«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

—офи€

ћнени€: 190
днес б€х на козметик и козметичката ми показа една нова процедура йоно........ не запомних и аз как се казва с един уред ти слагат витамини в кожата от ампули каза че е н€кой правил ли си е такова нещо?
÷итирай

√аброво

ћнени€: 692
днес б€х на козметик и козметичката ми показа една нова процедура йоно........ не запомних и аз как се казва с един уред ти слагат витамини в кожата от ампули каза че е н€кой правил ли си е такова нещо?
…онофореза се казва процедурата, ако не се лъжа. Ќе мога да сподел€ личен опит, но пък с името може би ще ти е по-лесно да намериш информаци€.
¬ъв всеки случай, ампулите се подбират индивидуално какви да са - според проблемът, който тр€бва да се третира, а самата процедура спомага за проникването на въпросните препарати в кожата
÷итирай

ћнени€: 3 402
» как е?»ма ли ефект или тр€бват н€колко процедури?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 886
ѕравила съм йонофореза два пъти,ефект имаше определено  bowuu .ѕрави се с различни витамини-—,≈...може с колаген или с други подход€щи ампули в зависимост от кожата.ѕри€тно е и така полезните вещества по-бързо и по-качествено проникват в кожата  Peace.
÷итирай

ћнени€: 3 637
јз н€мам време да ход€ по козметици и порзвам едни ампули с колаген на Vitaskin .
÷итирай

—офи€

и каква цена е горе долу че на мен ми го подариха
÷итирай

...
Ќа кое? Smile
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 241
јз н€мам време да ход€ по козметици и порзвам едни ампули с колаген на Vitaskin .
и аз така
ще споделиш ли повече за тези ампули, мол€
от къде ги вземаш, колко струват, как ги нанас€ш и най-важното-какъв е ефекта 
÷итирай

....
—лед бан€ или вечер, чуп€ ампулата и с масажни движени€ втривам в кожата на лицето. ѕоследно като си ги купих по около 2 лв излизаше ампулата.
÷итирай

ѕловдив

....
—лед бан€ или вечер, чуп€ ампулата и с масажни движени€ втривам в кожата на лицето. ѕоследно като си ги купих по около 2 лв излизаше ампулата.
мерси за бързи€ отговор bouquet
÷итирай

ћнени€: 5 002
„рез йнофорезата ампулата прониква по-добре в кожата.ѕредполагам ,че като се слага в къщи ефекта е по-повърхностен.
÷итирай

...
—ъс сигурност е така, но поради липса на време по-добре повърхностна грижа за кожата Smile
÷итирай

ѕловдив

...
—ъс сигурност е така, но поради липса на време по-добре повърхностна грижа за кожата Smile
и аз съм на принципа по-добре недостатъчна грижа отколкото никаква Laughing
все нещо се клепам
÷итирай

ћнени€: 5 002
Kasidy , Icecream прави сте разбрира се.»сках да по€сн€ каква е целта на йонофорезата.
÷итирай

—офи€

става въпрос колко е цената на йонофрезата в козметичен салон горе долу?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора