Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...

Аз имам нещо предвид - напр. да ходим на разходки в парка, ама да събера и други мнения.....
Цитирай

варна

и при мен е малко сложен тоя въпрос #Crazyбатко е 7 год ,а бебо на7 месеца на всичкото отгоре от 1 седмица почнох пак работа и майка ми гледа бебо през деня,тъй че като чуя ваканция и направо ми настръхват косите 35в нашия град-варна има едно тористическо дружество дето организира дет. летни дневни лагери в околностите на града/нещо като скаути/.миналото лято баткото го записах две смени от по две седмици и той беше много доволин-аз също Hugза това лято пак пита дали ще ходи  Peace.но признавам че е сложно с две и повече деца да търсиш забавления
Цитирай

В полите на Родопите

Каката е на 13,а малката на 10.Тази ваканция към нас ще се присъедини и племенничката ми ,на 8,която преди месец си дойде от Канада.Смятам,че място за скука няма да има,най-много да не мога да се вредя на компютъра.Иначе и аз мисля да ги разходя някъде,добре,че не съм на работа.
Цитирай
Мамо ЦоЦоланке от сайта на Министерството на спорта може да се информирате какви безплатни спортни занимания през ваканцията се предлагат във вашия район.
Цитирай

Графството

Аз се радвам на ваканцията, защото е ваканция и за мен (работя като учител).
Надявам се да е хубаво времето за да можем да ходим на разходки.
Цитирай

под голямата лоза

Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...
...

Аз ще ги пратя мойте при баба си и дядо си на вилата  Very Happy
Цитирай

...

Аз ще ги пратя мойте при баба си и дядо си на вилата  Very Happy

Добре са всички такива родители.... А какво да кажем ние с гайдите.... Въпреки,че мислех да ходим при родителите ми... и все още ми се върти тази муха в главата, ама е много сложно....
Цитирай

Аз имам нещо предвид - напр. да ходим на разходки в парка, ама да събера и други мнения.....

Ей сега ще ти дам една нестандартна идея smile3521 Уреждаш си ходене някъде извън града на гости на приятелка или роднини, най-добре в чужбина ако може с предварително купен билет, за да не размислиш в последния момент. Оставяш децата на таткото и те си прекарват една необичайна от всякъде ваканция newsm62 Най-вероятно ще бъде първата и последната в живота им изкарана по този начин, но при всички случаи незабравима за всички. smile3503
Цитирай

(РАЗ)УМНИЦА , хвърлила съм ти мерника на теб....... Знам я таз твоя нестандартна идея..... И от нея картичка чакам... Така на някой им върви на нестандартни идеи, други на село, да рупат тревичка..... Ама... алал да им са нестандартните идеи... Да си изкарат добре, пък другото е без значение - дори и това как таткото изкарва ваканцията с децата... И да гледаш с моите, че и аз малко красоти да видя.......
Цитирай

Гледай прогнозата за времето

Като ги кача на колата,
и леко,разказвайки им приказки,
вицове и смешни страшки, ги
закарвам в едно китно българско село. travel                                                                                                                       Там замаяни от път,чист въздух и сериозно хапване
заспиват,а аз по най-бърз начин се изпарявам. newsm52
Оставяйки ги на самоотвержени баба и дядо,куче,котка,
няколко кокошки/за пресни яйчица/ и петел/да ги буди/.

Кой каза,буди?
Събудих се.Какъв хубав сън.Беше.
Преди много време.Сега ролите в приказката са разменени.
О времена,о нрави.
Но ваканциите винаги са добре дошли.
Цитирай

София

То сега е лесно - ще ги избутаме, но аз съм се замислила за лятната ваканция newsm78

Освен, че ще я пратя за няколко дни при бабите й, смятам да я завета на кино - на това филмче:
http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=7773, на басейн да поцамбурка час-два и доста време ще отделим на Великденската украса /целия четвъртък, ще е посветен на боядисването на яйца, а може и да забъркаме един козунак за идеята/. Ако имах възможност, със сигурност щях да я помъкна и на излет /пикник/ на Витоша - Дендрариума е на по-ниско и е идеален за сезона и целта - има езерца, поточета, масички, игрушки, със сигурност вече и цветенца, а на х. Иглека /ако работи вече/ има вкусни кюфтаци и пържени картофки. Май нещо много се размечтах... Може да направите и посещение на Природонаучния и на Историческия музей, да проверите как за животните в Зуто...
Цитирай

София

Мамо Цоцоланке, не помня откъде си и на каква възраст са ти децата. Но вчера в темата на Лекси споменах за моята практика през летните ваканции. Един от вариантите ми е летен лагер към черквата "Покров Богородичен" /на гърба на хотел "Родина"/. Вчера в училището на дъщеря ми беше залепен плакат, че и през тази ваканция организират подобен лагер. Бяха изредени разни занимания от сорта на рисуване и т.н., но не обърнах внимание, защото дъщеря ми заминава на зелено училище. Ако те интересува довечера ще запиша телефона и ще го пусна. Доколкото видях покрива цялата седмица.
Цитирай

Е, момичета скъпи, благодаря ви! Ама не съм в София.... Ох, още мисля, дали да не идем за 1 седмица при мама и тати......
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.