнения: 29
Благодаря ви момичета за отговорите!

Вече съм 32 ден, а тестовете са все отрицателни Sad. Тамън взех малко да се притеснявам вече, но EXTE ме успокой. Стискайте палци, тоя път съм близо, така да се каже Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 2 175
На 10-ия ден след закъснението.

# 14
  • Мнения: 10 983
На 18-тия ден от закъснението Peace

# 15
  • Мнения: 151
Аз когато си направих 1 тест беше някъде 5 дена след закъснението и беше отрицателен,изчаках още няколко дена и повторих пак:И ето сега Крисчо е налице.дано и при теб да се получи така.

# 16
  • Мнения: 15 619
Виж ми графиката-на следващия ден видях една мижавка втора чертичка. EFP
Късмет при теб.
Същата история и при мен...
Успех в мисията!!!    Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 547
Зависи от това кога ти е била овулацията.Ако е ранна,теста ще е положителен и преди закъснението.При по-късна овулация по-късно ще видиш положителен тест,но ако цикъла ти е 28-30 дни след седмица закъснение и независимо от тестовете най-добре отиди на лекар.Закъснението не винаги означава бременност.Желая ти успех!

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Около 10-тия Laughing Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 333
7, а бях се тествала и на 3 или 4 ден и нищо не отчете

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На втория ден от закъснението и имах втора бледа чертичка.

# 21
  • Станимака
  • Мнения: 123
 На петия, на шестия се потвърди. preggo

# 22
  • Мнения: 1 174
Още в деня, в който го направихме, аз сънувах, че е станало бебе и се събудих.Не вярвах, защото бяхме изпуснали дните на овулация, според датата, нооо... Laughing
Тест си направих още преди деня, в който трябваше да ми дойде и показа положителен резултат.И двамата с таткото имахме усещането, повече той, че съм бременна.Неможех да повярвам, затова изчакахме няколко дни и повторих теста- повече от сигурно беше!!!  Grinning

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На 5-тия ден от закъснението с каката, и на 6-тия с малкия. Не съм правила по- рано, така че не знам тогава какви резултати щеше да има. Peace

# 24
  • Мнения: 6 461
И през двете ми бременности ...7дена от закъснението двете чертички бяха на лице. Wink

# 25
  • Мнения: 1 371
На третия ден от закъснението.

# 26
# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами аз със сигурност разбрах 5 дена след закъснението.Преди това след 28-ят ден ден си правих два теста,но бяха отрицателни.
Зависи какво количество от ЧГХ (хормона) се отделя  с урината ти,ако не е достатъчен,лентичките няма как да отчетат бременност.Изчакай,и ако до 10-ият ден не дойде цикъл по добре си направи кръвен тест.

# 28
  • Мнения: 277
Аз направих теста след седмица закъснение на цикъла.  Peace

# 29
  • Мнения: 8 242
3 дни преди датата на цикъла  Crazy

# 30
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На втория ден от зъкснението се бояви втора, но мноооого бледа чертичка.
Тествах наново след още три дни и вече имаше две ярки чертички.

Успех!  Peace

# 31
  • Мнения: 1 999
3-4 дена след като ми закъсня.

# 32
  • Мнения: 3 092
Имах много редовен цикъл а  втората бледа чертичка видях след 5 дневно закъснение.
Успех !   bouquet

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 105
На първия ден от закъснението,но направих два и само Щуърчек бе положителен,така че,пробвай с него.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 7
На втория ден след закъснението и резултата EFP

# 35
  • Мнения: 374
Моят тест беше отрицателен, но аз ходих на лекар и се оказах бременна! Изобщо не им вярвам на тези тестове.

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
След два дни  EFP

# 37
  • Мнения: 2 936


 на 2-ят ден след закъснението Peace

# 38
  • Мнения: 390
На 2-рия ден от закъснението

# 39
  • Мнения: 388
след 3 ден от закъснението

# 40
  • Мнения: 6 164
3 дни. Толкова пише на теста и изчаках да си го направя направо на 3-я.

# 41
  • Мнения: 289
около 2 дни след закъснението

# 42
  • Мнения: 183
velmona ,аз мисля че е много относително и за всяка жена е различно.
когато забременях първият път,цикала ми беше на 32-34 дни.чаках до 40-тия ден и направих тест-отрицателен.
чаках още 1 седмица,направих пак и тогава имаше много бледа втора черта,която се появи доста след първата.
ползвах ШУЪРЧЕК.като отидох на доктор ми каза че съм в 5-та седмица.така че, не им вярвам много много на тези
тестове.желая ти успех ! newsm44 preggo

и при мен така, чак на 10 ден се показа втора едвам забележима чертичка.

