трайно обезкосмяване...с ето това

  • 150 365
  • 922
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46
Опс, аз нали съм бърза Мара: има и едно мнение за Риото, ама мацката се мъчила 3 седмици и не могла да си махне и един косъм- нещо не ми се вярва, повече съм склонна да вярвам на  Ира - абе много ми се иска наистина да има такъв ефект!! Simple Smile.
Ще продължавам да търся.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 659
Щеше ми се да бях прочела само хубави неща, ама на. Сега, както идва лято, би ми отразило добре едно такова уредче, че пак щше има да ходя по козметички на 2 седмици...

# 47
  • Мнения: 7 474
Искате да кажете, че тези дет сме с руси косми не вървим за таз машинария , тъй ли? Whistling

# 48
  • Мнения: 1 120
Искате да кажете, че тези дет сме с руси косми не вървим за таз машинария , тъй ли? Whistling

еи,май да  #Cussing out  то за лазерна не ставаме,за фото епилация не ставаме,кажи ми за какво ставаме...

# 49
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
абе много ми се иска наистина да има такъв ефект!! Simple Smile.
Ще продължавам да търся.
има ефект.
от месец ползване някъде, няма и толкоз като се замисля имам един участък на крака, който е плешив отвсякъде.
просто трябва да си постоянен и търпелив.
аз съм на моменти, ето, не съм си вадила уреда от миналата година Embarassed

# 50
  • Мнения: 266
Чудя се защо нито козметичен салон не си го е взел, та макар и само за третиране на отделни косъмчета по лицето?! newsm78
За тях такава цена не е проблем, а ако е ефективен уреда, доста бързо ще си го изплатят...Може би не са имали информация...
Иначе уредчето изглежда  добре и звучи доста съблазнително ефекта...

# 51
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами защото това си е точно уред за домашно ползване.
косъма се третира  веднъж на 24 часа.
възможно е от 1 път да не засегнеш корена и нямаш право на втори опит, поне не днес.
утре обаче пак цъкаш.
не е удобно и е бавно като процедура като за козметичен салон.
 

# 52
  • Мнения: 5 622
Аз, обаче съм ебати прекараната..Имам косми, но не са черни. Следователно не се поддават перфектно нито на лазерна, нито на фотоепилация  Crossing Arms

То излезе, че да си с черни и твърди косми е най-добре  Rolling Eyes  Crossing Arms

за съжаление и аз съм така.космите по цялото тяло са ми руси,дори и мустачките.точно за това ме отпратиха от няколко салона.казаха ми,че нищо няма да стане-евала обаче,че не ми взеха парите и бяха честни

Аз затова само на мишници ходя на лазерна...Да видим дали и там въобще ще има ефект  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 5 622

То излезе, че да си с черни и твърди косми е най-добре  Rolling Eyes  Crossing Arms

Освен, когато не са в комбинация с тъмна кожа...

А те май доста често са така....  Thinking

# 54
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
е в гугъла пък има няква, дето й се изгорила кожата, станала на дупки и едва не ослепяла от лазера...
чак пък толкоз... Rolling Eyes не знае вече човек на кого да вярва.
Хара, ти дупки нямаш, нали? Thinking

# 55
  • Мнения: 6 888
Аз не разбрах само защо тези със светлите косми решиха, че не са подходящи за уреда. Аз отворих това на сайта - http://www.riolaserhair.com/howdolaserswork.htm и там пише, че само много тъмните и черни кожи не са подходящи за обработка с лазера.

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 21:29 от Бухтичка

# 56
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много тъмните и черни кофи не са подходящи за обработка с лазера.
koфи? Joy Joy

karmacoma, нямам дупки. 

# 57
  • Мнения: 6 888
много тъмните и черни кофи не са подходящи за обработка с лазера.
koфи? Joy Joy
Laughing кожи исках да кажа. Пиша на лаптоп и клавиатурата ми е малко по-неудобна.

# 58
  • Мнения: 485
Е,аз се навих да си поръчам,не ми се чака по-вече...ясно че и това като при другите епилации е строго индивидуално-на едни ще действа,на други не...Само че нещо не се справям добре с английския а и никога не съм поръчвала нещо от чужбина,хайде помагайте-от кой сайт според вас да го поръчам,как става плащането...голяма съм "индианка"!

# 59
  • Мнения: 959
е това е супер, след 2 месеца отивам в Англия и със сигурност ще си го купя, пък после и аз ще ви съобщавам резултати  Hug

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 22:12 от ice

Общи условия

Активация на акаунт