Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,
бихте ле ме казали каква е тази обменна карта за която говорят всички.Като влезеш да раждаш.
От къде да си намеря и аз.
Мерси.
Цитирай

София

В тази карта са нанесени всички данни от изследванията ти през бремеността. Обикновено се дава от наблюдаващия те гинеколог към 8-мия месец /на мен ми я дадоха 45дни преди термина/. Не навсякъде обаче е задължителна. На повечето места са задължителни следните документи:1. Лична карта;2. Изследвания за СПИН, ХИВ и Австралийски антиген, на някои места искат и направление за да постъпиш за раждане /не съм сигурна, че се казва точно така/
Цитирай

Гинекологът ти ще ти я даде заедно с направлението за раждане.
Цитирай

varna

от гинеколога ти който ти следи бремеността
Цитирай

Mediterraneo

Мдаааа.
Цитирай

Моята обменна карта остана при лекарката ми.
Цитирай

Павликени

В тази карта са нанесени всички данни от изследванията ти през бремеността. Обикновено се дава от наблюдаващия те гинеколог към 8-мия месец /на мен ми я дадоха 45дни преди термина/. Не навсякъде обаче е задължителна. На повечето места са задължителни следните документи:1. Лична карта;2. Изследвания за СПИН, ХИВ и Австралийски антиген, на някои места искат и направление за да постъпиш за раждане /не съм сигурна, че се казва точно така/

Това е то Wink
Цитирай

Пловдив

Аз съм от Пловдив и тук няма такива обменни карти. Просто си събираме всички изследвания в медицинския картон заедно с останалите документи и отиваме в болницата. Поне на мен никой не ми даде такава карта, и на моите приятелки които родиха вече.
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Аз съм от Пловдив и тук няма такива обменни карти. Просто си събираме всички изследвания в медицинския картон заедно с останалите документи и отиваме в болницата. Поне на мен никой не ми даде такава карта, и на моите приятелки които родиха вече.
И на мен!
Цитирай

На морето!

На мен ще ми правят,когато отида да си взимам 45дневния болничен.Иначе и моите иследвания се пазят в мед.картон.Само че СПИН-а не е задължителен.
Цитирай

Варна

Гинеколожката ти трябва да ти даде, когато ти дава и болничния за 45 дни преди раждането.
Цитирай

Старата столица

Peace
Цитирай

Гинеколожката ти трябва да ти даде, когато ти дава и болничния за 45 дни преди раждането.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.