Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мамчета!
Аз все още нямам деца но вече 1 год. работим по въпроса.Вече два месеца образувам по два доминантни фоликула без никаква стимулация(което не било често явление) и гинеколожката ми разясни,че ако се спукат едновременно и бъдад оплодени ще си имаме близначета.Та въпроса ми към вас е това,че произвеждам по две яйцеклетки означава ли че имам ген за близнаци или си е пълна случайност?
Цитирай

Зависи.
Обърни се към лекар-генетик и разпитай в рода си.
Ние няма как да познаем.
Цитирай

София

Никой от моята рода не е имал близнаци, но моите са разнояйчни, както казва гинеколога ми "в мен е вината", въпреки че мъжа ми е близнак. Незнам дали може да е наследствено.
Цитирай

софия

Зависи.
Обърни се към лекар-генетик и разпитай в рода си.
Ние няма как да познаем.

пък няма и особено значение.
Ако искаш близнаци, дано станат.
Цитирай

Dania

Ген не знам, но определено е предпоставка за близнаци.
Цитирай

При нас най-верятно е ген защото аз съм близнак  а братята на сърпугами също са близнаци. 
« Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:38 от maq_22_ »
Цитирай

София

GEN!
Цитирай

Пожелавам ти най-вече да стане бебето! Бройката е без значение, важно е всички да сте здрави!  Hug
Цитирай

гр.София

Според мен имаш голям шанс да родиш близнаци.При мен и двете двойки близнаци се получиха по този начин.Оказа се ,че аз редовно си произвеждам по две три яйцеклетки на веднъж почти през месец.Никога не съм използвала хормонални препарати,нито пък някога в живота си съм употребявала противозачатъчни средства.Но в крайна сметка не знам дали всичко това е ГЕН както казват или просто "Божа Работа".
Цитирай

гр.София

Забравих да спомена,че в моя род по майчина линия имаме две двойки близнаци и едни тризнаци.Така,че пробвайте и не се отчайвайте ако първия път не успеете с близнаци,никога не е късно за втори опит.В крайна сметка нали децата са нашето най-голямо щастие и богатство.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.