къде родихте своите тризнаци

  • 2 143
  • 16
  •   1
Отговори
Скъпи Мами моля тези от вас, които имат тризнаци да споделят с мен къде са ходили на прегледи и къде са родили, защото до колкото зная това се води по рискова бременност. Ще се радвам ако получа съвет от вас.

# 1
  • Мнения: 7 640
Първо голямо честито!!!
И да си сложиш лентичка да видим колко си бременна Grinning
За кой град питаш по-точно?

# 2
  • Мнения: 3 634
ТРИЗНАЦИ?!?!  smile3501
пиши много и често, моля!  Joy

# 3
ох забравих, питам ви за София, защото не знам къде да се насоча

# 4
  • София
  • Мнения: 1 338
ТРИЗНАЦИ?!?!  smile3501
пиши много и често, моля!  Joy


огромни поздравления  много късмет здраве и щастие   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Поздравления!Дано всичко е наред!
Защо не си пуснеш темата и в "Близнаци"?Предполагам,че там има доста добре информирани мами. Hug

# 6
  • Мнения: 4 053
ТРИЗНАЦИ?!?!  smile3501
пиши много и често, моля!  Joy


огромни поздравления  много късмет здраве и щастие   bouquet

 smile3525 браво

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
аз не съм раждала(за съжаление си загубих бебетата),но ако се стигне до там бих избрала МД , защото там неоантолозите са най-добри.

# 8
  • Мнения: 1 895
Честита тройна радост! Стискам палци да сте добре ти и бебетата.
Избери лекар, който ти вдъхва доверие - това е най-важното! Ще чуеш различни мнения за болниците в София. На няколко места има наистина добри родилни отделения, но може би при три бебета е най-добре да родиш в Майчин дом от държавните заведения - просто там са най-подготвени с нужната апаратура за посрещане на новородени бебчета.

# 9
  • Мнения: 7 640
МД софия не бих препоръчала- Неонатологията е страшно мизерна, това не е отделение, а някакъв хан направо.

# 10
  • Мнения: 1 895
Поларче, аз родих във втора градска и след няколко часа приведоха дъщеря ми по спешност в ненонатологията на Д.Несторов. Коментара беше,че единствено там и в Майчин дом имало кувьози с всички есктри за недоносени Sad Иначе аз лично съм алергична към МД, но това е, което ми казаха навремето.

# 11
  • Мнения: 649
ЧЕСТИТОООО  bouquet! Да се пазиш много! Лека и безпроблемна бременност!

# 12
  • Мнения: 2 757
Леле.  Crazy Не съм носила 3 ама като гледам с 2 кво е....  #Crazy  ooooh!Чака те голямо изпитание. Кураж  Peace

# 13
  • Мнения: 1 744
Честито!  ylinfant  ylinfant  ylinfant Лека бременност! preggo
И аз знам, че препоръчват МД, заради неонатологията. Аз като бях бременна, моята лекарка ми каза, че ако се родят преди 36г.с. ще ме пратят в МД.
newsm10

# 14
  • Мнения: 7 640
Поларче, аз родих във втора градска и след няколко часа приведоха дъщеря ми по спешност в ненонатологията на Д.Несторов. Коментара беше,че единствено там и в Майчин дом имало кувьози с всички есктри за недоносени Sad Иначе аз лично съм алергична към МД, но това е, което ми казаха навремето.

неонатологията на Д.Несторов е друга работа Peace, просто не е само оборудването важно, в случая визирам хгиена и режим в отделението- много е зле в МД, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт