Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Дайте рецепти, че се приплюнчих прекалено от съседната тема, където само отговарят и никой не чете отчаяните ми вопли за рецепта.
п.с. пуснах търсачка и не намерих, ама ако има - линк.
Цитирай

Току що написах и в другата тема за кожички.Правя сърмички,плънката от ориз ,царевица и грах.Завиваш в кожичките и печеш на фурната около 40-50 мин.Не слагам мазнина..те си пускат,а каква коричка правят....хрупкава...супер!
Цитирай

Ами по въпроса за пържените кожички не мога да съм много компетентна, но най-вероятно ги киснат в марината от соев сос, чер пипер и още нещо. След което ги пържат във фритюрник.
Цитирай

аз ги пържа. не ги кисна в марината - слагам соев сос в тигана, малко преди да ги извадя
Цитирай

здравейте, пилешки кожички се правят по няколко начина.
 1.овкусявате ги със соев сос и подправка за пиле след това ги пържите в добре загрята мазнина.
 2.овкусявате ги по същия начин но този път ги панирате само в галета и ги пържите разбира се в по голямо количество мазнина.
 Направите ли ги така знаите че мъжете ви ще са доволни
/забравих само да спомена че кожите се режат на няколко парчета за да станат на чипс/ chef
Цитирай

Сега ако някой ми каже къде в Пловдив да намеря... Confused
По-рано където знаех (около Четвъртък пазара) магазини за пилешки продукти - няма. Даже ме обидиха - за куче ли купувате Crossing Arms Аз слюноотделям като обезумяла цял ден, те - куче!
Цитирай

Тъй наречения ми "свекър" прави много вкусни кожички, чак аз ги хапвам... ще взема да го питам човека, но до тогава ще си слюнкоотделяш  Mr. Green
Цитирай

Във Враца ги има на всички супермаркети...особенно на по-големите със сигурност!
Цитирай

Не знаех, че продават само пилешки кожички... А моят син умира да яде на пилето кожата и все не е доволен, че била малко.
А в София къде мога да намеря?
Цитирай

В Била продават.
Цитирай

По-рано където знаех (около Четвъртък пазара) магазини за пилешки продукти - няма. Даже ме обидиха - за куче ли купувате Crossing Arms Аз слюноотделям като обезумяла цял ден, те - куче!
Не се обиждай, нашите кучета основно това лапат  Laughing Баба ми има една забутана лавка в  newsm78 ромската махала и дори тя продава такива кожи. Вярвам, че ще намериш  Peace
Цитирай

Пуснахте ми мухата за тия кожи. Mr. Green Утре тръгвам да ги издирвам.
Цитирай

пилешки кожички,крила,трътки----във фритюрника,до-златисто-------ммммммммм-вкусно                 ориза се запържва с лук,добавя се вода,до полуготовност,да изстине --1-2 кисели краставички,наситно , малко гъби,сол,черен пипер, завиваш в кожичките,слагаш ги в тава   с останалото количество вода за ориза ---без мазнина  ,като се изпари водата --и кожичките да се препекат ---готово
Цитирай

Аз си правя шишчета от увити сиренца в кожичка вместо в бекон. Тук-таме гъбка и тиквичка и готово  Peace
Цитирай

Последно видях в Кауфланд.  Мисля, че и в Метро има.

М...   онази идея  за сърмичките на Марги  ми се видя страхотна.  Може да се  експериментира... ох.
       Айде и аз  тичам до магазина..
Цитирай

1-14 от 25 отговора