Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София/Пловдив

Мили момичета, нещо ме е хванала параноята и страха Sad Вчера някакъв непознат звъня на вратата, аз естествено не му отворих, но казах кажете, а той ми каза че търсел Иван  Rolling Eyes Аз му отговорих че няма такъв, той каза извинете и се качи на асансьора и си тръгна. После ми се стори че влезна във вход на един съседен блок.   След това като ходихме за кухнята го видях същият с един друг по едър с огромно шкембе. този който звъня на вратата се качи в една кола сива металик, голяма, лъскава, нова на седалката до шофьора. А този с шкембето се качи и той в един Форд комби и потеглиха на някъде.Живеем на 8 етаж от 9 етажен блок. Тъпата врата долу не се заключава, а хората в блока се натискат и не искат да съберем пари да си сложим брава със заключване. Така ме вбесяват.От известно време някой си метка и торбички с боклук на нашата площадка  Shocked днес даже като тръгвахме за кухнята нямаше нищо, а на връщане след около 40 минутки имаше хвърлени две шишета празни от газирано някаква менте кола. Писна ми  Mad Кой ли се е качил до 8 етаж, за да си хвърли тъпите пластмасови бутилки на нашата площадка. Честно да си кажа бая съм се уплашила мисля че нищо от всичко това не е случайно. Знам че не можете да ми помогнете, но имах нужда да споделя с някой. А и не знам какво да направя  newsm78
Цитирай

И аз бих се притеснила. Говори с домоуправителя и му разкажи за този човек, питай го дали се е случвало и на други съседи. Пак повдигни въпроса за заключването, като изпищят от долните етажи, ще се сетят! Успех!
Цитирай
Стига де, всеки може да обърка нечий адрес! Ти никога ли не си го правила?
И какво общо има боклукът на съседите с въпросните мъже?
Май си прекалила с криминалните филми...   Wink Laughing
Цитирай

София/Пловдив

проблема е че нямаме домоуправител. има една жена която събира парите за асансьора, но само мрънка как щяла да зареже да го прави. ние сме тук от по малко от 2 години. всеки се е скътал и да има как нищо да небарне. казах все пак на нея за този дето звъни и тя ми каза че на мен никой не ми е звънял.  Wink и за врата и казах , а тя то едвам пари за асансьора събирам, никой не иска да дава.  #Crazy като си купува човек жилище едва ли се замисля какви  ли хора живеят в останалите 30 апартамента от входа  Sad Чувствам се безсилна  Crying or Very sad
Цитирай

Младост-2

Ако имаш връзки,намери си лепенка на фирма за СОТ и постави на вратата
Цитирай

в ябълковата градина

Вариантите са:
1. Объркал се е.
2. Крадец е.
3. Щом живеете от 2 години, може преди вас да е живял Иван.
Цитирай

София/Пловдив

3. Щом живеете от 2 години, може преди вас да е живял Иван.
Никога не е живял Иван в апартамента
Цитирай

София/Пловдив

И мен точно от това ме е страх да не оглеждат нещо  Sad
« Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 15:26 от npopova »
Цитирай

София

И на мене ми се струва,че прекалено много се ошашкваш за нема нищо Rolling Eyes от една страна де може преди да е живял някой Иван или са му дали погрешен адрес, ама пък от друга страна знаеш ли ....може и злонамерен да е....  страшничко си е за сама жена,а пък и ако е с дете... Rolling Eyes
На моя мъж му се е случвало един път да иде и да се опитва да отключва в съседния блок един апартамент...в началото когато се нанесохме и си тръгвал много уморен  една вечер от работа и объркал и отишъл в съседния блок,блоковете си приличат/ние сме на първия етаж/, ръчкал ключа, ръчкал и не могъл да отключи...добре,че по едно време се усетил и се поогледал та се прибра и ми разказа и добре,че не е имало никой в тоя апартамент,че да се уплашат хората.
А иначе на мене ми се е случвало един път пу пу пу ,да не се случва на никой дано....ама брах страх една вечер към 22 ч бременна в 9 месец ,и някой се опитва да отключи вратата и бута дръжката да влезне...не ме питайте сърцето ми беше в петите. #Crazy Така продължи да се опитва да отключи и влезне 10 мин.сигурно през това време мъж ми се обажда и му казвам да идва бързо, /той работеше извънредно в съседен блок и се обади да ми каже,че се прибира/ Аз през това време започнах да говоря много силно по телефона, усилих и телевизора, белким оня се усети, ама цъ.....Съпруга ми дойде след 5 мин, и каза,че мернал някакъв дрипльо долу пиян на входа,дето се шмугнал и не е успял да го види хубаво.....ама пък може и наистина да се е напил човека и да е объркал къщата си......ама все пак това ми костваше такъв УЖАС неописуем просто, добре,че не родих преждевременно от страх Rolling Eyes
Цитирай

