До мамите, ползващи Quinny Buzz

  • 1 831
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Разбрах, че седалката няма положения за гърба, а се накланя цялата. Според Вас това удобно ли е за детето? Не се ли натоварва кръста му в положение "легнало"?

# 1
  • Мнения: 4 422
Да накланя се цялата,но резултата е същия-детето е легнало..Какво значение има как е постигнато това чрез накланяне само на облегалката или на цялата седалка?
Не мисля,че нещо на детето се натоварва...

# 2
  • Мнения: 527
Да накланя се цялата,но резултата е същия-детето е легнало..Какво значение има как е постигнато това чрез накланяне само на облегалката или на цялата седалка?
Не мисля,че нещо на детето се натоварва...

Аз пък мисля че има разлика,едно е да се накланя и да са му изправени краката,друго да се накланя и да са му сгънати винаги краката.

# 3
  • Мнения: 2 663
Да накланя се цялата,но резултата е същия-детето е легнало..Какво значение има как е постигнато това чрез накланяне само на облегалката или на цялата седалка?
Не мисля,че нещо на детето се натоварва...

Аз пък мисля че има разлика,едно е да се накланя и да са му изправени краката,друго да се накланя и да са му сгънати винаги краката.

Съгласна съм

# 4
  • Мнения: 1 544
Да и аз се притеснявах за това преди да си взема количката ама мойто дете от първия до последния ден спеше в нея като пън след обяд откарваше по 2-3 часа без проблем от това ми стана ясно ,че явно му е удобно. А от 3 дена сме с нова лятна и ,чак ми се струва ,че му е кофти така испънат назад  Joy ама пак спи де.

# 5
  • Мнения: 678
имам приятелка , с която излизам - нейната е BUZZ
Когато завърти летния вариант детето да е с лице към нея -  легналото положение е такова , че краката на детето са леко вдигнати на горе , а главичката му пада на долу . Тя самата се чуди как може да сложат такова положение на детето .
След като завъртя коша ,така че детето да е с лице напред - се оправи , но винаги когато излизаме повтаря колко неудобно се чувствало детето й ( 8 мес ) в коиличката.
Отделно предното  колело винаги й прави проблеми - не може да изкачва големи нанагорнища- страшни проблеми....

# 6
  • Мнения: 1 544
имам приятелка , с която излизам - нейната е BUZZ
Когато завърти летния вариант детето да е с лице към нея -  легналото положение е такова , че краката на детето са леко вдигнати на горе , а главичката му пада на долу . Тя самата се чуди как може да сложат такова положение на детето .
След като завъртя коша ,така че детето да е с лице напред - се оправи , но винаги когато излизаме повтаря колко неудобно се чувствало детето й ( 8 мес ) в коиличката.
Отделно предното  колело винаги й прави проблеми - не може да изкачва големи нанагорнища- страшни проблеми....


Според мен нещо не си разбрала или не си виждала точно тази количка. Коша има едно стационарно положение на седалка-облегалка и независимо дали се поставя с лице или с гръб към майката на детето краката в легнало положение са винаги вдигнати Peace

# 7
  • Мнения: 4 422
имам приятелка , с която излизам - нейната е BUZZ
Когато завърти летния вариант детето да е с лице към нея -  легналото положение е такова , че краката на детето са леко вдигнати на горе , а главичката му пада на долу . Тя самата се чуди как може да сложат такова положение на детето .
След като завъртя коша ,така че детето да е с лице напред - се оправи , но винаги когато излизаме повтаря колко неудобно се чувствало детето й ( 8 мес ) в коиличката.
Отделно предното  колело винаги й прави проблеми - не може да изкачва големи нанагорнища- страшни проблеми....

Измишльотина май...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 544
имам приятелка , с която излизам - нейната е BUZZ
Когато завърти летния вариант детето да е с лице към нея -  легналото положение е такова , че краката на детето са леко вдигнати на горе , а главичката му пада на долу . Тя самата се чуди как може да сложат такова положение на детето .
След като завъртя коша ,така че детето да е с лице напред - се оправи , но винаги когато излизаме повтаря колко неудобно се чувствало детето й ( 8 мес ) в коиличката.
Отделно предното  колело винаги й прави проблеми - не може да изкачва големи нанагорнища- страшни проблеми....

Измишльотина май...  Rolling Eyes
И на мен така ми се струва ама се опитах да не съм толкова директна  Joy

# 9
  • Мнения: 4 422
Абе то в тоя Бъзз да ти кажа децата са с главата надолу се возят  Shocked как оцеляват..направо се чудя  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 544
Абе то в тоя Бъзз да ти кажа децата са с главата надолу се возят  Shocked как оцеляват..направо се чудя  newsm78
ooooh!

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 19:24 от miki3

# 11
  • Мнения: 678
написах това , което слушам всеки ден от приятелката си - не са измишльотини  Heart Eyes Naughty
Може би сравнява с моята количка , която е Спиди и винаги повтаря колко е по-добра , как сама върви , как на моето дете му е по - широко в Спидито , предното колело на Бъза трака , а количката й дори скърца.....даже и спирачката на предното колело отказа.( бутала съм я и аз няколко пъти )
Няма по- вече да влизам в Темата - не ми е приятно да споря с някого , когото дори не познавам. ( жалко че тя няма Интер Нет )
Написах нещо от ежедневието ми -  а не както според някои съм седнала да съчинявам измишльотини  Mr. Green Joy Rolling Eyes Shocked

# 12
  • Мнения: 1 327
и аз съм с бъз и моето предно колело трака, на моменти скърца количката, предното колело е по-малко и затова при дупки, изкривени плочки или неравности се "препъва". Опредено спиди-то е пъти по-удобно! предишната ми беше спиди и единствения плюс, който намирам при бъза е сгъване и разгъване на количката..
иначе не натоварва гърба при легнало положение. легналото положение на бъз-а е почти като да си сложиш детето в кошче за кола.

# 13
  • Мнения: 527
Аз пък не мога да разбера защо като се изкаже някой нещо негативно за Куини,и скачат няколко "компетентни" да го оборят.Нали затова са различни хората ,за да имат различно мнение,да харесват различни неща и т.н. И как не ви писна  не знам Mr. GreenСигурно имате много свободно време

# 14
  • Мнения: 1 544
Аз пък не мога да разбера защо като се изкаже някой нещо негативно за Куини,и скачат няколко "компетентни" да го оборят.Нали затова са различни хората ,за да имат различно мнение,да харесват различни неща и т.н. И как не ви писна  не знам Mr. GreenСигурно имате много свободно време

Da свободно време имам много  Grinning и искам да изясня ,че не скачам да защитавам куини Бъз а само казах ,че е в грешка защото това което говори не е реално а и продължава бе... ,,на предното колело спирачката отказала,, ми то предното колело няма спирачка по принцип как да се въздържа като се пишат пълни глупости.

Общи условия

Активация на акаунт