Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Sofia, Bulgaria

мили дами искам хубави евтини обувки и каде Stop Stop
Цитирай

под голямата лоза

ooooh! ох и аз тарся хубави и евтини ама няма никаде  Stop
Цитирай

Варна

А аз търся каквито и да било, и евтини и скъпи, само да ми стават Praynig
Всички обувки в момента по магазините дори и 35-номер са ми големи, 34, все сандали, а аз искам обувка, затворена, на високо токче, елегантна.
Ако някоя от вас знае от къде мога да си намеря такива във Варна, да помогне Praynig
Цитирай

София

Хубави и евтини са почти взаимоизключващи се понятия, но все пак погледни зад съдебната палата - уличката, по която върви трамвая, за да излезе на Алабин. Има магазин на Флавия. Не са много зле обувките, като за нашенски, ест. кожа отвън, прилични модели, цени под 50, даже под 40 лв. Е, не мога да кажа колко пъти ще обуеш обувката преди да се разпадне, но...туй то Rolling Eyes
Цитирай

София

Никъде няма. За евтини съвсем не знам, но тия дето са ги пуснали никак не ми допадат - дори и по-скъпите. Добре, че ме командироваха във Варна, та от там си купих едни - след почти месец търсене в София. Crazy
Цитирай

София

Май тази пролет думата евтино не важи за обувките.Лично аз не съм виждала обувки под 70 лв.
Цитирай

Sofia, Bulgaria

В СОФИЯ ПРАВЯТ ПО ПОРЪЧКА НА УЛ.ВИТОШКА И МНОГО ХУБАВО ГИ ПРАВЯТ
Цитирай

Е КАТО ЗНАЕШ КЪДЕ ПРАВЯТ ХУБАВИ, ЩО ПИТАШ newsm78 А ДОКОЛКО ЩЕ СА ЕВТИНИ ЗА КАКВИ ПАРИ ГОВОРИМ
Цитирай

София

Е КАТО ЗНАЕШ КЪДЕ ПРАВЯТ ХУБАВИ, ЩО ПИТАШ newsm78 А ДОКОЛКО ЩЕ СА ЕВТИНИ ЗА КАКВИ ПАРИ ГОВОРИМ

Защото там ги правят хубави, но не и евтини. Wink
Цитирай

Sofia, Bulgaria

ТИ МАЙ НЕ СИ В ЧАС Hug
Цитирай

в Tara

?

ето ти предложение за едни много модерни обувки това лято Laughing
Цитирай

А аз търся каквито и да било, и евтини и скъпи, само да ми стават Praynig
Всички обувки в момента по магазините дори и 35-номер са ми големи, 34, все сандали, а аз искам обувка, затворена, на високо токче, елегантна.
Ако някоя от вас знае от къде мога да си намеря такива във Варна, да помогне Praynig
Oх със същия проблем съм и аз като допълнение и доста тясно стъпало ..та спасението ми е да си купувам само италиански обувки .В повечето случаи отвън , много рядко тук от Бг.
Цитирай

На небето

?

ето ти предложение за едни много модерни обувки това лято Laughing

Е ти пък избра най грозните, има доста по симпатични. Аз бих си взела някой от по скромните на платформа модели. Но не знам от къде? newsm78

http://life.dir.bg/2007/03/29/gallery1519286_0.html
Цитирай

Koh Samui

Хубави и евтини са почти взаимоизключващи се понятия, но все пак погледни зад съдебната палата - уличката, по която върви трамвая, за да излезе на Алабин. Има магазин на Флавия. Не са много зле обувките, като за нашенски, ест. кожа отвън, прилични модели, цени под 50, даже под 40 лв. Е, не мога да кажа колко пъти ще обуеш обувката преди да се разпадне, но...туй то Rolling Eyes
Ау НА фЛАВИЯ имам обувки само 2 пъти ги обух толкова са твърди,че  #Crazy ужас и се чудя какво да ги правя хем здрави неносени хем не стават за носене 35та мисълта ми е не си купувай на Флавия.
Цитирай

под голямата лоза

Е ти пък избра най грозните, има доста по симпатични. Аз бих си взела някой от по скромните на платформа модели. Но не знам от къде? newsm78

http://life.dir.bg/2007/03/29/gallery1519286_0.html

Ей тия си избрах аз  Wink

А къде ги дават етино?  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора