Надуто пишле

  • 1 676
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Мами на момченца моля да ми помогнете.
Преди малко като свалих памперса забелязах, че пишлето на детето е надуто и отпред кожичката е малко зачервена. Отначало си помислих, че е нещо като ерекция /и друг път съм го виждала/, но не се връща в нормално положение. Вече повече от час е така и то откакто го забелязах, а преди това незнам колко дълго е бил така. Чудя се дали да го водя в спешния кабинет, но се притеснявам да не го дръпнат насила, че незнам на кого ще попадна. Иначе мога да кажа, че главичката все още не се е показала. Не забелязвам да го боли, дори на пипане не реагира че го боли, даже той сам си играе с нея. Настроението му не е променено.
Моля ви да споделите дали ви си е случвало нещо подобно и да ми дадете съвет как да постъпя.

# 1
  • Мнения: 146
Най-добре иди на уролог, тъкмо и да решите как да се справите с фимозата.

# 2
  • Мнения: 167
Аз изчетох доста неща по въпроса със забелването. Не мога да кажа кои са повече за или против. Синът ми е 1 г. и 5 мес. и главичката му е малко заголена. Всяка вечер правим леки забелвания, но не се получава цялостно заголване. Нашата педиатърка твърди, че има време.
Направи консултация с лекар, но ако си решила да не забелваш изведнъж го предупреди изрично да не го прави. Ако обаче има проблем - посъветвай се и с друг специалист.
Ако няма проблем, а те притеснява зачервяването можеш да мажеш с риванол.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт