Нов магазин за детски дрешки "Rammer"

  • 1 775
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 830
В кв.Изток отварят нов магазин за детски дрешки някакви гръцки "Rammer" (магазина е в новата сграда срещу Интерпред).Откриването е в петък,на вратата пише че магазина ще работи по принцип и в събота и в неделя.Не е реклама и нямам нищо общо със собствениците, пускам го като инфо за мамите,които проявяват  интерес към детската гръцка мода.Цените обаче ми се виждат малко  #Crazy високи, като в "Unique" на бул.Витоша.Иначе има доста сладурски дрешки,поне аз гледах момичешките.

# 1
наемите започват от 800 евро,затова е скьпо

# 2
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз не зная какъв е наема, сградата изглежда много добре,но сега когато се "заселва" се вижда, че мястото не е много търговско, тъй като нито има място за паркиране на улицата или пък някъде наблизо, нито има място да се движиш с количка.Аз написах,че ценовия диапазон е като този в "Unique", за да може който се интересува да прецени дали представляват интерес за него дрехите или не.
 

# 3
Дано е хубаво времето събота и неделя да се разходим да го видим.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Днес минах от там и наистина на витрината имаше много сладурски дрешки,но не посмях да вляза.Може ли все пак някой конкретни цени да сподели?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 830
Според мен трябва да влезеш и да разгледаш.Иначе аз две неща гледах в онзи момент,от които имахме нужда и цените бяха памучна блузка с дълъг ръкав 39 лв и сукманче около 60 лв, едни къси панталонки харесах 46 лв  #Crazy

# 6
  • Мнения: 2 529
Според мен трябва да влезеш и да разгледаш.Иначе аз две неща гледах в онзи момент,от които имахме нужда и цените бяха памучна блузка с дълъг ръкав 39 лв и сукманче около 60 лв, едни къси панталонки харесах 46 лв  #Crazy

Да, такива са цените, днес и аз го посетих този магазин и разгледах памучна блузка за 3-годишно момченце 39 лв и 7/8 панталонки ок.33 лв  newsm78. Много близо до нас е магазина и дрешките изглеждат хубави, но не съм много сигурна, че ми допадат цените.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Е,значи сме комшийки Grinning
Явно няма смисъл и да влизам,освен ако имат намаление по някое време.

# 8
на мен много ми допада магазина изобщо не е скъпо!Качеството на дрехите е на ниво и напълно отговаря на цените.Пазарувах от там и дори ми направиха 5% отстъпка.Магазинът е хубав а и персонала е доста любезен.Дрехите са супер и няма да съжалявате!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 965
на мен много ми допада магазина изобщо не е скъпо!Качеството на дрехите е на ниво и напълно отговаря на цените.Пазарувах от там и дори ми направиха 5% отстъпка.Магазинът е хубав а и персонала е доста любезен.Дрехите са супер и няма да съжалявате!
Рекламата във форума се плаща!!!

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
на мен много ми допада магазина изобщо не е скъпо!Качеството на дрехите е на ниво и напълно отговаря на цените.Пазарувах от там и дори ми направиха 5% отстъпка.Магазинът е хубав а и персонала е доста любезен.Дрехите са супер и няма да съжалявате!


  На това ако не му казваш скъпо   Mr. Green,и то за неизвестна за повечето хора марка. Crazy

# 11
Mi za horata hodili v Garciq ne e bezizvestna.Tam vsichki znaqt kavo e Rammer,az rabotih 2g tam i znam kakvo e RAMMER

# 12
Kakva reklama,prosto izkazvam mnenie kato vsichki ostanali!!!Nqkoi haresvat,drugi ne.Dai sega da opliuvame horata za cenite im.Cenite sa takiva i tova e,koito iska da kupuva,koito iska da ne go pravi!Tuk qvno polojitelnite mneniq NE SA RAZRESHENI?!

# 13
  • Мнения: 2 529
Не се сърди, anie, но когато някой като теб е новорегистриран и има само три мнения във форума и то в подобна тема, просто е много логично да се предположи, че е влезнал да си прави безплатна реклама  Peace Нищо лично.
Аз съм ходила в Гърция, но марката все пак не ми е позната  Thinking, освен това не откривам и сайт, а иначе дрешките наистина изглеждат страхотно, съгласна съм  Simple Smile

# 14
az sam bade6ta maika i ot dosta vreme rovq v internet za forumi kadeto moga da se informiram pove4e za predstoq6toto   :)4eta razni ne6tica,obsajdam s razni hora...vqrno 4e ne e dobre da se pazaruva predi da ima6 bebe,no ne se sdarjah.tam namerih bodi za momi4ence za48.41lv,moje da e skapo za nqkoi,no az moga da si go pozvolq i ne se sramuvam ot tova,magazina ne za vseki,razbiram vi Rolling Eyes forumat vi mi haresva,6te razgledam i drugi temi,ima dosta interesni.Radvam se,4e ima kade da se sre6tna i s dr maiki Grinning

Общи условия

Активация на акаунт