Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте мами незнам тук ли да пиша и дали няма друга такава тема но наистина ми е спешно а търсачката ми не работи. Става въпрос за таблетките Постинор Дуо. Цикълът ми беше на 17.03 на 22 същият месец вече почти ми беше свършило правих секс без предпазни мерки и се наложи да изпия въпросните 2 таблетки още същата вечер до тук нормално. Но от снощи започна да ми тече нещо кафеникаво което тази сутрин вече продължава със пълна сила  даже е почнало да става и червено също като мензис имам чувсвото че ми дойде пак веднъж на 17 днес сме 28. Случвало ли се е на някой подобно нещо? Моля ви помогнете ми какво да правя на какво може да се дължи това. Моля ви за съвет. Защо ли ми трябваше да ги пия за първи път пия такива неща и ето сега се чудя вече какво да правя . Благодаря ви предварително мамчета
Цитирай

Варна

Мнения: 3 388
Да.Два пъти съм пила Постинор и резултата беше същия.Адски кръвоизлив
Цитирай

София

Мнения: 3 158
Точно това трябва да се случи. Таблетките предицвикват преждевременно менструация. Нещо като аборт е.
Цитирай
благодаря ви момичета малко се поуспокоих макар че пак се притеснявам защото след 11дена пак да ми дойде не ми се струва нормално. И да попитам сега като редовен цикъл ли би трябвало да ми е или по различно newsm78. Благодаря ви за отговорите предварително   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай
а да попитам  още,може ли след като си пил Постинор дуо след 3,4 дена да пиеш пак  ще има ли ефект
Цитирай


Мнения: 2 647
След Постинор, ...ти идва..
а да попитам  още,може ли след като си пил Постинор дуо след 3,4 дена да пиеш пак  ще има ли ефект
Не се пие толкова често! не е витамин Mr. Green
Цитирай

София

Мнения: 1 741
Нормалната реакция на организма след Постиноира,силен хормонален комплекс предизвиква менструалция за да предотврати закрепяне след евентуално оплождане
Не се притеснявай,но избягвай 4естата му употреба Peace
Цитирай


Мнения: 4 700
Не се притесняваи, все пак това е хормонален препарат, които обърква малко цикъла ти. Ама след 3 дни пак да го пие6...... по добре недеи.  Naughty
Цитирай
бБЛАГОДАРЯ ВИ за бързите отговори. Прочетох на опаковкота на Постинор Дуо че след като ги пиеш до следващия цикъл трябва да ползваш презерватив но за съжаление късно г прочетох аз ги пих на 22 за последно а снощи правих секс без предпазни мерки  Embarassed та въпросът ми е да си купя ли още веднъж тези таблетки за всеки случай  да не стане някоя грешка е не е след 2,3 дни а след 8 Embarassed притеснено ми е много и незнам какво да правя  Rolling Eyesи сега да пия или не след снощии   newsm78. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ДАНО НЯКОЙ МИ ПИШЕ ПО СКОРО ЧЕ СЕ ПОБЪРКВАМ ВЕЧЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ В МОМЕНТА ИДЕ МИ ДА СЕ #2gunfire
Цитирай
Принципно хората са измислили презерватива като контрацептив.
Постинор Дуо, не е ментов бонбон, че да го пиеш през 3 дена.
Цитирай
Принципно хората са измислили презерватива като контрацептив.
Постинор Дуо, не е ментов бонбон, че да го пиеш през 3 дена.

в интерес на истината имам нужда от помощ и от съвет, мислиш ли че сама не се упреквам, така и е заглавието на темата, ако не си обърнала внимание така че ти е малко неуместен отговора по темата. Ако можеш да ми помогнеш със съвет благодаря ,ако ли не нямам нужда от дървени философи и от хора горящи от желание да се правят на интересни.
Цитирай


Мнения: 4 700
Ами то от 3 до 8 дни не е много голяма раzликата. За6то не отиде6 в някоя аптека и не попита6 на място. Все пак те 6те zнаят по добре от нас, въпреки 4е не са лекари. 6том на 28 си имала кървене се съмнявам да е станало не6то в4ера, но пък аz не съм лекар. newsm78
Цитирай
Ами то от 3 до 8 дни не е много голяма раzликата. За6то не отиде6 в някоя аптека и не попита6 на място. Все пак те 6те zнаят по добре от нас, въпреки 4е не са лекари. 6том на 28 си имала кървене се съмнявам да е станало не6то в4ера, но пък аz не съм лекар. newsm78
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО ЗА ОТГОВОРА. Нищо, че не си лекар но все пак това е някакво успокоение за мен и дано си права  Hug  bouquet
Цитирай


Мнения: 4 700
Мимка радвам се 4е си успокоила, но аz на твое място бих оти6ла до някоя аптека и бих попитала. Желая ти да стане така като ти иска6.   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.