Ставате ли за шпиони?

  • 1 527
  • 30
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Едва ли има някой, който при споменаването на думата таен агент да не се сеща за Джеймс Бонд и, разбира се, за всичко, което върви с него: спортни коли, казина, елегантни костюми, сухо мартини.

Колкото и да е жалко обаче и както често се случва действителността е доста далеч от агент 007. Хората работили по изложбата в Лондон споделят, че си дават сметка

колко обикновени са всъщност истинските тайни агенти

и че те почти не използват ултрамодерните джаджи от арсенала на Джеймс Бонд.

 
от тук



Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани? А мечтали ли сте да станете шпиони или поне детективи?

# 1
  • Мнения: 5 622
Веднъж съм шпионствала по отношение на мъж. Бях на 14  Joy

Накрая свърших с глава в стълб. От обръщане да го зяпам и да не гледам къде ходя се блъснах в един уличен стълб. Преди да разбера, че е стълб, даже му се извиних "Ох,извинявайте"  hahaha

Повече не съм го правила. Явно е,че не ми е стихията  Joy

# 2
  • MUC
  • Мнения: 297
Веднъж съм шпионствала по отношение на мъж. Бях на 14  Joy

 Преди да разбера, че е стълб, даже му се извиних "Ох,извинявайте"  hahaha


 Joy Joy Joy

По темата - не ставам май, не мога да си държа езика зад зъбите много-много.  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 447
Какъв ти шпионин, аз даже "скрита" не влизам  Mr. Green
Не, не ми харесва идеята.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани? А мечтали ли сте да станете шпиони или поне детективи?
Тези неща не, но имам дарбата да влезна в чуждо жилище, даже да поживея няколко дена и да оставя всичко както си е било, без никаква следа, която да издава, че е имало външен човек. Също знам кое къде стои в чужда къща с 99% точност - ако тръгна да търся скрити неща, сигурно ще ги намеря Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 740
Не. Аз съм блейка. Външният свят почти не съществува за мен.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ауу, Бу, ами ти си природно надарена Mr. Green

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ауу, Бу, ами ти си природно надарена Mr. Green
Е, как! Кой, ако не аз!
Впрочем това с чуждата къща ми е малко обект на гордост (без предразсъдъци) и като по-малка често го правех по хорски къщи, в които съм отсядала.

# 8
  • Мнения: 7 474
Ставам  Sunglasses  Sunglasses Sunglasses

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 hahahaБу, само не забравяй кърмаческия сутиен на простора!
Не ставам за шпионин. Много дрънкам, много гафове правя, разсеяна съм и кьорава, избухлива, още не съм се научила да шофирам, мразя да се ровя из чужди неща и съм страхлива.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доказателства, Лео, доказателства.

А събраните сведения бихте ли предали за един Спрайт или ще си ги ползвата сам самички и ще се кефите, че знаете мноооого повече от другите?

# 11
  • Мнения: 4 916

Ставате ли за шпиони? Идва ли ви "от вътре" да проследите някого, да му прочетете пощата, да се слеете с тълпата, за да останете незабелязани?

Това го мога

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Василисо! Мислех, че ще напишеш нещо като 'Ставам! И дегизировка под формата на анадолски мустаци си имам!'...а ти!

# 13
  • Мнения: 7 474
Доказателства, Лео, доказателства.

И аз кат Бу не оставям следи  Mr. Green Мен само косата може да ме издаде, защото винаги пада по някой косъм на местопрестъплението  Mr. Green

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василисо! Мислех, че ще напишеш нещо като 'Ставам! И дегизировка под формата на анадолски мустаци си имам!'...а ти!
Това е част от конспирацията на Василиса - да отрича. Кой би заподозрял в двуличие мустаката интелектуалка в напреднала бременност?!

Общи условия

Активация на акаунт