# 43
  • Мнения: 649
на 6-тия ден след закъснението, като се има предвид, че цикъла ми е точен като часовник.

# 44
  • Мнения: 3 478
Ами незнам кога най-рано може да се види, но аз с биволско търпение изчаках повече от седмица преди да си направя тест.

# 45
  • Мнения: 268
След около седмица.

# 46
  • Мнения: 131
ох,ами много е относително това.не се притеснявай тестовете за бременност са много чувствителни и температурата,при която ги  съхраняват не винаги е подходяща и това ги поврежда.при мене на деня,в който трябваше да ми дойде ми позацапа и 2-3 дена по-късно(по съвет на близки и приятели)си направих тесче,на което се виждаше още една ,но бледичка чертичка....и въпреки нея ,бях сигурна,че не съм бреммена,но резултатчето е на лице  Hug
и при това най-хубавата чертичка си беше,още си я пазя  Wink пожелавам ти да си спокойна и бебчо ще си дойде ,когато трябва (при мене стана сле година и пол)  Peace

# 47
  • софия
  • Мнения: 636
Закъсня тринадесет дни. И после червените чертички.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 243
На 3 ден след като ми закъсня и без тест вече бях сигурна че съм бременна.И така и стана след като го потвърди теста. Peace

# 49
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Около седмица!

# 50
  • Мнения: 1 043
честно казано незнам точно колко дни - не се сещам но първия ми тест показа само една черта а аз знаех че съм бременна защото ми се гадеше от цигарен дим и неможех да понасям много миризми още преди да ми закъснее
а и с двете си деца санувам че раждам и след няколко дни разбирам че съм бременна - не ми трябват две черти даже  Mr. Green фърлям един боП и знам  hahaha Joy

# 51
# 52
  • Мнения: 508
След 10 дни.

# 53
  • Мнения: 2 657
На 4 ден от закъсняването си направих тест Wink

# 54
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
само след 4 дни...

# 55
  • Мнения: 22 525
Имам късна овулация и дълъг цикъл-на около 30 дни.направих си тест на 7-8 дни закъснение и беше положителен.

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
5 дни след закъснението

# 57
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Направих теста след 7 дни закъснение и втората черта беше бледа.

# 58
  • Мнения: 7 414
   7 дена.

# 59
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
На третата седмица след началто на последния ми цикъл.
Болеше ме корем, отидох на гинеколког и тя ми направи тест, а аз бях в пълен шок  Shocked

# 60
  • Мнения: 41
На 3 ден  EFP, на 4  EFP, на 5 пак  EFP и чак тогава повярвах  newsm53

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Около 4-5

# 62
  • Мнения: 9
Здравейте момичетарвече 6-ти ден ми закуснява и се притеснявам.Преди два дена направих тест и беше отрицателен,незнам какво да правя...а имам симптомите,че ще ми дойде от 1 седмица.Моля ви ако някой може да ми даде някакъв  съвет.

# 63
  • Мнения: 209
седмица!!!! Laughing

# 64
  • Мнения: 209
Здравейте момичетарвече 6-ти ден ми закуснява и се притеснявам.Преди два дена направих тест и беше отрицателен,незнам какво да правя...а имам симптомите,че ще ми дойде от 1 седмица.Моля ви ако някой може да ми даде някакъв  съвет.
споко, почакай може да не си бременна!на мен ми е закъснявало и с по 15 дена и пак си идва!!!ако се съберат повече от 15 дена , просто отиди на гинеколог!!успех!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 389
5 дни след закъснението

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Бях 2,5 месец вече когато си направих тест и отидох на лекар.До последно не вярвах.

# 67
  • Мнения: 1 233
Два дни преди датата, на която трябваше да ми дойде.

# 68
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз видях чертичка, ясна още седмица преди да ми закъснее.Бях сигурна,че съм бременна и теста си беше просто между другото.

# 69
  • Мнения: 368
7 дни след закъснението.

# 70
  • Мнения: 2 381
След 15-дневно закъснение.
Стискам палци!Успех Hug

# 71
  • Мнения: 114
След като ми закъсня се усъмних че съм бременна и след 4 си направих тест беше"+" EFP

# 72
  • Мнения: 5 362
След седмица и половина след закъснението си направих теста.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 271
Почти 14 дена ми беше закъснението и чак тогава ги видях - и бяха мноооого бледи.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
20 дни,но аз не мислех че е това,защото пиех едни хомеопатични и док.каза че може да е от тях.

# 75
  • Мнения: 195
Закъсняваше ми 5 дни, но бях сигурна, че ще ми дойде. Една приятелка ме накара да си направя тест.
След като изцъклих поглед пред двете чертички  Shocked направих още един тест, но продължавах да не вярвам и продължих и с трети тест  Peace

# 76
  • Мнения: 9
днеска си направих още един тест и излезна положителен Simple SmileУтре ще ходя на преглед в Шейново и дано резултатите да са добри Simple SmileНякой може ли да ми каже за някой добър специалист в Шейново?

# 77
  • Мнения: 3 334
Честито  bouquet
На мен теста ми показа  на седмица  закъснение.

# 78
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Честито   bouquet    bouquet   bouquet
На мен ми показа на 2-ри ден закъснение

# 79
  • Мнения: 9
а искам да попитам също нормално ли е да ме боли корема вече седмица някъде все едно ще ми дойде.
Първият път когато бях забременяла също така ме болеше и после пометнах,малко се притеснявам!

# 80
  • Мнения: 209
а искам да попитам също нормално ли е да ме боли корема вече седмица някъде все едно ще ми дойде.
Първият път когато бях забременяла също така ме болеше и после пометнах,малко се притеснявам!
да ти кажа мен си ме боля първите два месеца всеки път около датата, в която трябваше да ми дойде!!нищо страшно!!има такъв механизъм, не се тревожи, нито пометнах, нито имах тежка бременност, нито трудно раждане!!все пак се консултирай за всеки случай и с лекар!!успех! Hug

# 81
  • Мнения: 1 671
Още на първия ден на закъснението имаше бледа, но ясна чертичка. Честито!

# 82
  • Мнения: 526
На първия ден от закъснението- EFN,на петия- EFP
На всички,които искат да станат мами пожелавам заветните две чертички възможно най скоро!

# 83
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
2.

# 84
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
аз имах ужасни болки първите 4-тири месеца.Направо всеки ден ми беше ад и си мислех че няма да излезе бебе от мен -виж сега още малко ми остана болките доста намаляха но още има .просто трябва да се консултираш с док и да видиш дали всичко ти е ок аз от пиене на но-шпа взех да се обривам чак  Sick
  bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 9
мен не спира да ме боли и ми е много гадно Sadи малко съм уплашена за това което ми предстои,чувствам се доста странно и се притеснявам

# 86
Поздравления   bouquet и хич да не се безпокоиш - това, което ти предстои е всъщност прекрасно!
Колкото до лекар в Шейново - др. Нецов  Peace Преди приемите му бяха вторник от 17ч., така че съвсем те устройва
Успех!!!

# 87
  • Мнения: 9
ами знаеш ли аз утре имам час вече за 5 и 30 при доктор Йончев,незнам дали го знаеш...но понеже го познавам от мн години.приятелско семейство

# 88
  • Мнения: 2 271
На 10 ден от закъснението теста беше отрицателен.Пробвах отново чак през 7 г.с. (както се оказа в последствие).Е ясно- беше положителен! Mr. Green
Болки имах през първите 3м.Пиех Дуфастон и Но-шпа

# 89
  • Мнения: 497
След един ден закъснение видях една мнооого блееееда черта  Party

# 90
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 4-я!  Hug

# 91
  • Мнения: 152
Здравей! И аз нямах търпение да видя двете чертички, затова още на втория ден от закъснението си направих тест. Не вярвах, че може да е станало от първия ни опит и направо се разтреперах като видях че съм  бременна!!! Пожелавям ти скорошна радост!!! Wink

# 92
  • Мнения: 1 269
направих теста в деня в,който трябваше да ми дойде и веднага се появи бледа втора чертичка.аз ходя в шейново при д-р данаил илиев-препорьчвам ти го Peace

# 93
Na men mi zakysnq 3 dni i si napravih test uj za moe spokoistvie i.. stork-boy

# 94
  • Мнения: 74
 Здравей   bouquet
при мен още на първия ден от закъснението се появи бледа втора чертичка , но на следващия ден със Шуар Чек , нещата бяха ясни. Всичко зависи от нивото на хормона на бременността който се натрупва в организма - при някои е в по-ранен етап , при други в по-късен , така , че имаи търпение. Направи пак тест след няколко дни и ще чакаме да се похвалиш  Grinning

# 95
# 96
  • София
  • Мнения: 2 967
2-3 дни.

# 97
  • Мнения: 630
2 дни след закъснението си направих първия положителен тест. На следващия ден още 2 теста също положителни. Моят цикъл е много точен, бременността беше планирана и дълго чакана -3,5години, готвех се за инвитро на спонтанен цикъл и даже бяхме платили таксата и тогава се случи.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 424
2-3 дни някъде newsm78

# 99
  • Мнения: 7
Аз изчаках да ми закъснее 10 дена и си направих тест - положителен.

# 100
  • Мнения: 4 447
2 седмици  Peace

# 101
  • Мнения: 765
Същата история - ходих на лекар 10 дни след закъснението - не се видя нищо на видеозона , правих няколко теста - нямаше 2-ра черта ...чак след 2 седмици и теста , и видеозона показаха .

# 102
  • Мнения: 256
 след 2седмици и хоп EFP

Общи условия

Активация на акаунт