на село

Гоните здраво параноята  Wink.
Ами човека е търсил някого, когото впоследствие е намерил,
но първия път е объркал блока и какво странно, че се е качил в кола сив металик и нашата е такава, а онзи с шкембето сигурно е Иван  Mr. Green...

Я се успокой, а за разхвърляните шишета -има ли вероятност някой от съседите да е...
Цитирай

София/Пловдив

а за разхвърляните шишета -има ли вероятност някой от съседите да е...

Няма такава, и с тях сме го обсъждали доста пъти че е доста неприятно излизаш и хоп боклук а все пак сме на 8 етаж не сме на 1 или на партера

Гоните здраво параноята Wink.
Ами човека е търсил някого, когото впоследствие е намерил,
но първия път е объркал блока и какво странно, че се е качил в кола сив металик и нашата е такава, а онзи с шкембето сигурно е Иван Mr. Green...

Ох момичета как да ви обясня усещането, че този не търсеше Иван и че тоя с шкембето също едва ли е Иван. Знам го, усещам го и това ме притеснява, а не знам какво да направя. Rolling Eyes
Цитирай

Според мен пък не си параноичка! И без да те плаша, искам да ти кажа, че това с боклуците може да е номер за проверка дали сте си вкъщи. Друг такъв номер е бисквита под изтривалката - ако е натрошена, значи има някой, ако не - няма никой. Така че имай си едно на ум, че може да са крадци. Това с лепенката за СОТ е добра идея. А най-добре е все пак да се заключва входа. Една секретна брава не струва чак кой знае колко, вземете си сложете и ще сте по-спокойни.
Цитирай

BG

незнам дали имаш основания да се притесняваш, но аз също бих се уплашила. а очите на страха са големи  Rolling Eyes
ние сме с дървена и метална врата. за да погледна през шпионката трябва да гледам през металната. така че си гледам, ако е непознат - питам кой е. ако е за реклама или грешка, казвам: съжалявам, не мога да ви отворя в момента. и ако ще да си виси.  Crossing Arms
Цитирай

Хм, сега като ти препрочетох поста, се замислих - възможно ли е наистина този мъж да е объркал адреса и после да е открил точния Иван в съседния вход? И после да са тръгнали с колите, може да са имали уговорка някаква. макар че аз също вярвам на 6-тото си чувство и щом ти се струва, че е проблем, може наистина да е. не ти го пожелавам, разбира се! Изчакай ден-два, ако случката не се повтори, значи може би няма от какво да се притесняваш. Иначе искрено ти съчувствам за съседите, които имаш...
А аз за всеки случай отивам да погледна има ли бисквита под изтривалката ми Laughing Ох, хем ми стана смешно, хем страшно! Наистина има такива трикове, да не си помисли els, че я майтапя! Peace
Цитирай

на село

Гоните здраво параноята Wink.
Ами човека е търсил някого, когото впоследствие е намерил
...

Ох момичета как да ви обясня усещането, че този не търсеше Иван ...Знам го, усещам го и това ме притеснява, а не знам какво да направя. Rolling Eyes

Ами, тогава не знам, всъщност ти си знаеш най -добре  Peace.
Аз понеже съм зле със шестото чувство обикновено не обръщам внимание на такива неща и наистина най -добрата идея е да си сложите брава на входа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора