Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Младост-2

Здравейте,пътешественички!
През май искаме да отидем до язовир Кърджали,предложете ми места,хотелчета,местности,телефони.
Ще сме с малката,която е на почти 5г.
Предварително благодаря за отзивите!
Цитирай

pechovska ,разгледай тук http://kardjali.start.bg/.
Цитирай

София

Все още не сме ходили, но надявам се скоро да да отидем ето в този хотел /hotelrodopa.com/. Ако отидеш там ще чакам да споделиш впечатленията си.
Цитирай

Sofia/Burgas

Да попитам и аз: Мислим да отидем с малката за две вечери на язовир Кърджали и много ми хареса тази  Crazy Странноприемница "Трифон Зарезан". Може ли  Praynig тези от Вас, които са ходили да си кажат мнението или някой от този край да се включи. Благодаря предварително   bouquet
Цитирай

Младост-2

Исках да направя резервация за първи май, но вече нямаха места. Чух чудесни отзиви!
Цитирай

дълбоко,дълбоко в прованса

pechovska,в бризост до "Трифон Зарезан" се намира още един хотел - "Главатарски хан".Можеж да разгледаш - www.glavatarski-han.com.А на 12 км от Кърджали, също има хубаво местенце за нощувка - хотелски комплекс "MG"(не е Мултигруп, просто съкратено от Момчилград) - намира се на височинка над града,има забавления за деца - люлки,пързалки, катерушки, кът със различни птици.Тихо и красиво е.
Цитирай

Sofia/Burgas

Мацки запазих за 20,21 май в "Трифон Зарезан" като се върнем живот и здраве ще пиша отзиви. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.