Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

При хората, които обичам

Едва ли има някой, който при споменаването на думата таен агент да не се сеща за Джеймс Бонд и, разбира се, за всичко, което върви с него: спортни коли, казина, елегантни костюми, сухо мартини.

Колкото и да е жалко обаче и както често се случва действителността е доста далеч от агент 007. Хората работили по изложбата в Лондон споделят, че си дават сметка

колко обикновени са всъщност истинските тайни агенти

и че те почти не използват ултрамодерните джаджи от арсенала на Джеймс Бонд.

от тук

Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани? А мечтали ли сте да станете шпиони или поне детективи?
Цитирай

Springfield, VA

Веднъж съм шпионствала по отношение на мъж. Бях на 14  35

Накрая свърших с глава в стълб. От обръщане да го зяпам и да не гледам къде ходя се блъснах в един уличен стълб. Преди да разбера, че е стълб, даже му се извиних "Ох,извинявайте"  hahaha

Повече не съм го правила. Явно е,че не ми е стихията  35
Цитирай

MUC

Веднъж съм шпионствала по отношение на мъж. Бях на 14  35

Преди да разбера, че е стълб, даже му се извиних "Ох,извинявайте"  hahaha

35 35 35

По темата - не ставам май, не мога да си държа езика зад зъбите много-много.  Laughing
Цитирай

София

Какъв ти шпионин, аз даже "скрита" не влизам  Mr. Green
Не, не ми харесва идеята.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани? А мечтали ли сте да станете шпиони или поне детективи?
Тези неща не, но имам дарбата да влезна в чуждо жилище, даже да поживея няколко дена и да оставя всичко както си е било, без никаква следа, която да издава, че е имало външен човек. Също знам кое къде стои в чужда къща с 99% точност - ако тръгна да търся скрити неща, сигурно ще ги намеря Smile
Цитирай

в пълна къща

Не. Аз съм блейка. Външният свят почти не съществува за мен.
Цитирай

При хората, които обичам

Ауу, Бу, ами ти си природно надарена Mr. Green
Цитирай

Ауу, Бу, ами ти си природно надарена Mr. Green
Е, как! Кой, ако не аз!
Впрочем това с чуждата къща ми е малко обект на гордост (без предразсъдъци) и като по-малка често го правех по хорски къщи, в които съм отсядала.
Цитирай

Ставам  Cool  Cool Cool
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

hahahaБу, само не забравяй кърмаческия сутиен на простора!
Не ставам за шпионин. Много дрънкам, много гафове правя, разсеяна съм и кьорава, избухлива, още не съм се научила да шофирам, мразя да се ровя из чужди неща и съм страхлива.

Цитирай

При хората, които обичам

Доказателства, Лео, доказателства.

А събраните сведения бихте ли предали за един Спрайт или ще си ги ползвата сам самички и ще се кефите, че знаете мноооого повече от другите?
Цитирай

Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани?

Това го мога
Цитирай

Василисо! Мислех, че ще напишеш нещо като 'Ставам! И дегизировка под формата на анадолски мустаци си имам!'...а ти!
Цитирай

Доказателства, Лео, доказателства.

И аз кат Бу не оставям следи  Mr. Green Мен само косата може да ме издаде, защото винаги пада по някой косъм на местопрестъплението  Mr. Green

Цитирай

При хората, които обичам

Василисо! Мислех, че ще напишеш нещо като 'Ставам! И дегизировка под формата на анадолски мустаци си имам!'...а ти!
Това е част от конспирацията на Василиса - да отрича. Кой би заподозрял в двуличие мустаката интелектуалка в напреднала бременност?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора