Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 859
  • 487
  •   1
Отговори
# 165
Правя си маската от седем седмици, средно по два пъти на седмица. През това време успях да изчета всичко писано до сега (дори за държавните изпити не съм чела толкова много  Wink). Регистрирах се ако имам въпроси да питам, обаче то всичко вече е питано и отговорено, та нямаше смисъл.
Много съм доволна, косата ми стана някак плътна. Аз да си призная исках само да расте бързо и постоянно се фръцках пред огледалото, но резултата е налице тези дни - косата ми наистина е по-дълга и вече се вижда и с "просто око". Даже си направих снимки преди-след. Ако някой е любопитен относно Мегадерма и това опитах.

# 166
  • Мнения: X
Много съм доволна, косата ми стана някак плътна. Аз да си призная исках само да расте бързо и постоянно се фръцках пред огледалото, но резултата е налице тези дни - косата ми наистина е по-дълга и вече се вижда и с "просто око".
И при мен долу горе след толкова (след 9 седмици) имаше очевидна  разлика в дължината. Веднага да приложиш снимки  bouquet Hug

# 167
  • Мнения: 916
lecitin,един   bouquet за отговора ти!

Много се радвам за резултата от маската!успех!Покажи снимчици да се порадваме и ние>

# 168
  • Мнения: 6 985
Гласувам с две ръце за МАСКАТА !!!  newsm10 newsm10
Правих я в продължение на  2 месеца, по един път в седмицата.Резултатът е - вече се вижда поникнала нова коса, освежена е и изглежда значително по-добре.
А се бях уплашила, че  ще оплешивея  newsm45

# 169
  • Мнения: 2 673
Lecitin, дай снимки МОЛяяяяяяяяяя!!!!

# 170
  • Мнения: 2 414
Ot maskata boqta ne pada li? newsm78

# 171
  • Мнения: X
Пада, пада...както и от всяка маска за дълбоко подхранване или такава с масло или жълтък. Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 2 414
Пада, пада...както и от всяка маска за дълбоко подхранване или такава с масло или жълтък. Rolling Eyes
E tova veche e dosta zle....v smisal sega nadali shte pocha da q pravq poneje ot dosta vreme si boqdsisvam kosata newsm78

# 173
  • Мнения: 2 673
Муцуни, чакайте снимки и от мен след два месеца...Вече съм си направила снимки "преди"\когато ми офъка Фризьо косичката\ Сега маам маската..пък ще видим... Rolling Eyes
За боята.Аз също забелязах, че ми пада..В смисъл направо ми изчезва. Като преди съм чела, за "падането" и честото боядисване, мислех, че имате впредвид, че просто косата понеже расте бързо и се налага да се боядисват корените по-често Thinking, а то кво било ooooh!и като се има впредвид, че боята ми е безамонячна, ...май е по-добре да не се боядисвам Tired

# 174
  • Мнения: 2 414
Муцуни, чакайте снимки и от мен след два месеца...Вече съм си направила снимки "преди"\когато ми офъка Фризьо косичката\ Сега маам маската..пък ще видим... Rolling Eyes
За боята.Аз също забелязах, че ми пада..В смисъл направо ми изчезва. Като преди съм чела, за "падането" и честото боядисване, мислех, че имате впредвид, че просто косата понеже расте бързо и се налага да се боядисват корените по-често Thinking, а то кво било ooooh!и като се има впредвид, че боята ми е безамонячна, ...май е по-добре да не се боядисвам Tired
Moqta e amonqchna...i se izrusqvam neznam dali da pocha s maskata ili ne... newsm78

# 175
Според мен почвайте маската и забравете боите.Здравата коса е много по-красива от боядисаната в какъвто и да е цвят коса Grinning

# 176
Постарах се да изчета почти всичко писано до тук (доста време ми отне) но пак има неща дето не разбрах та ще питам. пробвах вече маската но с мои пропорции както бях запомнила уж.
2 суп.л. АД3Е
2суп.л. оцет 
2 л. зехтин защото нямах мас и най-лошото 2 л газ. Скалпа ми изгоря а косата едвам я измих после миришеше от километри на газ. Вече знам новите пропорции и ще ги спазвам, но въпроса ми е задължително ли трябва два пъти седмично да се прави маската, и как се разнася по дължината тези пропорции не стигат? За пояснение косата ми е почти до кръста но е по-рядка от метлите на ВОЛФ. А и как се спрявате с цъфтежа, аз вече чакам да връзвам плод Laughing

# 177
  • Мнения: X
Маската сама се справя с цъфтежа Laughing А за дългата коса, просто удвояваш или утрояваш дозата, като спазваш пропорциите. Peace

# 178
  • Мнения: 140
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ4КИ ЗНАМ 4Е Е НЕ  ТУК МЯСТОТО НО ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗАЩО НЕ МОГА ДА ПУСНА НОВА ТЕМА  ВЕ4Е ОПИТАХ НА ДВА ПЪТИ НО НИЩО НЕ СЕ ПОЛУ4И
БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ СЛЕД КОЛКО ВРЕМЕ ГОРЕ ДОЛО БИ ТРЯБВАЛО ДА БЪДЕ ПОБЛИКУВАНА
ИЗВИНЯВАМ СЕ РАЗБИРА СЕ ЗА  ТОВА 4Е ПИША ТУК НО ЩЕ СЪМ ВИ МН БЛАГОДАРНА АКО МИ ДАДЕТЕ МАЛКО ИНФО

# 179
За първи път качвам снимки, така че ми е простено ако сгреша  Simple Smile.
Преди: http://s175.photobucket.com/albums/w135/lecitin/?action=view& … rent=27-02-07.jpg
След: http://s175.photobucket.com/albums/w135/lecitin/?action=view& … rent=06-04-07.jpg

Дано се получи. Първата е малко тъмна, а втората май е прекалено светла, но аз си виждам дължината и обикновено не расте така. На пипане разликата в косите си я усещат всички, които си правят маската, нали така, момичета? Аз продължавам  Party

Общи условия

Активация на акаунт