Колко дена след закъснението видяхте две чертички?

  • 6 867
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Аз когато си направих 1 тест беше някъде 5 дена след закъснението и беше отрицателен,изчаках още няколко дена и повторих пак:И ето сега Крисчо е налице.дано и при теб да се получи така.

# 16
  • Мнения: 15 619
Виж ми графиката-на следващия ден видях една мижавка втора чертичка. EFP
Късмет при теб.
Същата история и при мен...
Успех в мисията!!!    Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 547
Зависи от това кога ти е била овулацията.Ако е ранна,теста ще е положителен и преди закъснението.При по-късна овулация по-късно ще видиш положителен тест,но ако цикъла ти е 28-30 дни след седмица закъснение и независимо от тестовете най-добре отиди на лекар.Закъснението не винаги означава бременност.Желая ти успех!

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Около 10-тия Laughing Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 333
7, а бях се тествала и на 3 или 4 ден и нищо не отчете

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На втория ден от закъснението и имах втора бледа чертичка.

# 21
  • Станимака
  • Мнения: 123
 На петия, на шестия се потвърди. preggo

# 22
  • Мнения: 1 174
Още в деня, в който го направихме, аз сънувах, че е станало бебе и се събудих.Не вярвах, защото бяхме изпуснали дните на овулация, според датата, нооо... Laughing
Тест си направих още преди деня, в който трябваше да ми дойде и показа положителен резултат.И двамата с таткото имахме усещането, повече той, че съм бременна.Неможех да повярвам, затова изчакахме няколко дни и повторих теста- повече от сигурно беше!!!  Grinning

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На 5-тия ден от закъснението с каката, и на 6-тия с малкия. Не съм правила по- рано, така че не знам тогава какви резултати щеше да има. Peace

# 24
  • Мнения: 6 461
И през двете ми бременности ...7дена от закъснението двете чертички бяха на лице. Wink

# 25
  • Мнения: 1 371
На третия ден от закъснението.

# 26
# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами аз със сигурност разбрах 5 дена след закъснението.Преди това след 28-ят ден ден си правих два теста,но бяха отрицателни.
Зависи какво количество от ЧГХ (хормона) се отделя  с урината ти,ако не е достатъчен,лентичките няма как да отчетат бременност.Изчакай,и ако до 10-ият ден не дойде цикъл по добре си направи кръвен тест.

# 28
  • Мнения: 277
Аз направих теста след седмица закъснение на цикъла.  Peace

# 29
  • Мнения: 8 242
3 дни преди датата на цикъла  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт